Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Awaria E1

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Tomaszów Maz.
    Posty
    256
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Awaria E1

    fotomic: wydzieliłem z wątku o zalaniu E1

    Witam nie było mnie na forum dłuższy czas sporo zmian i brak czasu. Pojawiła się jednak sprawa która wymaga odwiedzin forum. Widzę że jest sporo zmian. Nie mogę już pisać tematów dlatego się podczepiam. Mam poważną awarię E1 brak możliwości uruchomienia sprzętu. Baterie mam dwie naładowałem wkładam i dioda błyska tylko raz i nic tak jakby całą energie z baterii pożarło. Po włożeniu do ładowarki znów musi się ładować. Myślę że nie jest to kwestia batyeri bo dzieje sie tak z dwiema i zawsze odpalał nawet jak była trochę naładowana. Przy ostatnim zgrywaniu zdjęć komputer nie mógł otworzyć folderu z aparatu musiałem urzyć polecenia otwórz a zawsze wystarczyło podwójne kliknięcie na folder teraz pojawiał się komunikat że nie można otworzyć czy znależc folderu. Po zgraniu zdjęć których na karcie sporo się uzbierało zformatowałem kartę i aparat do szuflady. Dzisiaj nic nie mogłem zrobić by go uruchomić. Zmieniłem też kartę bo na tamtej oprócz foldera dcim był jeszcze jakiś drugi co zdarzyło sie pierwszy raz. Nie wiem czy jest to możliwe czy aparat mógł złapać jakiegoś wirusa? Do tej pory przez te 3 lata było wszystko ok.

  2. #2
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dorian
    Witam nie było mnie na forum dłuższy czas sporo zmian i brak czasu. Pojawiła się jednak sprawa która wymaga odwiedzin forum. Widzę że jest sporo zmian. Nie mogę już pisać tematów dlatego się podczepiam. Mam poważną awarię E1 brak możliwości uruchomienia sprzętu. Baterie mam dwie naładowałem wkładam i dioda błyska tylko raz i nic tak jakby całą energie z baterii pożarło. Po włożeniu do ładowarki znów musi się ładować. Myślę że nie jest to kwestia batyeri bo dzieje sie tak z dwiema i zawsze odpalał nawet jak była trochę naładowana. Przy ostatnim zgrywaniu zdjęć komputer nie mógł otworzyć folderu z aparatu musiałem urzyć polecenia otwórz a zawsze wystarczyło podwójne kliknięcie na folder teraz pojawiał się komunikat że nie można otworzyć czy znależc folderu. Po zgraniu zdjęć których na karcie sporo się uzbierało zformatowałem kartę i aparat do szuflady. Dzisiaj nic nie mogłem zrobić by go uruchomić. Zmieniłem też kartę bo na tamtej oprócz foldera dcim był jeszcze jakiś drugi co zdarzyło sie pierwszy raz. Nie wiem czy jest to możliwe czy aparat mógł złapać jakiegoś wirusa? Do tej pory przez te 3 lata było wszystko ok.
    co do pisania to pisać możesz tylko nie na tym podforum(w kompedium) userzy nie mogą pisać, ale w E-system tak.

    Co do problemu, to ciężka sprawa nawet nie wiem jak Ci pomóc, zadzwoń do serwisu i wszystko im opowiedz - to chyba najlepsze rozwiązanie.
    było sobie życie

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Tomaszów Maz.
    Posty
    256
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Dzięki . Jeszcze żona mi przypomniała że ostatnio tydzień temu robiłem zdjęcia dziecku w kąpieli z lampą lampa została na aparacie ale często tak robiłem,żona wieczorem zeszłej soboty po zrobieniu fotek przeglądała je na aparacie. Były to pierwsze fotki po sformatowaniu karty, na karcie której nie formatowałem 2 miesiące. Czy dedykowana lampa fl50 mogła spowoować tą awarię? Jeśli możecie podajcie proszę adres do serwisu gdzies blisko Łodzi lub nr telefonu.

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    dorian:

    cyfra to nie analog i wiecznie działać nie będzie - po 3 latach może już coś się stać. chyba serwis Cię spotka, bo nawet jeśli maszyna ożyje (w co wątpię), to niedługo problem może powrócić.

  5. #5
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KaarooL
    dorian:

    cyfra to nie analog i wiecznie działać nie będzie - po 3 latach może już coś się stać. chyba serwis Cię spotka, bo nawet jeśli maszyna ożyje (w co wątpię), to niedługo problem może powrócić.
    Karolu prosze Cię nie dramatyzuj, nie znasz przyczyny, a takie gdybanie to sam doskonale wiesz ..................................


    dorian, jedyny serwis to serwis olka w warszawie(namiar jest na naszym forum i na stronie op) podaję.

    SERWIS APARATÓW FOTOGRAFICZNYCH

    Olympus Polska Sp. z o.o.
    Serwis - Dział Systemów Obrazowania
    ul. Suwak 3
    02-676 Warszawa
    Tel: 0 22 366 00 66
    Faks: 0 22 366 01 50
    e-mail: serwis[at]olympus.pl
    było sobie życie

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    fotomic:

    może generalizuję, ale 3 latka dla lustra to już jest kawałek czasu.

  7. #7
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KaarooL
    fotomic:

    może generalizuję, ale 3 latka dla lustra to już jest kawałek czasu.
    czyli swój już moge zakopać ?
    było sobie życie

  8. #8
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    A ja swój też?

    Krcze... nawet mi się guma z gripa nie odkleiła...

  9. #9
    | OlyJedi Awatar gary
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    484
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz
    Krcze... nawet mi się guma z gripa nie odkleiła...
    to go w koncu wyjmij z pokrowca ;P
    pzdr

  10. #10
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gary
    Cytat Zamieszczone przez grizz
    Krcze... nawet mi się guma z gripa nie odkleiła...
    to go w koncu wyjmij z pokrowca ;P
    hiehiehie (Żywotność ma chyba tylko pośrednio związek z latami, a więcej z ilością cykniętych zdjęć?)
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

Podobne wątki

  1. awaria E-500
    By cholek in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 7.09.09, 12:13
  2. Awaria 510
    By dragonfly108 in forum E-System
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2.01.09, 14:47
  3. Awaria ZD 14-54 ?
    By Hal in forum E-System
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14.07.07, 10:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.