Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 161 do 167 z 167

Wątek: Kamienie, minerały, brylanty - wątek zbiorowy

  1. #161
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Sawa
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski
    Posty
    1.637
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Robert pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę w całej rozciągłości.
    Bodzip,
    możesz się nie zgadzać, ale przeczytaj dokładnie co napisałem - a napisałem: "brak innych 'przeszkadzaczy' w kadrze, poza zamierzoną przez fotografującego treścią." Nawiązuję do moich poprzednich wypowiedzi, a zdjęcie zacytowałem w ramach kreatywnego podejścia wykorzystania piór - od którego się wzbraniałeś
    Zachęcam do czytania ze zrozumieniem.
    Wystawowe zdjęcia - tak! potraktujcie mnie - odbiorcę waszych zdjęć - jako kupującego i zaprezentujcie kamulce tak, abym chciał wydać na nie forsę! (prezentacja kamieni - zdecydowanie wraz ze 'skromnie ubranymi' paniami ;P)

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Ty Robert jesteś dobrym Samarytaninem i nie tylko w tym wątku, czy akwarystycznym starasz się innych naprowadzić na jedyny słuszny (Tobie) kierunek.
    Wyrażam swoją opinię na temat zdjęć na forum fotograficznym - czy pomyliłem miejsce??
    Czy odbiorca zdjęć ma za zadanie milczeć, ewentualnie potakiwać niemo? a może krytyka jest po prostu niedopuszczalna na tym forum?
    Mój kierunek to niezgoda na bylejakość - zawsze można iść inną drogą. Możesz traktować mnie jako złego kapłana czy lewitę.


    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Kordieryt z Madagaskaru. (na folii aluminiowej)
    Na folii ciekawie, jakkolwiek jakiś 'kamienny pył' się przypałętał był.

    pozdrawiam,

  2. #162
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Chyba jednak Cisowianka, albo kompletny brak zrozumienia tematu.
    Łazisz Pan, moderatorze po wątkach hobbystycznych i siejesz defetyzm.
    Te wątki powinny być w fotograficznym HP, albo w HP i z tego co wiem,
    ten właśnie tam był, kto i po kiego grzyba wrzucił to do oceny - nie wiem,
    ale to bezsensu.
    Pozdrawiam.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  3. #163
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Sawa
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski
    Posty
    1.637
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Chyba jednak Cisowianka, albo kompletny brak zrozumienia tematu.
    Łazisz Pan, moderatorze po wątkach hobbystycznych i siejesz defetyzm.
    Jako wspomniany moderator pragnę zauważyć, że Twój post nie dotyczy meritum wątku, więc to offtopic Mój też będzie można usunąć, bo nie dotyczy tematu.

    Sianiem defetyzmu nazywasz rozmowę o zdjęciach?? Na forum fotograficznym?? Co w takim razie powinniśmy robić?

    Powiedz, Saboor, publicznie i szczerze, podziel się opinią, co według Ciebie powinniśmy robić na fotograficznym forum?? Wstawiać kciuki lub milczeć - tylko dwie opcje?

    Kto wie, może rzeczywiście dotarliśmy już do ściany z ideą jaką jest "forum" i opcją do wyrażania opinii, krytyki, toczenia sądów, udzielania i otrzymywania porad.

  4. #164
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.002
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    możesz też powiedzieć, że zdjęcia Ci się kompletnie nie podobają - Twoje święte prawo.
    Cytat Zamieszczone przez Sawa Zobacz posta
    Wyrażam swoją opinię na temat zdjęć na forum fotograficznym - czy pomyliłem miejsce??
    Czy odbiorca zdjęć ma za zadanie milczeć, ewentualnie potakiwać niemo? a może krytyka jest po prostu niedopuszczalna na tym forum?
    Mój kierunek to niezgoda na bylejakość - zawsze można iść inną drogą. Możesz traktować mnie jako złego kapłana czy lewitę.
    Też zachęcam do czytania ze zrozumieniem

    Może jednak nie chcę ich sprzedać Tobie, może w ogóle nie chcę ich sprzedać, może chcę je tylko pokazać koledze zainteresowanemu tym tematem tak jak i ja ?
    Może jednak jako moderator przenieś wątek do HydeParku - tak będzie zdrowiej dla wszystkich.

