Strona 2 z 164 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1634

Wątek: Olympus OMD E-M1

  1. #11
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    http://www.pekkapotka.com/journal/20...n-preview.html

    Wszyscy użytkownicy E systemu, którzy zgłoszą w Olympusie chcęć nabycia puszki PRZED październikiem otrzymają w cenie MMF3.
    Wszyscy, którzy zgłoszą w Olympusie chcęć nabycia puszki PRZED październikiem otrzymają w cenie grip.
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    Fajny aparacik, podoba mi się Myślę że dla osób które kiedyś mocno siedziały w systemi 4/3 może być łakomym kąskiem. Prawdopodobnie szalenie drogim kąskiem ale jednak smakowitym

    Do pełni szczęścia chyba brakuje tylko wbudowanej lampy (te zapinane zewnętrzne palniki są w praktyce niewygodne), GPSa (tak, czasami by się przydała opcja geotagowania zdjęć) i ekraniku na przegubie a nie tylko odchylanego góra - dół

    ---
    Jestem ciekaw, co się będzie działo na rynku foto przed świętami. Wszak super-konstrukcji coraz więcej i konkurencja coraz mocniejsza a każdy chce swoje sprzedać... Myślę, że może być niezła bitwa na promocje
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  3. #13
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    Mam mieszane uczucia...

    Jestem tylko ciekaw, czy matryca to ten sam wafel co w OMD itp. czy cos nowego...


    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  4. #14
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    http://www.pekkapotka.com/journal/20...n-preview.html

    Wszyscy użytkownicy E systemu, którzy zgłoszą w Olympusie chcęć nabycia puszki PRZED październikiem otrzymają w cenie MMF3.
    Wszyscy, którzy zgłoszą w Olympusie chcęć nabycia puszki PRZED październikiem otrzymają w cenie grip.
    ze strony OPL

    Niezwykle atrakcyjne oferty firmy Olympus
    Osoby posiadające aparaty Mikro Cztery Trzecie mogą również korzystać z obiektywów systemu Cztery Trzecie. Użytkownicy aparatów E-System, którzy do listopada 2013 roku dokonają zakupu E-M1, otrzymają od firmy Olympus adapter o wartości ok. 200 €. Natomiast Klienci, którzy zarejestrują się przed rozpoczęciem sprzedaży zaplanowanej na początek października, otrzymają bezpłatny egzemplarz pionowego uchwytu zasilającego HLD-7. Podłączony do aparatu znacznie ułatwia pracę.
    Ostatnio edytowane przez Koriolan ; 10.09.13 o 09:52
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  5. #15
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    ze strony OPL

    Niezwykle atrakcyjne oferty firmy Olympus
    Osoby posiadające aparaty Mikro Cztery Trzecie mogą również korzystać z obiektywów systemu Cztery Trzecie. Użytkownicy aparatów E-System, którzy do listopada 2013 roku dokonają zakupu E-M1, otrzymają od firmy Olympus adapter o wartości ok. 200 €. Natomiast Klienci, którzy zarejestrują się przed rozpoczęciem sprzedaży zaplanowanej na początek października, otrzymają bezpłatny egzemplarz pionowego uchwytu zasilającego HLD-7. Podłączony do aparatu znacznie ułatwia pracę.
    Jest tylko maly problem, strona rejestracji nie bangla

    www.myolympus.olympus-europa.com


    Znalazlem sobie na stronie i ten bangla

    http://www.olympus-europa.com/site/e...lus/index.html



    pozdro
    Ostatnio edytowane przez nyny ; 10.09.13 o 10:00
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    Ja rejestrowałem się przy okazji zakupu E30. rozumiem że musza być 3 warunki
    a) bycie zarejestrowanym użytkownikiem E Systemu
    b) zakup nowej puszki
    c) rejestracja zakupu na stronie.

    Ile ma wynosić sugerowana cena detaliczna w PL ?
    Nyny- bedziesz w Chełmnie?
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  7. #17
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    Ja rejestrowałem się przy okazji zakupu E30. rozumiem że musza być 3 warunki
    a) bycie zarejestrowanym użytkownikiem E Systemu
    b) zakup nowej puszki
    c) rejestracja zakupu na stronie.

    Ile ma wynosić sugerowana cena detaliczna w PL ?
    Nyny- bedziesz w Chełmnie?

    Ja tez niby zarejestrowany bylem przy okazji starych klamotow, jednak by nie przegapic sie zarejestrowalem na inny adres, gdyz roznie to bywa.
    Tez jestem ciekaw, gdziesz wyczytalem ze 1400 dolcow, gdzie indziej 6kpln z samo body, ale juz poszlo zapytanie do wujka ile to bez programu ma kosztowac.

    Tak, powinienem byc w Chelmie

    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  8. #18
    | OlyJedi Awatar ziemia01
    Dołączył
    Oct 2005
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    2.200
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Do pełni szczęścia chyba brakuje tylko wbudowanej lampy (te zapinane zewnętrzne palniki są w praktyce niewygodne), GPSa (tak, czasami by się przydała opcja geotagowania zdjęć) i ekraniku na przegubie a nie tylko odchylanego góra - dół
    Gdzieś przeczytałem, że można połączyć przez WiFi ze smartfonowym GPS-em ale czy tak będzie wyjdzie w praniu i obraz też można mieć na telefonie więc może być uchylny w każdą stronę

  9. #19
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    Właśnie zerknąłem na stronkę fatmana i nic nie znalazłem. Szkoda, że marketing skupił się tylko na superanckim przetłumaczeniu Dual Fast AF
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  10. #20
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: Olympus OMD E-M1

    Cytat Zamieszczone przez ziemia01 Zobacz posta
    Gdzieś przeczytałem, że można połączyć przez WiFi ze smartfonowym GPS-em ale czy tak będzie wyjdzie w praniu i obraz też można mieć na telefonie więc może być uchylny w każdą stronę
    Ale ja lubię proste rozwiązania - jeśli da się wbudować moduł GPS to dlaczego nie? w podróży czasami się przydaje mieć oznaczone zdjęcia, bez bawienia się smartfony...

    podobnie z odchylanym ekranem... owszem, podgląd na tablecie to fajna (chyba) rzecz, ale jakoś nie wyobrażam sobie że gdy w trakcie zwiedzania chcę szybko zrobić ujęcie - kadr pionowy z żabiej perspektywy to muszę odpalić tableta, sparować z aparatem, trzymać ten tablet jakoś i zarazem manewrować aparatem by kadr właściwy złapać... nie, to powinno być proste - odchylam ekranik i gotowe...

    -------
    Z tych wszystkich nowości, rewolucji i ewolucji które nowy aparat przynosi zastanawiam się czy Olympus umiał wreszcie zaimplementować styl LV taki że parametry ekspozycji są na pasku na dole ekranu a podgląd kadru jest czysty, no może tylko z naniesionymi liniami kadrowania. W E-M5 coś takiego jest możliwe przy podglądzie przez wizjer ale już nie na telewizorku. Dlaczego? pojęcia nie mam!
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.