Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Konkurs Fotograficzny - "Świeć Się"!

  1. #11
    dzarro
    Gość

    Odp: Konkurs Fotograficzny - "Świeć Się"!

    Już widzę te kokosy zarabiane na potencjalnie zwycięskich zdjęciach...

  2. #12
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Konkurs Fotograficzny - "Świeć Się"!

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Samo organizowanie czegoś takiego to jak gra w trzy karty: robienie ludzi w bambuko i zarobek kosztem niewiedzy.
    Jesteś Burmistrzem, Starostą czy innym budżetowcem, chcesz mieć foty na "coś tam" ogłoś przetarg, wynajmij fotografa, albo przy publikacji fot z "konkursu"
    Płać za publikację. Proste nie?
    Ale to tylko moje zwidy i herezje
    Nie masz racji. Gdybyś Burmistrzem, byłbyś dla Rady niegospodarnym, gdybyś nie próbował wydrzeć materiału za darmochę. A nuż trafisz na zdolnego synka w ktorejś szkole, któremu tato zakupił włośnie jakie 60D i obiektyw i ma on smykałkę do fotografii i ma okazję zaistnieć?
    To pzzed wojną Burmistrzowie mieli swoich kontraktowych fotografów, dziś trwa nieustające poszukiwanie jelenia...
    Ostatnio edytowane przez apz ; 18.01.14 o 12:57
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  3. #13
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: Konkurs Fotograficzny - "Świeć Się"!

    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Saboor - co to zasady się zgadzam że "konkursy" często służą wyłudzaniu zdjęć. Takie wrażenia miałem i po konkursie myślenickim. Ale w przypadku konkursu który jest tematem wątku nie wyczuwam szwindlu i przekrętu. Normalne moim zdaniem jest że organizator chce mieć prawo do publikacji i prezentacji zdjęć które nagrodził w organizowanym przez siebie konkursie drogimi nagrodami.

    Zresztą, gdyby Energa chciała tanio zdjęcia pozyskać, to jak przypuszczam, zdjęć o takiej tematyce w różnych płatnych zasobach są chyba tysiące, wystarczy siąść i wybrać i wyszło by chyba taniej niż 3,5 tys. za fotkę (bo tyle chyba teraz D7100 kosztuje)
    Eee ja tam tak mocnych słów nie używam
    trzymam się zasady: chcesz mieć? Znajdź->zapłać->miej
    Nie przeczę, że wszelkiej maści "konkursy foto" to super reklama.... ale: masz->publikujesz->płać przecież stać Cię nie?
    No skoro jesteś Organizator i Sponsor to ciągnij marketing.
    Podły jestem?
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  4. #14
    Krystyna1975
    Gość

    Odp: Konkurs Fotograficzny - "Świeć Się"!

    Cytat Zamieszczone przez dzarro Zobacz posta
    Już widzę te kokosy zarabiane na potencjalnie zwycięskich zdjęciach...
    Ja też raczej ich nie widzę, a zapis musi byś żeby choc właśnie opublikowac zwycięskie zdjęcia. U nas raczej się patrzy, żeby za darmo mieć, więc potencjalny "kupiec" zdjęć szuka w necie by mieć za friko, albo za grosze na sztokach.

    ---------- Post dodany o 12:00 ---------- Poprzedni post był o 11:57 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Eee ja tam tak mocnych słów nie używam
    A ja tak. Lubię nazywać rzeczy po imieniu. Czasem nawet po imieniu i nazwisku Organizatorzy cwaniaczą w regulaminach próbując w ten sposób pozyskać zdjęcia i to może wkurzać, ale w realu tak źle nie wygląda z uwagi na powyższe co napisałam.
    Ostatnio edytowane przez Krystyna1975 ; 18.01.14 o 13:03

  5. #15
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: Konkurs Fotograficzny - "Świeć Się"!

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Nie masz racji. Gdybyś Burmistrzem, byłbyś dla Rady niegospodarnym, gdybyś nie próbował wydrzeć materiału za darmochę. A nuż trafisz na zdolnego synka w ktorejś szkole, któremu tato zakupił włośnie jakie 60D i obiektyw i ma on smykałkę do fotografii i ma okazję zaistnieć?
    To pzzed wojną Burmistrzowie mieli swoich kontraktowych fotografów, dziś trwa nieustające poszukiwanie jelenia...
    No to poczekaj.... będę Burmistrzem i to Andrychowa i Sam zobaczysz co to znaczy: gospodarność!
    Gwarantuję że gmina więcej zyska pokazując, że ma i umie, niż że bidna i żebrać musi.
    Zobaczysz.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria

    Odp: Konkurs Fotograficzny - "Świeć Się"!

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    No to poczekaj.... będę Burmistrzem i to Andrychowa
    Nie będziesz, autochtoni Cię nie dopuszczą do startowania w wyborach, bo pewnie w jest zapis, że kandydat musi mieć korzenie galicyjskie do 6 pokolenia, 15 lat przepracowane społecznie na terenie gminy, a poza tym to Ty jesteś zMarek
    The question is, who cares?

  7. #17
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: Konkurs Fotograficzny - "Świeć Się"!

    Cytat Zamieszczone przez ahutta Zobacz posta
    Nie będziesz, autochtoni Cię nie dopuszczą do startowania w wyborach, bo pewnie w jest zapis, że kandydat musi mieć korzenie galicyjskie do 6 pokolenia, 15 lat przepracowane społecznie na terenie gminy, a poza tym to Ty jesteś zMarek
    U nas Burmistrza się wybiera raz na piełć kadencji... długo trochę.
    APZ jest i auto i chtonem i trzeci po Bogu bo weterynarz poprze - wygram. nie poprze - eetam... .
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 7.05.13, 09:29
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16.10.12, 12:53
  3. Świat Obrazu - Konkurs fotograficzny "Bezkrwawe łowy"
    By Plumek in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2.12.10, 13:43
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13.05.10, 10:51
  5. Konkurs fotograficzny Epson "Życie jest piękne"
    By poPe78 in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13.05.08, 15:05

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.