Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nikon Coolpix P7700

  1. #1
    dzarro
    Gość

    Nikon Coolpix P7700

    Właśnie ukazał się test na optycznych tego aparatu. Ten aparacik pozostawał trochę w cieniu - a pod wieloma względami wydaje się jedną z najciekawszych propozycji w swojej klasie, jeśli nie najciekawszą.

    http://www.optyczne.pl/210.1-Test_ap...st%C4%99p.html

  2. #2
    | OlyJedi Awatar themoth
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    623
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: Nikon Coolpix P7700

    Cytat Zamieszczone przez dzarro Zobacz posta
    Właśnie ukazał się test na optycznych tego aparatu. Ten aparacik pozostawał trochę w cieniu - a pod wieloma względami wydaje się jedną z najciekawszych propozycji w swojej klasie, jeśli nie najciekawszą.

    http://www.optyczne.pl/210.1-Test_ap...00_Wstęp.html
    ze względu na zoom - najciekawszą,
    pozostałe walory nie odstają od klasycznych kompaktów pro z obecnej czołówki

    optycznych nie chce mi się czytać, bo muszę gotowować na święta jak wróce z pracy, ale interesowałem się nim jakies pół roku temu i jest to zaprawdę sztuka zacna a i cena przyzwoita.
    Ostatnio edytowane przez themoth ; 28.03.13 o 15:22
    e-pl3

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    biesy i czady
    Posty
    403
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Wszystko super, gdyby nie wielkość.
    ***Olympus Stylus 1s***

  4. #4
    dzarro
    Gość

    Odp: Nikon Coolpix P7700

    Cytat Zamieszczone przez goldiesr Zobacz posta
    Wszystko super, gdyby nie wielkość.
    Nie wiem czy macałeś. Dla mnie taka wielkość to zaleta. Żadnego innego kompaktu nie trzyma się tak fajnie. Mój EX-1 to przy tym beznadzieja a jak macam sobie różne XZ albo LX to stwierdzam, że jest podobnie. Kompaktów i tak w kieszeni nie noszę. Pomijam fakt, że gałkologia jest na poziomie GH3 i wypasionych luster. Kupić nie kupię - ale maszynka fajna.

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    biesy i czady
    Posty
    403
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Macałem bo szukałem kompakta, a kompakt ma być kompaktowy z założenia. Podobał mi sie bardzo, ale za duży i za ciemny na końcu. A poza tym ma dekielek co mnie doprowadza do szału, bo wygody brak. Wybrałem g15.
    Ostatnio edytowane przez goldiesr ; 28.03.13 o 18:13
    ***Olympus Stylus 1s***

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Nikon Coolpix P7700

    Cytat Zamieszczone przez goldiesr Zobacz posta
    ...za ciemny na końcu.
    Tylko, że ten koniec wynosi 200 mm, a nie trochę ponad 100, więc przy f4 i 200 mm jest dość jasno. Ja gdybym teraz miał wybierać kompakta to chyba właśnie P7700, tylko nie za cenę 1800 zł . Jak P7700 będą po około 1200 to może się skuszę. Szkoda tylko, że na szerokim jest 28 mm, a nie 24 mm jak np. w EX1/2 lub w LX'ach.

  7. #7
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    biesy i czady
    Posty
    403
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Odp: Nikon Coolpix P7700

    Cytat Zamieszczone przez mrawi Zobacz posta
    Tylko, że ten koniec wynosi 200 mm, a nie trochę ponad 100, więc przy f4 i 200 mm jest dość jasno. Ja gdybym teraz miał wybierać kompakta to chyba właśnie P7700, tylko nie za cenę 1800 zł . Jak P7700 będą po około 1200 to może się skuszę. Szkoda tylko, że na szerokim jest 28 mm, a nie 24 mm jak np. w EX1/2 lub w LX'ach.
    oczywiście. w cyferkach naprawdę duża różnica np 140-200, w rzeczywistości maluteńka. ale to taki drobny szczegół.
    jest wybór, każdy dla siebie coś wybierze.
    Ostatnio edytowane przez goldiesr ; 31.03.13 o 20:29

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Nikon Coolpix P7700

    Teraz dokładniej sprawdziłem tego G15 i rzeczywiście, to dobry wybór . No i chyba właśnie jego bym teraz wolał od P7700. Ale ceny podchodzą pod 2 tyś. Może udało Ci się taniej?

  9. #9
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    biesy i czady
    Posty
    403
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez mrawi Zobacz posta
    Teraz dokładniej sprawdziłem tego G15 i rzeczywiście, to dobry wybór . No i chyba właśnie jego bym teraz wolał od P7700. Ale ceny podchodzą pod 2 tyś. Może udało Ci się taniej?
    niestety, ceny są wysokie i raczej nie spadną w najbliższej przyszłości. Szkoda, ale aparaty są na prawdę świetne.
    ***Olympus Stylus 1s***

  10. #10
    | OlyJedi Awatar Sidorowski
    Dołączył
    Jan 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Nikon Coolpix P7700

    Cytat Zamieszczone przez goldiesr Zobacz posta
    Macałem bo szukałem kompakta, a kompakt ma być kompaktowy z założenia. Podobał mi sie bardzo, ale za duży i za ciemny na końcu. A poza tym ma dekielek co mnie doprowadza do szału, bo wygody brak. Wybrałem g15.
    Ja dekielek odłożyłem na półkę i założyłem na stałe filtr UV, f4 przy ogniskowej 200 jest to wynik co najmniej przyzwoity. Jedyna rzecz która irytuje to szybkość uruchamiania aparatu, to trwa 2-3 s. G15 mniejszy, ale ja kupiłem 7700 w dobrej cenie i dziś zrobiłbym to samo.
    Pozdrawiam,
    OM-D / P 7700/ R 7 / F 30 / Minox PL / Mju II

Podobne wątki

  1. Nikon Coolpix P7700
    By grzeSiuu in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26.10.12, 14:40
  2. Nikon Coolpix S800c
    By skow in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26.08.12, 09:15
  3. OLYMPUS SP-560UZ czy NIKON COOLPIX P80
    By adru in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19.05.08, 09:03
  4. nikon coolpix p5100
    By keneida in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31.08.07, 08:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.