Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Ślub i wesele

  1. #11
    | OlyJedi Awatar torwald
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    to takie wijskie wesele bylo wiec wszystkie "chlopy" bitne byly ale ze fotografa bic nie wypada to mi podarowal ale goraco bylo - to zadziwiajace ale jak ludzie robia zdjecia tymi cykaczami to zachowuja sie jak borsuki albo dziki nic ich nie obchodzi a i tak im zdjecia do **** wychodza i tak ale chyba przynajmniej sie mozna sprzetem pobawic i pokazac rodzinie bo tak na codzien to szkoda go wyciagac z mebloscianki ...
    (...)i siedzę tu jak mała glista to jestem ja a to jest telewizja (...)

  2. #12
    Awatar Peniek242
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    KRK
    Posty
    539
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Wez statyw i przed zrobieniem kazdego zdjecia informuj by ludziska zamierali na ok. 2 sek tyle bedzie potrzeba by naswietlic co nieco. Poza tym zaden kompakt nie nadaje sie na takie imprezy nawet w rekach zawodowca (wyrwalby sobie wszystkie wlosy z glowy).

  3. #13
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Peniek:

    FUJI F30/31, gdyby miał sanki na lampę, mógłby dać radę w dosyć jasnym kościele... oczywiście w roli sprzętu dla zaradnego wujka.

  4. #14

    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Strzyżów
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    hehe moze nie uwierzycie ze istnieja tacy ludzie jak ja ale przy takich okazjach daje zawsze pierwszenstwo fotografowi i zwracam uwagę aby czasem nie blysnac mu w aparat w czasie robienia zdjecia albo wchodzic w drogę czy w kadr.....ja taki niegrozny i mallo widoczny pstrykacz moze dlatego mam wiele zdjęć na których ludzie sa naturalni bo nie wiedzą w Kosciele mi wyszły ładne ale przy ołtarzu co jest jasno. problemy zawsze sa przy wyjściu młodych z Kościoła

  5. #15
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Nie obraz sie ale z takim aparatem nawet bym nei probowal pstrykac w na dodatek ciemnym kosciele. W efekcie blyskania lampą (wystarczy ze poza dedykowanym fotografem znajda sie jeszcze 2 osoby oprocz ciebie) ksiadz zwroci wam uwagę, co niezbyt ciekawie wyglada zwlaszcza na nagrywanym filmie w takcie ceremonii.
    ...był Olek jest A6000

  6. #16

    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Strzyżów
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    ja się nie obrażam tylko mnie zastanawia z jakimi Wy ludźmi się spotykacie...bedąc na jakim kolwiek ślubie i jak chce zrobic zdjęcie nie pcham sie pod ołtarz ani za niego bo jakos nie mamo odwagi tak biegaać po Kościele i nie chodzi tu o niechcienie przeszkadzac fotografowi tylko poprostu,a jak Kościól ma boczne ławki to stamtąd pstrykam jestem blisko młodych i nie kręce się po okolicach ołtarza bo to nie bardzo wygląda.

  7. #17
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sonya
    ja się nie obrażam tylko mnie zastanawia z jakimi Wy ludźmi się spotykacie...
    Ludzie sa rozni. Stac ich na wiele zwlaszcza jesli chca zrobic upragnione zdjecie czymkolwiek co maja pod ręką.

    Najbardziej smieszą mnie ludzie ktorzy ostatnio na koncercie robili foty komorkami oddaleni od sceny okolo 50 m o godzinie 21.00 !!!!!! NO ALE FOTA JEST.
    ...był Olek jest A6000

  8. #18

    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Strzyżów
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    hehe moze ten ktos uzyskac jakis kosmiczny efekt, ale w sumie chlopak kiedys robil w nocy jak samochod przejezdzal zza szyby swego auta i efekt...hm jak jakas kometa w kosmosie kula swiatla i promienie od niej.... a i jeszcze ktos tu wspominal zebym nie zajmowala glowy zdjeciami tylko bawila to ze bede miala zdjecia..ja nie lubie zdjec wole je robic bo nie wychodze na nich za dobrze i no nie ma zdjecia na korym ne mialabym czerwonych oczu jakos dziwne mam te oczeta....ala Vampir

  9. #19
    | OlyJedi Awatar ziemia01
    Dołączył
    Oct 2005
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    2.200
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    daj się pstryknąć lampą zewnętrzną to Ci czerwone oczy przejdą. Żona mojego szwagra też ma takie czerwone oczęta, odkąd mam zewnętrzną lampę problem został całkowicie wyeliminowany

  10. #20
    | OlyJedi Awatar RobertW3D
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.347
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ziemia01
    daj się pstryknąć lampą zewnętrzną to Ci czerwone oczy przejdą. Żona mojego szwagra też ma takie czerwone oczęta, odkąd mam zewnętrzną lampę problem został całkowicie wyeliminowany
    W pełni popieram Po prostu jak ręką odjął
    Sonya - ja też uwielbiam robić zdjęcia, ale ostatnio przeszła mi ochota na zabieranie ze sobą sprzętu - raz, że torba zajmuje sporo miejsca, dwa, że tak naprawdę, to wtedy więcej myślisz o tym komu i kiedy zrobić zdjęcia niż nad muzyką i zabawą
    Pozdrawiam, Robert
    Był sobie Olek, piękny, wielki, czarny Olek z całą kompanią braci ...
    ... a jest ... żółta łódź podwodna ....

Podobne wątki

  1. Pierwszy ślub/wesele - dylemat.
    By grafzero in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 404
    Ostatni post / autor: 8.11.10, 22:11
  2. Wesele z E-510
    By witus in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 21.08.09, 00:38
  3. Wesele i SP-560 UZ
    By fotoamator2891 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 10.07.09, 16:16

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.