Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 252

Wątek: sconner

  1. #21
    | OlyJedi Awatar glee
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    762
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria

    Odp: sconner

    to ostatnie mile abstrakcyjne - reszta bez iskry ; )
    Bodies: EM-1/HLD-7/MMF-3 + E-3/HLD-4/FL-50r
    Szkła: ZD7-14, Leica25D/1.4, ZD 14-54 I, ZD 50/EX-25, Sigma 150, Z f1.4/50, Z f5/85-250
    http://forum.olympusclub.pl/threads/79188-obraz-obrazem-za-każdym-razem

  2. #22
    | OlyJedi Awatar jaclas
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    TBU
    Posty
    1.903
    Siła reputacji
    64
    Moja galeria

    Odp: sconner

    Cytat Zamieszczone przez glee Zobacz posta
    to ostatnie mile abstrakcyjne - reszta bez iskry ; )
    Ciekawie wygląda nawet bez stawiania w pion.

  3. #23
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria

    Odp: sconner

    jak dla mnie cała wrzutka (bo serią raczej tego nie nazwę) do kosza..
    skosy - choć nie jestem ich kategorycznym przeciwnikiem jak niektórzy - u Ciebie IMO się nie bronią
    ostatnie - rozumiem że prostowałeś do skośnej barierki - ten człowiek przez to leci na łeb na szyję

    tniesz kadry - np 17 dwa samochody - uciąłes i lusterko i zderzak, zostawiając mega dużo dołu - może poziom sprawdziłby się lepiej...

    jeśli chodzi o 14 - co Ci się w niej podoba ? tak serio pytam
    czego nie pokusiłeś się o zamieszczenie całości łącznie z dołem - brak tego sprawia że fotka jest z powietrza..
    żeby nie było sama nieraz robiłam takie kadry (ba nawet neiktóre nadal mi się podobają)
    ale wiem że raczej powinno się unikać takich kadrów...

    przemyśl czy takie skosy naprawdę Ci się podobają - i czy bardziej niż jakby to było normalnie pokazane
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  4. #24
    | OlyJedi Awatar wuzet
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Rzeszów / Maidstone
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria

    Odp: sconner

    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ostatnie - rozumiem że prostowałeś do skośnej barierki - ten człowiek przez to leci na łeb na szyję
    Wygląda to tak, że aparat w momencie robienia zdjęcia był na wysokości tego niższego ogrodzenia na pierwszym planie. Czyli typowy strzał z biodra, nawet bez wypoziomowania czy też wypionowania aparatu, po prostu jak popadło.
    Kolejny przykład modnego w internecie, tajniackiego streeta, robionego przez "facetów bez jaj", którzy nie mają odwagi stanąć oko w oko z fotografowaną osobą.
    Ostatnio edytowane przez wuzet ; 31.03.14 o 01:53 Powód: literówka

  5. #25
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner

    Jedyne zdjęcie które zrobiłem w ten sposób to te dwa samochody na przejściu dla pieszych, z ciekawości wyzwolilem migawke żeby zobaczyć co z tego wyjdzie bo podobno Kelby tak fotografuje. To z barierką mi się podoba, nigdy takiego nie widziałem u innych więc z mojego punktu widzenia oryginalne. Jak bym miał sobie powiesić na ścianie to pewnie cały obrazek byłby pochylony o 45 stopni, więc całość by się wyprostowała i wyglądała inaczej niż reszta zdjęć.

  6. #26
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner


  7. #27
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner

    Trochę zabawy z dymem i wodą:
    22.23.

  8. #28
    | OlyJedi Awatar MikolajN
    Dołączył
    Apr 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    766
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria

    Odp: sconner

    Kurcze ja się nie znam za bardzo, ale spróbuję coś mądrego doradzić tak jak ja to czuję.
    Otóż te zdjęcia z ulicy ja osobiście bym zrobił z bardziej przymkniętą przysłoną (ty zrobiłeś na 4), może tło wyszło by bardziej kontrastowo.
    To samo te fotki z kieliszkiem. Ja bym skupił się bardziej albo na kieliszku, albo na dymie tak, aby bardziej zaznaczyć główny obiekt fotografii. Cały kieliszek z dymem wydaje mi się nieciekawy, ale gdyby dym był tylko tłem dla ciekawego kieliszka, który mógłbyś umieścić cały w kadrze to było by fajnie Albo na odwrót, zamglony kieliszek jako tło dla ciekawych "zawijasów" dymu. Nie wiem czy jasno to opisałem bo ja też amator

  9. #29
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner

    Da się zrozumieć ale nie łapię w jaki sposób przysłona mogłaby wpłynąć na kontrastowość zdjęcia, możesz rozwinąć?
    24.25.

  10. #30
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.