Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Sony głównym udziałowcem Olka

  1. #31
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Krakow
    Posty
    775
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Odp: Sony głównym udziałowcem Olka

    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Kodak nic nie naskacze jeśli nie będzie miał jakiejś genialnej matrycy. Zobacz co się dzieje z Panasoniciem - niby w sensie konstrukcji nie są to aparaty złe, fajnie pomyślane i przemyślane. Taki GF ma to co mikrus mieć powienien a taki G ma to czym powinna się chwalić lustrzanka... Już nie mówiąc o bardzo ładnym GX. I co z tego? Liche matryce i sprzedaż siadła... Aż żenujące są te banerki na optycznych - "kup G5 dostaniesz 3 stówy".
    Liche? No bez przesady. Matryce w nowych Olkach sa lepsze ale nie na tyle zeby matryce z G5 nazywac "licha". Zaraz sie okaze ze aparatami starszymi niz 2 lata w ogole nie dalo sie zdjec robic ... A co do banera - AFAIR w tym samym miejscu jest/byl identyczny Nikona dotyczacy luster. Tez maja licha matryce i kiepska sprzedaz? Skonczyl sie sezon, nowy jeszcze sie nie zaczal wiec jakos trzeba przyciagnac klienta - dorabianie do tego filozofii nie jest potrzebne

    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Tylko po co to kupować jak dokładając parę stówek ma się dużo lepszego Olympusa?
    Ktorego niby? Bo chyba nie masz na mysli EPL5? Poza troche lepsza matryca EPL5 jest polke nizej od G5 - brak wizjera, kiepski ekran (i nie w pelni ruchomy, mniej wygodny, gorsze sterowanie itp. itd. I pomimo tych wszystkich wad kosztuje jeszcze 600 zl wiecej niz G5 (czyli po dodaniu wizjera jakies 1400) - IMHO jest to najmniej oplacalny aparat Olympusa

  2. #32
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: Sony głównym udziałowcem Olka

    Vindex - proszę nie dyskutujmy o tym czy matryce Panasonica są od obecnych matryc stosowanych w Olympusach gorsze, dużo gorsze czy tylko trochę gorsze... Fakt faktem, postęp idzie cały czas i wymagania rosną... a Panasonic został z tyłu... Olympus przesiadł się do innego pociągu i próbuje gonić czołówkę...

    -------dodane-------
    ale OK. ja nie będę miał nic przeciwko temu żeby to Panasonic ciągnął wózek zwany m4/3. Było nie było w zakresie optyki to do niego należały te najbardziej odważne kroki - w tym miejscu myślę o jedynym w systemie szkle ze światłem 1,4 i jedynymi w systemie zoomami ze stałym światłem.

    Tylko że jakoś nie wierzę że Panasonic będzie w stanie powalczyć z Sony/Olympus...
    Ostatnio edytowane przez Jan_S ; 26.02.13 o 18:54
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  3. #33
    | OlyJedi Awatar themoth
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    623
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: Sony głównym udziałowcem Olka

    Kodak (oczywiście umowny "kodak") ma już pościelane łóżko, musi się tylko w nim połozyć. Problem budowy arsenału szkieł na razie go nie interesuje, bo wybór jest bogaty. Nie będzie na starcie ponosił dodatkwych kosztów prototypów i wdrażania nowych słoików.
    Na pewno ludzie z Kodaka obserwują nasze forum i wiedzą czego oczekuje klient. tak więc sukces jest na wyciągięcie ręki.
    e-pl3

  4. #34
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: Sony głównym udziałowcem Olka

    na marginesie informacji o zaangażowaniu Sony'ego w Olympus'a notatka o zalotach Sony i Aptina'y
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...-aptina-i-sony

    Pachnie monopolem?
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  5. #35
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Sony głównym udziałowcem Olka

    Pachnie ostrą walką o przetrwanie Sony. Samsung nadciąga...

Podobne wątki

  1. Sony NEX-6
    By dzarro in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 293
    Ostatni post / autor: 25.10.13, 16:47
  2. Sony DSC-HX1
    By Wieprz in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23.04.09, 18:37
  3. Sony A-100
    By milo in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 3.10.06, 19:10
  4. E-1 a Sony R-1
    By wojtall in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12.04.06, 18:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.