Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 163

Wątek: E-M5 i zamiennik BLN-1

  1. #21
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar easy_rider
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    1.193
    Siła reputacji
    106
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    Cytat Zamieszczone przez smog Zobacz posta
    Wychodzę z założenia, że bateria to bateria i nie ma powodu, żeby płacić za nią 200 zl.
    Dokładnie tak uważam...

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Kup u chińczykow maja zestawy po , trzy baterie + ładowarka.
    Dokładnie tak zrobiłem...

  2. #22
    | OlyJedi Awatar thorgal
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    253
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    niestety ja przećwiczyłem tam 3 sztuki. wszystkie zwróciłem. jak ktoś ma namiar na pewne zamienniki to please dajcie znc.

  3. #23
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    Cytat Zamieszczone przez thorgal Zobacz posta
    niestety ja przećwiczyłem tam 3 sztuki. wszystkie zwróciłem. jak ktoś ma namiar na pewne zamienniki to please dajcie znc.
    Podpinam się pod prośbę. Ja w eltecu kolejny raz zwróciłem. Nie robili problemów, zwrócili mi pieniądze.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  4. #24
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    Cytat Zamieszczone przez smog Zobacz posta
    Wychodzę z założenia, że bateria to bateria i nie ma powodu, żeby płacić za nią 200 zl.
    No tak.Masz racje.
    Aparat to aparat.Nie ma powodu by płacić za niego tyle skoro są takie podobne i dużo tańsze.

    Jak na razie to każdy stracił na czasie, nerwach i wysyłaniu zwrotnym.

  5. #25
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    Baterie litowo-jonowe mają standartowo trzy styki, plus, minus i styk info ( wewnętrzna elektronika w baterii ) dla ładowarki, że bateria naładowana.
    Producenci sprzętu zabezpieczyli się przed podróbami innych producentów, stosując dodatkowe styki , być może z jakąś identyfikacją baterii.
    Te ogniwa mają, jak podają producenci ogniw, pięćset czy sześćset cykli ładowania. Czyli po niedługim czasie użytkowania klient powinien kupić
    następną baterie. A cena oryginalnych wyjaśnia cały problem.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  6. #26
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar easy_rider
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    1.193
    Siła reputacji
    106
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Jak na razie to każdy stracił na czasie, nerwach i wysyłaniu zwrotnym.
    Nieprawda...

  7. #27
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    No tak.Masz racje.
    Aparat to aparat.Nie ma powodu by płacić za niego tyle skoro są takie podobne i dużo tańsze.

    Jak na razie to każdy stracił na czasie, nerwach i wysyłaniu zwrotnym.
    W tym jednym konkretnym przypadku tak, w wielu innych była satysfakcja, że kupiło sie coś 5 razy taniej zamiast głupio wydawać pieniądze na taki sam towar tylko, że ze znaczkiem.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  8. #28
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    Cytat Zamieszczone przez osiem1984 Zobacz posta
    W tym jednym konkretnym przypadku tak, w wielu innych była satysfakcja, że kupiło sie coś 5 razy taniej zamiast głupio wydawać pieniądze na taki sam towar tylko, że ze znaczkiem.
    Tak po prawdzie to satysfakcje bym mial jak bym orginal kupil taniej kilka razy.Ale zastepczy element to ze jest tanszy i go kupie to mi zadna satysfakcja.To tak jak z aparatami.Ktos kupuje bo nowy i ze znaczkiem,a drugi gostek obok to samo zrobi 5 razy tanszym tylko,ze z innym znaczkiem.

  9. #29
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Tak po prawdzie to satysfakcje bym mial jak bym orginal kupil taniej kilka razy.Ale zastepczy element to ze jest tanszy i go kupie to mi zadna satysfakcja.To tak jak z aparatami.Ktos kupuje bo nowy i ze znaczkiem,a drugi gostek obok to samo zrobi 5 razy tanszym tylko,ze z innym znaczkiem.
    Hmm.. No wiesz Mirku, jeśli byłbym typem, który wyjmuję przy każdej nadarzającej się okazji akumulatorek z aparatu i pokazuje go komu popadnie z radosnym "Patrz to Olympus" to może by i to miało dla mnie znaczenie. W przypadku jednak akumulatorków "mi to jednak lata" czy olympus, czy krzak byle spełniał swoją funkcjonalność. Do tej pory takich akumulatorków na przestrzeni powiedzmy 12 lat kupiłem kilka. Do puszek z serii E Olympusa, do pierwszej kamerki Panasonica, do drugiej kamery panasonica, do kamery JVC, do Sony PSP, laptopa HP i laptopa Dell i efekt zawsze był podobny - zadowolenie, że nie wydałem niepotrzebnie kilka razy więcej, za coś ze znaczkiem o tej samej funkcjonalności.
    Tak po prawdzie to satysfakcje bym mial jak bym orginal kupil taniej kilka razy
    Ja radość mam jak za zaoszczędzone 150 zł kupuję jakiś gadżet do sprzętu na którym zaoszczędziłem (filtr, soft, etc..). Co kto lubi Niektórzy lubią pod kołdrą wyjąć z puszki akumulatorek z wyrytym znaczkiem, zaświecić latarkę i w ukryciu przed całym światem upajać się "akumulatorkiem"
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  10. #30
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria

    Odp: E-M5 i zamiennik BLN-1

    Cytat Zamieszczone przez osiem1984 Zobacz posta
    ... jeśli byłbym typem, który wyjmuję przy każdej nadarzającej się okazji akumulatorek z aparatu i pokazuje go komu popadnie z radosnym "Patrz to Olympus" to może by i to miało dla mnie znaczenie.
    Ja też nie jestem takim typem ale świadomość, że zamiennik firmy "krzak", kupiony razem z aparatem, padł już dawno a oryginał chodzi już ponad trzy lata, powoduje moją ostrożność przy zakupie następnego zamiennika.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Podobne wątki

  1. Zamiennik dla BLM-5
    By macastek in forum Akcesoria systemu 4/3
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 31.08.19, 09:00
  2. Aku zamiennik DMW-BLB13E - G1
    By ketof in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14.02.12, 17:19
  3. zamiennik dmw-ma1e
    By cloudbuster in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 8.02.10, 17:32
  4. Zamiennik kita
    By shurek in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18.06.09, 19:53

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.