Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Dopiero zaczynam :)

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Dopiero zaczynam :)

    Witam!
    Miesiąc temu natchnęło mnie na kupienie aparatu, przetrząsnąłem allegro i za 300 zł dorwałem Olympusa e-510 + 14-42 z przebiegiem 80 tys.
    Chciałem sprawdzić jak będzie z tym moim fotografowaniem, dlatego nie wydawałem od razu fortuny na sprzęt. Poniżej dodam kilka zdjęć które wydają mi się lepsze z 3500 fotek, które zdążyłem zrobić. Czekam na ocenę i ewentualne porady. Zdjęcia będę dodawał na bieżąco.
    Pozdrawiam Adrian



    1.





    2.3.4. 5.6.7.8.

  2. #2
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria

    Odp: Dopiero zaczynam :)

    Witaj!
    Poprawne fotki, choć nie powalają- takie o niczym.
    Jeśli to faktycznie początek przygody z fotografią to należy oczekiwać, już niedługo, niezłych fotek
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  3. #3
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: Dopiero zaczynam :)

    5 jest fajne

  4. #4
    | OlyJedi Awatar Be_Beata
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    813
    Siła reputacji
    28
    Moja galeria

    Odp: Dopiero zaczynam :)

    Bardzo dobre początki.... Dobrze trafiłeś, jest tu dużo fajnych ludzi którzy pomogą ci rozwijać pasje. Służą rzetelną oceną i dobrą radą Ja osobiście bardzo dużo się od nich nauczyłam i pewnie jeszcze nie jednego się dowiem...

    Powodzenia i trzymam kciuki by było jeszcze lepiej.
    Ciągle się uczę i będę wdzięczna za wszelkie opinie i rady
    OLYMPUS OM-D E-M 10 zestaw z 1442 EZ i ED 60mm 1:2,8 Macro

  5. #5
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria

    Odp: Dopiero zaczynam :)

    A ja się nie zgodzę. Fotki przeciętne. Tylko 3 i 8 mnie zaciekawiły. Sorry za szczerość ale tak czuję.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  6. #6
    | OlyJedi Awatar Be_Beata
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    813
    Siła reputacji
    28
    Moja galeria

    Odp: Dopiero zaczynam :)

    osiem1984 - Ja oceniam te zdjęcia jak zdjęcia osoby która zaczyna swoją przygodę z fotografią. Wczoraj przejrzałam swój wątek i moje początki były znacznie gorsze dzięki radom i wytrwałości stałych bywalców tego forum udało mi się poprawić. Jeszcze wiele przede mną ale staram się.

    Gobper - Najważniejsze to nie obrażać się na ewentualną krytykę. Na tym Forum nie znajdziesz ludzi którzy będą cie chwalić dla lików i bić brawo za każde wrzucone zdjęcie - w zamian otrzymasz konstruktywną opinię i mnóstwo przydatnych informacji.
    Ciągle się uczę i będę wdzięczna za wszelkie opinie i rady
    OLYMPUS OM-D E-M 10 zestaw z 1442 EZ i ED 60mm 1:2,8 Macro

  7. #7
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Dopiero zaczynam :)

    Jak rzeczywiscie to poczatek to jest dobrze czyli normalnie.Automat dobral parametry wiec dlaczego ma byc zle.Czytaj o temacie jak najwiecej i przelewaj to na fotki.Tylko nie pstrykaj na kilogramy.Nr 2 mi najbardziej podchodzi.

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: Dopiero zaczynam :)

    Mirkowi54 coś kiedyś wycieli i przestał być złośliwy (i daj Panie Boże by ów stan się jak najdłużej utrzymał) więc ja się trochę poczepiam:

    1) siedzi se dziewczę na scenie, kolanka ścisnęło, mikrofon między nóżki wsadziło i nieśmiało się uśmiecha... małoletnie tak mają. Ciekawe że na zdjęciu buty są ważniejsze (patrz "ostrość") od niebrzydkiej buzi. Czyżby fotograf-fetyszysta?

    2) jak to mają być zdjęcia traw to dlaczego bez wierzchołków, a jeśli to ma być jakiś pejzażyk to dlaczego trawy go zasłaniają... aaa już wiem, że niby taka zarośnięta kraina

    3) czerwone liście, zielona trawa prawie jak czerwone korale i te dolary co to z Ameryki miał przywieźć Staszek... Bredzę? no cóż, za dużo zielska

    4) Ruinki? no i fajnie, trochę za głębokie ciemności w cieniach ale ten aparat tak chyba ma i bez mocniejszej obróbki nie poradzi

    5) Zaciekawiło mnie gdzie jest tak fajnie, zaciekawiło mnie że jest tak ładnie, a jeśli zdjęcie zaciekawia to robi się ciekawie!

    6)
    Ławka
    ławka to przecież
    przecież to widać
    widać że ławka


    może kiedyś zobaczymy kogoś na tej ławce i ławka zacznie wykorzystywać swój potencjał bycia ławką a zdjęcie potencjał bycia zdjęciem ławki. Bo potencjał jest.

    7. Uczymy się grać dzwięk D na strunie A? no fajnie ale proszę nie wrzucaj zdjęć z nauki grania kolejnych dźwięków bo będzie trochę nudno (no chyba że będą to takie zdjęcia jak na owym słynnym koncercie Joanny Baez)

    8. Ładne kolory - chciałbym to zdjęcie zobaczyć w idealnej symetrii


    ----
    ....! (tu słowo uznawane za nieprzyzwoite) walnijcie mi minusa, bo dostałem niepodpisanego plusa od romka1967 i czuję się z tym trochę niesfojo
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  9. #9
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria

    Odp: Dopiero zaczynam :)

    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    ....! (tu słowo uznawane za nieprzyzwoite) walnijcie mi minusa, bo dostałem niepodpisanego plusa od romka1967 i czuję się z tym trochę niesfojo
    Walnął bym Ci, czego się nie robi dla znajomych, ale ten p*.* system nie pozwala :/
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  10. #10
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Dopiero zaczynam :)

    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Mirkowi54 coś kiedyś wycieli i przestał być złośliwy (i daj Panie Boże by ów stan się jak najdłużej utrzymał) więc ja się trochę poczepiam:

    ...
    Sam miałeś lepsze foty po pierwszym miesiącu? Mirek realnie ocenił sytuację
    Weźmy np. taką jedynkę. U większości jednomiesięcznych twarz byłaby w centrum kadru i cóż z tego, że ostra?. Ustawiania ostrości można się łatwo nauczyć, z wyczuciem kompozycji jest zdecydowanie trudniej.
    Jest ok., teraz pora na wrzucanie pojedynczych zdjęć, analizy i postępy
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Znowu zaczynam
    By be_rcik in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 29.10.12, 09:05
  2. Poradnik: Zaczynam przygode z E-system.
    By WildLight in forum E-System
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 2.10.09, 13:01
  3. Ucze się dopiero ...
    By milu77 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 5.08.09, 15:52
  4. strazNICK...dopiero zaczynam
    By strazNICK in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 8.04.09, 21:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.