Strona 33 z 33 PierwszyPierwszy ... 23313233
Pokaż wyniki od 321 do 325 z 325

Wątek: Galeria u WoRaSa

  1. #321
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez WoRaS Zobacz posta
    Cieszę się, że zdjęcia się podobają Z drugiej strony naszła mnie taka refleksja: właściwie ile w tym jest mojej zasługi, że zdjęcia wyglądają jak wyglądają? Na kadr, obróbkę mam wpływ, ale na pogodę już nie za bardzo W każdym razie dumny jestem z siebie, że pomimo kiepskiej pogody w nocy (jak wstałem to całe niebo było w chmurach) jednak pojechałem i nie zawróciłem w okolicach Chyżnego
    Twoją zasługą jest, że tam dotarłeś do właściwego miejsca i o właściwym czasie. Dobrałeś sprzęt i jego ustawienia. Zarejestrowałeś to codzienne misterium natury...
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  2. #322
    | OlyJedi Awatar WoRaS
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    272
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Dobra, zmienimy trochę klimat teraz - będzie troszkę cieplej. Swoją drogą nie mogę się juz doczekać wiosny i lata - zima to nie jest zdecydowanie moja ulubiona pora roku. Owszem, w górach potrafi być piękna, ale to zimno... kostniejące palce u rąk i nóg... to jednak nie moje klimaty - szczególnie, że nawet na takiej głupiutkiej górze jak Pilsko, w niesprzyjających warunkach można sobie odmrozić palec, czego jestem przykładem (brawo ja!). Rok temu na początku stycznia temperatury dochodziły do ok. -25 stopni, a jak dołożyć do tego wiatr, to odczuwalna była chyba na poziomie -30

    W każdym razie na szczeście wszystko się dobrze dla mnie skończyło, ale czucie w palcu wracało mi przez pół roku (!!!). Od tego czasu mam nauczkę i nie lekceważę pogodny nawet w Beskidach

    A teraz kilka panoram z miejsca gdzie jest zdecydowanie cieplej

    200

    201

    202

    203

    204 O, tutaj było zimno (no ale to był październik)
    Pozdrawiam, Tomasz
    http://www.tomaszworek.com/

  3. #323
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Bardzo ładne krajobrazy, Trudno zdecydować, który podoba się najbardziej.
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  4. #324
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Sympatyczne strzały. Też nie jestem największym fanem zimy,choć nie jest mi straszna

  5. #325
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Mnie się wszytkie podobają...
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.