Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115

Wątek: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

  1. #21
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    Za granicą, to w ogóle dziwne rzeczy piszą. Jeśli chcesz spać spokojnie, to olej zagraniczne pisanie.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #22
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    No i afera sie szykuje....
    Cale dwie sztuki, czy ile tam na palcach rak sie zmiesci, no problem naprawde niewaski...
    Ciekaw jestem jaki to promil wszystkich sprzedanych M5 to jest.

    p.s. Ludzie to naprawde nie maja co robic chyba....


    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  3. #23
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    No i afera sie szykuje....
    Cale dwie sztuki, czy ile tam na palcach rak sie zmiesci, no problem naprawde niewaski...
    Ciekaw jestem jaki to promil wszystkich sprzedanych M5 to jest.

    p.s. Ludzie to naprawde nie maja co robic chyba....


    pozdro
    O dwie za dużo. Jeśli producent się wypiera bubla to znaczy że nie warto przepłacać za uszczelnienia i wyrwać chwasta znaczy na drodze prawnej wymusić odpowiednie działania.

  4. #24
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    Cytat Zamieszczone przez szamaniec Zobacz posta
    O dwie za dużo. Jeśli producent się wypiera bubla to znaczy że nie warto przepłacać za uszczelnienia i wyrwać chwasta znaczy na drodze prawnej wymusić odpowiednie działania.
    Popieram. Pewnie odsetek jest znacznie większy, tylko 2/3 użytkowników nie tastuje uszczelnień, bo kupiło aparat nie dla uszczelnień, a z braku alternatywy. Teraz jest 10. Mój 12-40 też zaliczył fabryczną wtopę i niby serwis go naprawił, ale soczewki niestety wewnątrz nie są już nieskazitelnie czyste, co zapewne się przekłada na jakość zdjęć, a na pewno na wartość obiektywu. Zapłaciłem za produkt pełnowartościowy, otrzymałem bubla, podobnie jak autor wątku. Na miejscu autora zgłosiłbym się do federacji konsumentów.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  5. #25
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Moominek
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1.587
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    Swój "testowałem" tylko w dwóch ulewach i fontannie (plus lądowanie w śniegu) z 12-50 i w środku suchutko. Być może wada egzemplarza. Tyle, że serwis chyba powinien zachować się inaczej. W linku do strony zagranicznej autor wspomina o E-620 - faktycznie, mój z 12-60 niegdyś w wakacje przetrwał solidne ochlapanie wodą morską i nie tylko, żadnych problemów.
    "...był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się."

  6. #26
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    Czy Wy uwazacie, ze w kazdej dziedzinie gdzie wytwarzany jest jakis produkt w ilosci wiekszej niz przyslowiowa jedna sztuka, wystepuje 100% ilosc egezemplarzy bez wad?

    Dla mnie to sa marginalne przypadki nic nie znaczace dla caloksztaltu, pare osob na niewiadomo jaka ilosc sprzedanych M5 mialo problem z uszczelkami, no i juz zaczynaja jojczec, saczyc jad, stwierdzajac jaki to Olek jest niedobry, i jak walka proboje zrobic sprzedajac buble....

    Toz rece opadaja jak sie czyta takie rzeczy.


    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    Czy Wy uwazacie, ze w kazdej dziedzinie gdzie wytwarzany jest jakis produkt w ilosci wiekszej niz przyslowiowa jedna sztuka, wystepuje 100% ilosc egezemplarzy bez wad?

    Dla mnie to sa marginalne przypadki nic nie znaczace dla caloksztaltu, pare osob na niewiadomo jaka ilosc sprzedanych M5 mialo problem z uszczelkami, no i juz zaczynaja jojczec, saczyc jad, stwierdzajac jaki to Olek jest niedobry, i jak walka proboje zrobic sprzedajac buble....

