Strona 27 z 37 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 365

Wątek: Olympus Stylus 1

  1. #261

    Dołączył
    Mar 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    21
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Olympus Stylus 1

    Witam wszystkich
    Mam pytanie: czy udało sie komus zgrac aparat z telefonem
    Posiadam Oly Stylus 1 + Toshiba Flashair 16GB. Aparat generuje kod ale ni huhu Nie udaje mi sie polaczyc za pomoca Ol Share. Telefon go widzi i tyle
    Co robie nie tak. Poza tym uwazam, ze to najlepszy kompakt jaki mialem w reku
    Za cenne rady i wskazówki od razu bardzo dziekuje.
    E-1+E-3+E-400+SP-800UZ+Zuiko:14-45+40-150+100-200+500-1500+Sigma55-200+smieci

  2. #262

    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    98
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: Olympus Stylus 1


  3. #263
    | OlyJedi Awatar Johny_85
    Dołączył
    Dec 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    328
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    Odp: Olympus Stylus 1

    Mogli to zrobic wypuszczajac Update oprogramowania.

  4. #264

    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    98
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: Olympus Stylus 1

    Przynamniej dotychczasowi użytkownicy jedynki nie poczują presji zakupu nowości Lista zmian (niektóre bardzo na plus):

    - blue decorative ring around the lens

    - change in the grip texture

    - new battery support -> 450 shots

    - compatible with new WCON-08X (wide angle x0.8 ) -> 22.4mm eq. without modifying aperture (still 2.8 )

    - step zoom: jump among 9 standard focal by steps. 28 mm/35 mm / 50 mm/70 mm / 85 mm/100 mm / 135 mm/200 mm / 300 mm

    - 3 possible zoom scale displays on screen: magnification (ex. x10.7) OR real focal (ex. 64.3 mm) OR 35mm equivalent focal (ex. 300 mm)

    - small focus target

    - focus peaking in MF + display of the focus zone with white or black highlight contours

    - 1 new shooting mode (SCN): interval/timelapse shooting (max 24h or 999 frames)

    - HDR (2 shots) (TBC)

    - time lapse

    - new art filter layout and frames

    http://photorumors.com/2014/10/29/ol...ly/#more-63356
    Ostatnio edytowane przez Mik3 ; 29.10.14 o 23:03

  5. #265
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Johny_85 Zobacz posta
    Mogli to zrobic wypuszczajac Update oprogramowania.
    No i widać zrobili. Aktualizacja pojawi się 15 stycznie 2015. Poniżej przeklejone z newslettera, którego dziś dostałem.



    Z najnowszą aktualizacją oprogramowania sprzętowego otrzymasz siedem dodatkowych funkcji aparatu STYLUS 1. Zrobienie zachwycających zdjęć to teraz fraszka:


    MAŁY OBIEKT AF

    Korzystaj z bardziej precyzyjnego ustawiania ostrości na określonych miejscach lub obiektach. Wybierz tryb Wszystkie obiekty, Jeden obiekt, Grupa obiektów lub Mały obiekt AF w zależności od warunków ekspozycji i stylu fotografii.



    WYŚWIETLANIE OGNISKOWEJ

    Jeśli lubisz fotografowanie w stylu znanym z lustrzanek, z pewnością nie możesz przegapić tej funkcji. Możesz wybrać w menu i wyświetlić na ekranie LCD ustawienia powiększenia, ogniskową i odpowiednik w formacie 35 mm.



    ZOOM Z WIELOMA KROKAMI

    Wybierz swoje powiększenie! Użyj dźwigni zoomu, aby szybko ustawiać wartości ogniskowej 28 mm, 35 mm, 50 mm, 70 mm, 85 mm, 100 mm, 135 mm, 200 mm lub 300 mm w zależności od stylu fotografii. Ogniskowa zostaje wyświetlona, aby ułatwić monitorowanie.



    WSPOMAGANIE RĘCZNEGO USTAWIANIA OSTROŚCI: PEAKING OSTROŚCI

    Teraz łatwiej sprawdzisz dokładne położenie ostrości przez naciśnięcie jednego przycisku. Powoduje to wyświetlenie czarno-białych krawędzi obramowania wokół obszarów ostrości, zapewniając wyraźny widok obiektu w celu zrobienia właściwego zdjęcia.



    FILMY POKLATKOWE I ZDJĘCIA INTERWAŁOWE

    Fotografuj rozchylające się kielichy kwiatów, ruch gwiazd i nie tylko – a wszystko to z idealną jakością. Funkcje: filmy poklatkowe i zdjęcia interwałowe z możliwością wykonania do 999 ujęć z interwałem od 1 sekundy do 24 godzin z pewnością uwolnią Twoją kreatywność.



    OBIEKTYW Z TELEKONWERTEREM

    Kup nowy obiektyw z telekonwerterem WCON-08X, który umożliwia wykonywanie spektakularnych zdjęć panoramicznych z ogniskową 22,4 mm*. Stała wartość przysłony 1:2.8 sprawia, że ten obiektyw jest idealny do fotografowania pejzaży i scen w pomieszczeniach.

    * Odpowiednik formatu 35 mm.



    TRYB FOTOGRAFOWANIA BEZPRZEWODOWEGO

    Tryb fotografowania bezprzewodowego sprawia, że robienie doskonałych zdjęć staje się jeszcze łatwiejsze. Po prostu szybko określ ustawienia w aparacie, a następnie zwolnij migawkę przy użyciu smartfona z aplikacją OLYMPUS Image Share.
    Ostatnio edytowane przez ahutta ; 17.12.14 o 13:19
    The question is, who cares?

  6. #266

    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    98
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    Świetna wiadomość dla posiadaczy i potencjalnych kupców. Szkoda, że cena aparatu wciąż lekko zaporowa, IMO rok po premierze powinien być powszechnie dostępny w kwocie 15-20% niższej.

  7. #267
    Jd
    Gość

    Cool

    Szkoda , że zapomnieli juz o starszym bracie XZ-2

  8. #268
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Moominek
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1.587
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Jakby nie cena to bym rzucił E-M5 ze szkłami na rzecz tego kompakta. Nawet wygląd by się nie bardzo zmienił Tym bardziej że ostatnio nie za bardzo mam czas na zdjęcia i inne hobby też je trochę podgryza.
    "...był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się."

  9. #269
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Też byłem napalony jak łysy na suchary ale sample w necie skutecznie mnie zniechęciły do tego aparatu.

  10. #270
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Moominek
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1.587
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Bo ja wiem. Cudów nie ma, szczególnie na szerokim, ale zamiast E-M10 z przyspawanym 14-150 IMHO całkiem dobrze sobie poradzi. Oczywiście XZ-2 jaśniejszy i lepszy optycznie, za to zoom krótki.
    "...był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się."

Podobne wątki

  1. OLYMPUS STYLUS Tough TG-2
    By apz in forum [K] Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14.11.13, 00:13
  2. OLYMPUS STYLUS TG-2, TG-630 i TG-830
    By hades in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 7.08.13, 23:14
  3. Olympus Stylus XZ-1
    By apz in forum [K] Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28.04.13, 07:53
  4. [DPR] Olympus Stylus SH-50 iHS
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 8.01.13, 05:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.