Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 84

Wątek: Oceny w galerii - kolejne podejście

  1. #21
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar kowal73
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    140
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    i to od ok 5 lat
    sprzedam - ZD40-150 f3,5:4,5 (stan sklepowy) - 550
    sprzedam - Klapki zabezpieczające Karty CF do E330 - ostatnie 3 szt w Polsce

    www.k2-stal.pl

  2. #22
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    Cytat Zamieszczone przez adambieg Zobacz posta
    Znaczy się, galeria nie ma sensu?
    Ma sens pod warunkiem, że zmienimy do niej swoje podejście, przeciaż przestała byc na tę chwilę wizytówka forum. Czasami nawet z lekka straszy.
    Połowa a nawet więcej wrzucanych do niej zdjęc powinna być oceniona w wątkach i odsiana.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 12.01.14 o 18:18
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  3. #23
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    Wizytówką wg mnie jest Galeria Publiczna, reszta to wizytówki autorów. Czytając większość wypowiedzi na forum dotyczących galerii coraz częścej mam ochotę wywalić z niej wszystko

  4. #24
    | OlyJedi Awatar pers
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    Ale galeria jest wizytówką - są tam lepsze i gorsze zdjęcia bo to przecież jednak forum amatorów, a nie profesjonalistów, choć i tacy tu są. Czy jak ktoś się fascynuje fotografią, uczy się, siedzi przy programach, a zdjęcia mu i tak przeciętne wychodzą to już nie ma prawa ich wstawić do własnej galerii?

    A co gdy komuś zdjęcie się bardzo podoba i daje 5, a innemu nie i daje 1. Kto ma rację? I dlaczego ten, który daje 1 jest znawcą

  5. #25
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar adambieg
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Miasto nad Brdą
    Posty
    2.812
    Siła reputacji
    108
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Ma sens pod warunkiem, że zmienimy do nij swoje podejście, przeciaż przestała byc na tę chwilę wizytówka forum. Czasami nawet z lekka straszy.
    Połowa a nawet więcej wrzucanych do niej zdjęc powinna być oceniona w wątkach i odsiana.
    Pewnie masz rację tylko na razie jest to ogólnodostępne forum gdzie każdy może zdjęcia wrzucać do galerii. Może nawet słowa nie napisać w wątku...
    Zresztą oceniają zdjęcia ( nie tylko w galerii) osoby które w profilu nie mają ani jednej fotografii, a szkoda. Zawsze warto wiedzieć kto ocenia (przynajmniej dla mnie). Ocena osoby której zdjęcia wywołują u mnie opad szczęki ma inne znaczenie niż osoby której zdjęcia są mi obojętne lub są to zdjęcia zupełnie nie z mojej dziedziny.
    Nikogo do niczego nie nie zmusimy. Na szczęście

  6. #26
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    Ja np.jak wchodze na forum to mam napis :Najlepsze Zdjecia olympus klub......I pod spodem cala linia miniaturek w nowosciach.Normalne tam sa i sliczne bardzo.
    Kiedy klikne na nowosci wchodze do galeri.I tu mam pewien dylemat.Nie wiem czy jestem w galerii publicznej czy w galeriach np. Krysi co ma 13 lat i wstawila sobie tam kotecka co go lubi.Kotecek troche do wilka podobny,ale Krysia go bardzo lubi,bo ona kotecki wszystkie lubi i to jest jej galeria i jej kotecka.

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Niestety się z Tobą muszę zgodzić , moje gnioty też tam są...
    Moje też i pewnie innych także. Kwestia jak do tej galerii podchodzę. Często wolę nic nie wrzucić, bo wychodzę z założenia, że zdjęcia robię jakie robię i artysta ze mnie żaden.
    Inna sprawa, że temat zapoczątkowany przez bufetową, niebezpiecznie znów schodzi w kierunku sposobów oceniania w galerii i związanego z tym kumoterstwa.
    The question is, who cares?

  8. #28
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    Wizytówką wg mnie jest Galeria Publiczna, reszta to wizytówki autorów. Czytając większość wypowiedzi na forum dotyczących galerii coraz częścej mam ochotę wywalić z niej wszystko
    Ee tam! Nie Stresuj się.

    ---------- Post dodany o 13:52 ---------- Poprzedni post był o 13:49 ----------

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Ma sens pod warunkiem, że zmienimy do nij swoje podejście, przeciaż przestała byc na tę chwilę wizytówka forum. Czasami nawet z lekka straszy.
    Połowa a nawet więcej wrzucanych do niej zdjęc powinna być oceniona w wątkach i odsiana.
    Moderacja galerii? Noo pomysł świetny! Ale jaki larum by się podniósł! Ło matulu! I to naj głośniej by krzyczeli Ci co to "chcą pokoju na świecie".
    Ale myśl zacna!
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  9. #29
    | OlyJedi Awatar pers
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Moderacja galerii? Noo pomysł świetny! Ale jaki larum by się podniósł! Ło matulu! I to naj głośniej by krzyczeli Ci co to "chcą pokoju na świecie".
    Ale myśl zacna!
    Ty tak poważnie?

  10. #30
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: Cudze dzieło w kadrze

    Cytat Zamieszczone przez pers Zobacz posta
    Ty tak poważnie?
    persie drogi, gdyby to było na poważnie to już by się działo jak nie tu to gdzie indziej.
    Jestem radykałem wbrew pozorom i to moje zdanie: nie należałoby pozwalać na zalew galerii potworkami, to ciche przyzwolenie
    to gest w stronę użytkownika, choć wg mnie krzywdzący.
    Jeżeli nie jesteś pewien jakości swego "dzieła" umieść je w wątku, tam będzie przegadane i nie dostaniesz po uszach "0-2" nie zbierzesz
    komentarzy czasem bardzo dosadnych.
    Jednocześnie pojęcie: ocena dla qmpla straci rację bytu.
    Uważam, że nawet galeria (sama nazwa)użytkownika to miejsce na jego najlepsze prace a nie zbiór huratfórczości.
    Ja do takiego spojrzenia musiałem dojść nabierając dystansu do własnej działalności gniotorobnej.

    ---
    edit:
    Przyzwolenie za zalew wątpliwej jakości fotami naszej galerii to krzywda dla ich twórców
    Pamiętaj: to moje zdanie, więc nie ma się czym przejmować.
    Ostatnio edytowane przez Saboor ; 12.01.14 o 15:32 Powód: dopisek
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

Podobne wątki

  1. Kolejne do oceny
    By mariusz7661 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22.01.10, 14:06
  2. Kolejne zdjecia do oceny..
    By jakubgaw in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19.10.05, 21:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.