Strona 149 z 193 PierwszyPierwszy ... 4999139147148149150151159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.481 do 1.490 z 1927

Wątek: yamady makrofoto...

  1. #1481
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    748
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Yamada, wyrabiasz się, gratulacje, fotki coraz lepsze, szczególnie podobają mi się 431 i 433, 432 troszkę jednak zabrakło głębi (jak na stacki chyba? to funkcja jakiegoś aparatu, czy robione "ręcznie"). może to mój monitor tak pokazuje, ale troszkę bym ocieplił tonacje. Doceniam twoją dbałość o naturalną kolorystykę , ale pająk kwietnik jest chyba bardziej jaskrawo żółty

  2. #1482
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Nie stackuję ręcznie, to funkcja w aparacie. Za komentarze i uwagi dziękuję. Postaram się o niektórych pamiętać,

  3. #1483
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.282
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    Bardzo ciekawe zdjęcia. Funkcja stackowania w aparacie działa tylko z niektórymi obiektywami.

  4. #1484
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez lisiajamka1 Zobacz posta
    Bardzo ciekawe zdjęcia. Funkcja stackowania w aparacie działa tylko z niektórymi obiektywami.
    Dzięki W EM5mk2 działa ze wszystkimi z autofokusem.

  5. #1485
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.282
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    U mnie w OM-D E-M1 nie działa funkcja automatycznego stackowania z obiektywami 4/3 i mikro 12-50.

  6. #1486
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    W EM5mk2 jest inaczej, sam musisz klatki poskładać. Aparat robi serię zdjęć. https://forum.olympusclub.pl/threads...tacking-w-OM-D
    tu alnico to opisywał. Jest to o tyle dobre, że każdym obiektywem mZD i Panasonica zrobisz stacka. Działa na pewno bo czasem jak zapomnę to wyłączyć, to działa i z 12-50, i z 100-300 panasa.

  7. #1487
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Świetne. M.z coraz wyzszy poziom.

  8. #1488
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Dzięki za komentarze. dziś jedno zdjęcie. Może nie najlepsze ale okazuje się że udało się trafić na modelkę dość rzadko spotykaną w Polsce, a do tego na Śląsku
    Wieszczyca rzeczna (Oligostomis reticulata) to chruścik z rodziny chruścikowatych (Phryganeidae), występujący stosunkowo rzadko. Larwy żyją w niewielkich śródleśnych i torfowiskowych rzeczkach.
    439Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wieszczyca rzecza (Oligostomis reticulata).jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	326,7 KB
ID:	191317

  9. #1489
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.282
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    Dzięki za komentarze. dziś jedno zdjęcie. Może nie najlepsze ale okazuje się że udało się trafić na modelkę dość rzadko spotykaną w Polsce, a do tego na Śląsku
    Wieszczyca rzeczna (Oligostomis reticulata) to chruścik z rodziny chruścikowatych (Phryganeidae), występujący stosunkowo rzadko. Larwy żyją w niewielkich śródleśnych i torfowiskowych rzeczkach.
    439
    Piękny nowy okaz do kolekcji - super

  10. #1490
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    748
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Wyjątkowo udany kadr o dopracowanej kolorystyce (u mnie na monitorze bardzo "pastelowo" )

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.