Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: opinia o sklepie

  1. #11
    Awatar Antares
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Silesia
    Posty
    235
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: opinia o sklepie

    Qui rogat, non errat – kto pyta nie błądzi. Ta sentencja skłoniła mnie do szukania pomocy na forum. Gdybym chciał zostać królikiem doświadczalnym to już dawno złożyłbym zamówienie. Sarkazm to niekoniecznie to czego oczekiwałem.

  2. #12
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria

    Odp: opinia o sklepie

    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Qui rogat, non errat – kto pyta nie błądzi. Ta sentencja skłoniła mnie do szukania pomocy na forum. Gdybym chciał zostać królikiem doświadczalnym to już dawno złożyłbym zamówienie. Sarkazm to niekoniecznie to czego oczekiwałem.
    Nie sadze, zeby ktos na forum byl na tyle nierozgarniety, zeby kupowac w takim sklepie...
    Sam nie chcesz byc krolikiem doswiadczalnym i ryzykowac swoich pieniedzy, ale masz nadzieje, ze inni sa glupsi od ciebie....?
    To chciales powiedziec?
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  3. #13
    Awatar Antares
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Silesia
    Posty
    235
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: opinia o sklepie

    Poprosiłem tylko o opinię a dyskusja zmierza w innym kierunku. Nie uważam, że każdy kto kupił cokolwiek w tym sklepie jest głupi - Ty pewnie myślisz ze tam nikt nic nie kupił. Zaczynam żałować, że w ogóle zapytałem bo wygląda na to, że obraziłem całe forum uważając jego członków za nierozgarniętych.
    Aha -nie trzeba cytować postów jeśli piszesz pod cytowanym.

  4. #14
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria

    Odp: opinia o sklepie

    Skoro ty uwazasz, ze ktos tam cos kupil, to czemu tego kogos nie zapytales o opinie?
    Poza tym 3 minutowe przeszukanie sieci dostarcza tyle informacji, ze zadne inne opinie, poza zdrowym rozsadkiem, nie sa potrzebne.
    Firma, ktora nie ma odresu kontaktowego i dzieli numer telefonu z inna firemka z HK handlujaca wyrobami ze stali, niestety nie moze wzbudzac nawet minimalnego zainteresowania, nie mowiac o zaufaniu.
    PS
    Uzyles linku, ktory ci wczesniej podalem?
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  5. #15
    Awatar Antares
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Silesia
    Posty
    235
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: opinia o sklepie

    Użyłem linku i Twojego i luc4s, przejrzalem też sieć ale ja szukam opinii ludzi zaufanych a za takich mam użytkowników tego forum. Opinie z sieci nie zawsze są prawdziwe. Gdybym nie miał podejrzeń co do uczciwości tego sklepu to przecież bym nie pytał na forum. Jeden z obiektywów kupiłem poprzez allegro ale wolałem wybrać od użytkownika forum i nie zawiodlem się.

  6. #16

    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Nie polecam. To są zwykli oszuści.
    Pieniędzy i towaru nigdy nie zobaczycie.
    Kontaktu z nimi nie praktycznie po złożeniu zamówienia nie ma , tylko każą cierpliwie czekać. Już czekam 4 miesiące. Policja i nikt inny nie pomoże. OSZUŚCI. Legalnie okradaja ludzi.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    NIE. OSZUŚCI, OSZUŚCI; OSZUŚCI.
    Przysłać może za 2 lata , w umowie twierdzą, że nie jest określony czas wysyłki.
    Pieniędzy też nie zwrócą.
    W odpowiedzi tylko piszą proszę cierpliwie czekać lub proszę nie obrażać jak ja ich nie obraziłem. Z uwagi na moją wulgarnosc moje numery kontaktowe będą zablokowane. OSZUŚCI.

  7. #17
    Awatar Fotokarol
    Dołączył
    Aug 2017
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    również ich nie polecam, coś w tym wszystkim śmierdzi.

  8. #18

    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    paypal

    Cytat Zamieszczone przez Dziadzia Zobacz posta
    Nie polecam. To są zwykli oszuści.
    Pieniędzy i towaru nigdy nie zobaczycie.
    Kontaktu z nimi nie praktycznie po złożeniu zamówienia nie ma , tylko każą cierpliwie czekać. Już czekam 4 miesiące. Policja i nikt inny nie pomoże. OSZUŚCI. Legalnie okradaja ludzi.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    NIE. OSZUŚCI, OSZUŚCI; OSZUŚCI.
    Przysłać może za 2 lata , w umowie twierdzą, że nie jest określony czas wysyłki.
    Pieniędzy też nie zwrócą.
    W odpowiedzi tylko piszą proszę cierpliwie czekać lub proszę nie obrażać jak ja ich nie obraziłem. Z uwagi na moją wulgarnosc moje numery kontaktowe będą zablokowane. OSZUŚCI.
    Odpowiedź nie w temacie

    Cytat Zamieszczone przez Fotokarol Zobacz posta
    również ich nie polecam, coś w tym wszystkim śmierdzi.
    To też nie w temacie. Nie ma tu administratorów? Takie posty nic nie wnoszące powinny być usuwane. I z jednego i z drugiego wpisu nic nie wynika. To tak jak kiedyś jeden mój znajomy muzułmanin wmawiał mi że alkohol jest nie dobry, w sensie niesmaczny. Nigdy nie próbował, ale wie bo tak mu ktoś powiedział. Mało tego on nie lubi alko nie dlatego że nie może ale dlatego że mu nie smakuje. A na pytanie czy próbował odpowiada że nie.

    Sklep jest podejrzany, a ceny jeszcze bardziej dziwne.
    Nie mniej jednak na stronie podają że akceptują płatność paypalem. Pytanie tylko czy to prawda? czy czasem w chwili składania zamówienia nie wyskoczy wiadomość że "paypal" chwilowo nie dostępny? No a druga sprawa to taka czy paypal polska działa tak jak te na zachodzie. Jeżeli miałbym zapłacić np. paypalem angielskim to chyba bym zaryzykował. Dawno nie używałem paypala, ale jak kiedyś kupowałem różne rzeczy na Ebayu i jak mi kiedyś ktoś nie wysłał sprzętu to dostałem zwrot z paypala. Zwrot był na 500zl czyli nie tak mało. Tylko zastanawiające jest to czy im się opłaca udostępniać opcję płatności paypalem. Dla sprzedających użytkowników Ebaya, paypal jest strasznie drogi. Jak ostatnim razem (ze dwa lata temu) sprzedałem aparat na Ebayu za 1200zł to ebay jeśli dobrze pamiętam pobrał ode mnie około 100zł prowizji, a drugie tyle chciał paypal.

Podobne wątki

  1. E-510 w sklepie za body only 800$
    By dziekan in forum E-System
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11.05.07, 07:58
  2. *** Zuiko 40-150 za 849 pln w sklepie!!!
    By KaarooL in forum E-System
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24.08.05, 10:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.