Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: AA NiZn 1.6V

  1. #21

    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    71
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    Odp: AA NiZn 1.6V

    Ja kupowałem zestaw jak tu

    http://www.ebay.com/itm/4-Pcs-NiZn-1...item5b058cea77

    ale nie pamiętam od kogo. Nie wiem jak wygląda z innymi producentami ale PowerGenix ma w tym zakresie jakieś własne badania i patenty i raczej na pewno są to baterie NiZn a nie zwykła bateryjka z kolorową naklejką.

    Co do użycia przeczytaj dokładnie cały wątek i inne źródła. Użycie baterii z wyższym napięciem może uszkodzić niektóre lampy z powodu tegoż właśnie napięcia lub po prostu z przegrzania bo jak lampa szybciej się ładuje to jej częściej używamy w jednostce czasu.
    Jacek

  2. #22

    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    71
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    Odp: AA NiZn 1.6V

    Po tych ponad 50 błyskach imprezowych czas pełnego ładowania lampy to poniżej 6 sek czyli gdzieś o 1 sek gorzej niż na starcie ale i tak lepiej niż świeże eneloop.
    Jacek

  3. #23
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria
    Odkopię ten wątek.
    Używa ktoś baterii Ni-Zn? Myślałem o powerpacku, albo właśnie takich maleństwach do lamp Yongnuo.
    Zawsze lepiej mieć trochę szybsze ładowanie lampy i więcej błysków.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.