Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100

Wątek: Fuji X-M1

  1. #91
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    szamaniec - na alledrogo ktoś sprzedaje X-M1 w Krakowie. Podobno zadbane, z Katowic nie masz aż tak daleko, pooglądasz, jak będzie ok to masz temat załatwiony i jeszcze parę stówek zaoszczędzone. No chyba że chcesz mieć nowy.

    --- Edytowane---

    Teraz popatrzyłem że ta oferta w Neonecie to z obiektywem jest. Czyli ta oferta z Aledrogo nie jest taka atrakcyjna. Inna rzecz, że ten 16-50 podobno raczej słaby.
    Dzięki.
    A może jednak Olka xz2, nie musiałbym się rujnować na następne obiektywy. Jak z awaryjnością tego kompakta ?

  2. #92
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szamaniec Zobacz posta
    Dzięki.
    A może jednak Olka xz2, nie musiałbym się rujnować na następne obiektywy. Jak z awaryjnością tego kompakta ?
    Może Panasonic LX100?
    Tak serio, to XZ-2 najnowszy nie jest, ja bym wolał konstrukcję, którą mogę kupić nową.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

  3. #93
    | OlyJedi Awatar Mike017
    Dołączył
    Feb 2014
    Mieszka w
    Ełk / Płock
    Posty
    334
    Siła reputacji
    65
    Moja galeria
    wymieniłeś wcześniej Canona S200, jeśli tak małe kompakty Cię interesują to popatrz na Panasonica LF1, po wielu próbach m.in z Canonem S100, Panasonic zdecydowanie najlepiej wypadł i uszczęśliwiłem nim swoją Kobietę , co do XZ-2 , gdybym mógł kupić nowy egzemplarz w ostatniej cenie jakiej były to nie zastanawiałbym się sekundy ... ponoć w MM Kielce mieli ( info z piątku ) zapomnianą sztukę, ale odbiór tylko osobisty

    a te X-M1 na stronie to wisi bonie zaktualizowali strony, przy próbie wsadzenia do koszyka jest info że już niedostępny
    Ostatnio edytowane przez Mike017 ; 7.04.16 o 22:33

  4. #94
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mike017 Zobacz posta
    wymieniłeś wcześniej Canona S200, jeśli tak małe kompakty Cię interesują to popatrz na Panasonica LF1, po wielu próbach m.in z Canonem S100, Panasonic zdecydowanie najlepiej wypadł i uszczęśliwiłem nim swoją Kobietę , co do XZ-2 , gdybym mógł kupić nowy egzemplarz w ostatniej cenie jakiej były to nie zastanawiałbym się sekundy ... ponoć w MM Kielce mieli ( info z piątku ) zapomnianą sztukę, ale odbiór tylko osobisty

    a te X-M1 na stronie to wisi bonie zaktualizowali strony, przy próbie wsadzenia do koszyka jest info że już niedostępny
    Bardzo dziękuję za te info.

  5. #95
    | OlyJedi Awatar Mcarto
    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Irlandia
    Posty
    1.914
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria
    Ja bym brał jeszcze pod uwagę Canony serii G od modelu G15 wzwyż.
    Podobne są do serii s ale posiadają lepszy obiektyw, jest możliwość założenia adapteru do filtrów, Raynoxa, obudowy podwodnej, podłączenia wężyka (nawet z interwałometrem do timelapsów), podpięcia lampy.

    Serię s znam bo używam - fajne kieszonkowe aparaty ale seria G jest bardziej wszechstronna.


    ew. jakaś hybryda Fuji czy Sony?? koleżanka ma - robi tym makro i zwykłe zdjęcia ze spacerów i jest zadowolona.
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

  6. #96
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Byle jaki szajsung z nalesnikiem, jak nie to z kitem, robi robote.

    pozdroofka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

  7. #97
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Byle jaki szajsung z nalesnikiem, jak nie to z kitem, robi robote.

    pozdroofka
    Proszę wskaż te "bylejakie"- w samsungach jestem nieobeznany no chyba że smartfony, dlatego używam nokię

  8. #98
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Ciągnie wilka do lasu. Postanowiłem kupić z rynku wtórnego ale z gwarancją Olka Epl5 w dual kicie. Ceny to ok 1250-1350 pln.
    Z tego co pamiętam to matryca sony i stabilizacja ok, poprawcie jeśli się mylę. Z czasem dokupię Córce 45 i 25 i będzie ok.

  9. #99
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    śląsk
    Posty
    2.345
    Siła reputacji
    128
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szamaniec Zobacz posta
    Ciągnie wilka do lasu. Postanowiłem kupić z rynku wtórnego ale z gwarancją Olka Epl5 w dual kicie. Ceny to ok 1250-1350 pln.
    Z tego co pamiętam to matryca sony i stabilizacja ok, poprawcie jeśli się mylę. Z czasem dokupię Córce 45 i 25 i będzie ok.
    Matryca Sony, stabilizacja taka sobie. To jeszcze stara stabilizacja. Ta z OMD (lub podobna) jest w E-PL7.

    Miałem E-PL5 przed E-M10. Różnica w skuteczności stabilizacji jest duża.
    Zapraszam do albumu i galerii

  10. #100
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.059
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    szamaniec - na alledrogo ktoś sprzedaje X-M1 w Krakowie. Podobno zadbane, z Katowic nie masz aż tak daleko, pooglądasz, jak będzie ok to masz temat załatwiony i jeszcze parę stówek zaoszczędzone. No chyba że chcesz mieć nowy.

    --- Edytowane---

    Teraz popatrzyłem że ta oferta w Neonecie to z obiektywem jest. Czyli ta oferta z Aledrogo nie jest taka atrakcyjna. Inna rzecz, że ten 16-50 podobno raczej słaby.
    Witam !

    16-50 nie jest wcale slabym obiektywem. Mialem taki w X-A1 i mam w X-T10 i jakosc fot jest wysoka.

    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

Podobne wątki

  1. Fujifilm X10/X20/X30
    By bast in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 1024
    Ostatni post / autor: 5.01.16, 11:40
  2. Fuji X20
    By goldiesr in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 211
    Ostatni post / autor: 26.05.15, 10:14
  3. Fuji + Oly ?
    By Kaz de Wro in forum E-System
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 26.10.09, 15:59
  4. Fuji S6 Pro FX
    By C+ in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14.12.08, 13:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.