    Toz rece opadaja jak sie czyta takie rzeczy.


    pozdro
    Jak są wady, to wymienia się produkt na nowy i jeszcze w ramach przeprosin daje rabat na coś innego, a nie każe spadać na drzewo.
    I teraz co mam zrobić? Jadę na wyprawę gdzies do Azji, gdzie leje prawie codziennie, biorę e-m5 i się mam zastanawiać, hmmm może mój akurat to z tej dobrej serii? A jak padnie na wyjeździe to co, zostanę bez aparatu? Czy może mam go "przetestować" w kraju przed wylotem, już odkładając kasę na nowy w razie niepowodzenia testu, bo nie miałem szczęścia i mi się trafił ten z wadliwej partii?
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  8. #28
    | OlyJedi Awatar inkoguto
    Dołączył
    Jun 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    416
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Jak są wady, to wymienia się produkt na nowy i jeszcze w ramach przeprosin daje rabat na coś innego, a nie każe spadać na drzewo.
    I teraz co mam zrobić? Jadę na wyprawę gdzies do Azji, gdzie leje prawie codziennie, biorę e-m5 i się mam zastanawiać, hmmm może mój akurat to z tej dobrej serii? A jak padnie na wyjeździe to co, zostanę bez aparatu? Czy może mam go "przetestować" w kraju przed wylotem, już odkładając kasę na nowy w razie niepowodzenia testu, bo nie miałem szczęścia i mi się trafił ten z wadliwej partii?
    luc4s po pierwsze głęboko oddychaj i policz do 10. 1 (jeden) przypadek na forum, jeden. Jak sprzęt ma wadę to masz rękojmię lub ewentualnie gwarancję. Nie nikt nie ma obowiązku "dawać" Ci rabatu czy czegokolwiek innego w ramach przeprosin. Cóż to za atak histerii? Aparat jest na rynku od 2 lat to pierwsza taka historia, z resztą wiadomo o niej tyle co z wątku czyli niewiele. Nie sądzisz, że twoja reakcja jest nieco na wyrost?
    Acha i co złego to nie ja...
    ----
    moje zdjęcia

  9. #29
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Jak są wady, to wymienia się produkt na nowy i jeszcze w ramach przeprosin daje rabat na coś innego, a nie każe spadać na drzewo.
    I jeszcze co? Moze ferrari z kluczykami w ramach rekompensaty, do tego dwa tygodnie darmowych wczasow na majorce i dostep do nielimitowanych srodkow na karcie platniczej...

    Zaiste dziwny masz tok rozumowania.

    Bo ja rozumiem tak, ze jak sie cos popsuje, odsylam do naprawy. Naprawia, wymienia na nowy, czy jakies inne czary mary zrobim to mnie to srednio interesuje byleby sprzet byl w pelni funkcjonalny jak przed awaria.
    I nie oczekuje, ze jak mi guziczek odpadnie nowego aparatu, ale jak widac sa tacy co tak wlasnie mysla


    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    I teraz co mam zrobić? Jadę na wyprawę gdzies do Azji, gdzie leje prawie codziennie, biorę e-m5 i się mam zastanawiać, hmmm może mój akurat to z tej dobrej serii? A jak padnie na wyjeździe to co, zostanę bez aparatu? Czy może mam go "przetestować" w kraju przed wylotem, już odkładając kasę na nowy w razie niepowodzenia testu, bo nie miałem szczęścia i mi się trafił ten z wadliwej partii?
    Jakbys nie czekal i szukal dwa lata byle taniej kupic o pare groszy M5, to juz bys ten sprzed 10 razy przetestowal na wypadek zlania, i do tej wymarzonej Azji bez stresu lecial...


    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  10. #30
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria

    Odp: OM-D E-M5 - jak bardzo jest uszczelniany???

    Nyny, miały Ci ręce opaść a Ty piszesz i piszesz Bardzo źle wróżą spadki jakościowe Olka. Widać to wyraźnie zarówno w korpusach jak i obiektywach.
    Dawniej w ciemno można było kupować używkę, teraz strach się bać.

Podobne wątki

  1. Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie?
    By madziazywczak in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 217
    Ostatni post / autor: 18.08.11, 07:52
  2. Serwis - bardzo ważne i bardzo pilne!!
    By *_radosny_* in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14.12.04, 13:06

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.