    Zrobię taki kolaps myślowy - Twoje ostatnie zdjęcia z boiska. Dla jednych fajne, dla innych zwykłe pstryki. Ale nie o to chodzi. Jak byś zareagował, gdyby ktoś Ci powiedział, że koniecznie należy umieścić na zdjęciu zachwyconą matkę, i ojców klepiących się po plecach z dumy ze swoich synów... bo to "bardziej artystyczne będzie". Robert, no zejdź na ziemię. proszę.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  5. #165
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Sawa
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski
    Posty
    1.637
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Bodzip,
    W tym wątku nie ma zdjęć z boiska - chcesz się na ten temat wypowiedzieć - zapraszam!
    Przyjmę krytykę i 'zejdę na ziemię'.

  6. #166
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Sawa Zobacz posta
    Jako wspomniany moderator pragnę zauważyć, że Twój post nie dotyczy meritum wątku, więc to offtopic Mój też będzie można usunąć, bo nie dotyczy tematu.
    To nie OT tylko kubeł zimnej wody, ochłoń.
    Cytat Zamieszczone przez Sawa Zobacz posta
    Sianiem defetyzmu nazywasz rozmowę o zdjęciach?? Na forum fotograficznym?? Co w takim razie powinniśmy robić?
    Powiedz, Saboor, publicznie i szczerze, podziel się opinią, co według Ciebie powinniśmy robić na fotograficznym forum?? Wstawiać kciuki lub milczeć - tylko dwie opcje?
    Nie globalizuj. Ten wątek był w hp i tam powinien pozostać, ile razy jeszcze mam to napisać.
    Cytat Zamieszczone przez Sawa Zobacz posta
    Kto wie, może rzeczywiście dotarliśmy już do ściany z ideą jaką jest "forum" i opcją do wyrażania opinii, krytyki, toczenia sądów, udzielania i otrzymywania porad.
    Tu jest miejsce dla wszystkich: tak dla aspirujących do miana artysty, reportera czy po prostu hobbysty.
    Po groma narzucasz kanony które do takich pstryków ni czorta nie pasują? Jesteś modem przenieś ten wątek tam gdzie był, nie strosz piórek i odpóść.
    Masz pomagać a nie przeszkadzać, od akwarystów wymagasz perfekt kadrów, o kamieniarzy też a to mocno chybione strzały.
    Owszem Forum Fotograficzne jest po to by czerpać wiedzę w tej dziedzinie i wchodząc tu należy być otwartym na krytykę, ale
    też jest tu miejsce dla ludzi mających swoje subpasje powiązane z fotografią: lotnictwo, kamienie, akwaria i masę innych, chcesz ich
    wypłoszyć??
    Pozdrawiam reportera
    Saboor niepokorny
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  7. #167
    | OlyJedi Awatar robtor
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    okolice Tarnowa
    Posty
    4.165
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta

    Kordieryt z Madagaskaru. (na folii aluminiowej)


    Ładnie . Nie ma jak "blacha"...
    Kasprowy Wieczorową porą: http://forum.olympusclub.pl/threads/...=1#post1249315
    Orion, Plejady i inne dziady: http://forum.olympusclub.pl/threads/...=1#post1246830
    Olympus E-PL5 dual kit 14-42mm + 40-150mm plus Nikony

Podobne wątki

  1. Wątek morski - zbiorowy
    By waruga in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 2611
    Ostatni post / autor: 24.07.16, 19:46
  2. Album rodzinny - wątek zbiorowy...
    By Karol in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 2.10.14, 19:44
  3. EURO2012 - wątek zbiorowy : )
    By glee in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 3.07.12, 23:27
  4. zdjęcia podwodne - wątek zbiorowy
    By dobas in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16.02.12, 19:02
  5. Foto-dziwactwa - wątek zbiorowy
    By Ania_ in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 24.05.11, 23:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.