Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 252

Wątek: sconner

  1. #11
    dzarro
    Gość

    Odp: sconner

    teraz widzę i jest fajnie - najbardziej udane we wątku

  2. #12
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner

    7.
    Kupiłem aparat, nienawidzę Olympus Viewer, 3:2 czy 4:3?

  3. #13
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner


  4. #14
    | OlyJedi Awatar glee
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    762
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria

    Odp: sconner

    w 9'tce zagrała Ci freakowa dziewczynka - fajnie wyszło - chodziaż dużo niepotrzebnej (czyt. nic nie wnoszącej) przestrzeni wokół niej. We wszystkich stawiasz na powietrze wokół meritum foty - ja tam jestem zwolennikiem ciaśniejszych kadrów : )
    Bodies: EM-1/HLD-7/MMF-3 + E-3/HLD-4/FL-50r
    Szkła: ZD7-14, Leica25D/1.4, ZD 14-54 I, ZD 50/EX-25, Sigma 150, Z f1.4/50, Z f5/85-250
    http://forum.olympusclub.pl/threads/79188-obraz-obrazem-za-każdym-razem

  5. #15
    diabolique
    Gość

    Odp: sconner

    Cytat Zamieszczone przez sconner Zobacz posta
    (...) wytknijcie wszystkie błędy
    Nie ma sensu. Większych błędów nie robisz.
    Wytykają ci różne mankamenty - kadr, kolorystyka, nuda itp. ale zauważ, że ci, którzy ci to wytykają robią zupełnie inne fotografie.
    Jeśli zaczniesz słuchać rad wszystkich naokoło, to wyjałowisz się ze swojego własnego stylu starając przypodobać się wszystkim. Niestety, to się nigdy nie uda. Zawsze będziesz miał grono osób, którym twoje foty się spodobają, i grono (większe) osób, którym nie przypadną one do gustu. Im szybciej przyswoisz sobie tę prawdę, tym wcześniej będziesz czerpał radość z fotografowania po swojemu.
    Mnie te zdjęcia się podobają. Może nie powalają, ale przecież nie wysłałeś ich na konkurs, tylko pokazujesz w takiej "blogowej" formie. I niech tak na chwilę obecną zostanie. Na ambitne zadania przyjdzie czas.

    PS.
    Rada pierwsza - z fotografowaniem dzieci w dzisiejszych czasach bym uważał...
    Rada druga - znajdź sobie kogoś, kto robi podobne uliczniaki do twoich (lub kogoś kto robi takie, jakie ty byś chciał - jest na forum parę osób) i pytaj go na PW o opinie i rady. Nauczysz się więcej niż pytając otwarcie na forum wszystkich jak leci. Tutaj wiele osób doradzi ci w jak najlepszej wierze, co nie znaczy, że właściwie.
    Ostatnio edytowane przez diabolique ; 9.03.14 o 18:31

  6. #16
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner

    Dzięki za odpowiedzi A przy okazji sam jestem młody, więc fotografowanie dzieci nie powinno być dziwne, jeszcze...
    Ostatnio edytowane przez sconner ; 9.03.14 o 19:31

  7. #17
    Awatar kuban
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    okolice Częstochowy
    Posty
    27
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria

    Odp: sconner

    Podobają mi się fotki z mgiełką, dlatego zwróciłem uwagę na "2".
    Zdjęcie pokazujenie nie tyle to co aparat widział a przede wszystkim co był zdolny zarejestrować na matrycy. Gdyby na Twoim miejscu stał malarz, na pewno jego obraz miał by rozjaśnioną prawą stronę, coś było by tam widać. Na pewno pierwszy plan byłby bardziej ostry.....
    Hmmm....może gdybyś dodatkowo użył lampy, prawa strona trochę by ożyła. Choć ostrości by nie poprawiło.

  8. #18
    diabolique
    Gość

    Odp: sconner

    Cytat Zamieszczone przez sconner Zobacz posta
    (...) więc fotografowanie dzieci nie powinno być dziwne, jeszcze...
    Gdybym był policjantem i zauważył, że chodzisz po mieście i fotografujesz bez pozwolenia małe dzieci, byłoby to dla mnie dziwne...

  9. #19
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner

    Ale nie podbiegam na ulicy do każdego dziecka i robię mu zdjęcie, ta dwójka to jedyne zdjęcia dzieci jakie zrobiłem, bo wyglądały ciekawie i akurat przechodziły obok.

  10. #20
    Awatar sconner
    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Chełm
    Posty
    147
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: sconner


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.