Strona 278 z 282 PierwszyPierwszy ... 178228268276277278279280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2.771 do 2.780 z 2813

Wątek: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

  1. #2771
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Trabanciki wow!
    I ten... gorący chłopak mrrr

  2. #2772
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Fakt......, Trabancik jest fajny - szczególnie ten czerwony.

    1243. Jakiś Trampi z dzisiaj.



    1244. Jakieś Lambo z wczoraj.

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RATOWNICTWO.jpg
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	217,2 KB
ID:	189289   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SW SM.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	237,6 KB
ID:	189290  
    Ostatnio edytowane przez CzaRmaX ; 30.03.17 o 23:57
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  3. #2773
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Musisz im silniki sprawdzić, czy olej do komory spalania się nie dostaje, bo strasznie kopcą
    Chociaż w trabancie to chyba nawet tak ma być
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  4. #2774
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Lilen Zobacz posta
    Chociaż w trabancie to chyba nawet tak ma być
    Jak się nalało za dużo oleju to kopcił. Do tego dwutaktu powinno się lać olej w stosunku 1l na 50l benzyny. Miałem Trabanta i do baku z tego co pamiętam wchodziło coś między 21 a 23 litry. Zawsze na tankowanie lałem pół litra i było ok. W nalewaniu Mixolu doszedłem do takiej wprawy, że z pełnej litrowej butelki nalewał pół litra z odwróconą głową i zamkniętymi oczyma równo do kreski (normalnie jak magik)

    1245. Figurka szachowa wieży z jakiejś edycji o Harym Piterku



    1246. JUMP, JUMP



    1247. AT-ST

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PLAKAT.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	458,3 KB
ID:	189385   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sheffield-plumber-.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	191,5 KB
ID:	189386   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SW SM2.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	332,7 KB
ID:	189387  
    Ostatnio edytowane przez CzaRmaX ; 2.04.17 o 02:30

  5. #2775
    Awatar hastour
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    141
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Znowu trabant najlepszy I w ogóle fajnie ci dym wychodzi. Ja jeszcze nie do końca umiem dym opanować, chociaż poprawiło się znacznie, odkąd zacząłem wydmuchiwać przez słomkę

  6. #2776
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez hastour Zobacz posta
    Znowu trabant najlepszy I w ogóle fajnie ci dym wychodzi. Ja jeszcze nie do końca umiem dym opanować, chociaż poprawiło się znacznie, odkąd zacząłem wydmuchiwać przez słomkę
    Posłuchaj....., zaczniemy prowadzić szkolenia z takiej fotografii...., Ty zajmiesz się kwestią modelarstwa, przyozdabiania, natomiast ja wezmę na siebie kwestię zadymiania, pirotechniczne i inne FX
    Ostatnio edytowane przez CzaRmaX ; 4.04.17 o 01:18
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  7. #2777
    Awatar hastour
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    141
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Brzmi jak plan. Na pewno jest masa fotografów, którzy z kolei tylko czekają na masę klientów chcących przynieść do nich na sesje swoje klocki :P

  8. #2778
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez hastour Zobacz posta
    Brzmi jak plan. Na pewno jest masa fotografów, którzy z kolei tylko czekają na masę klientów chcących przynieść do nich na sesje swoje klocki :P
    Ja nigdy w życiu nie przypuszczałem, że może powstawać coś takiego jak akademie budowania z klocków Lego hehe a powstają i istnieją

    1248. To było pierwsze zdjęcie i wyszło najlepiej.



    1248. A potem już niestety nie było tak słodko. No cóż trzeba próbować dalej



    1249. To jeszcze sobie strzeliłem podwójną ekspozycję

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SW SM 1.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	249,4 KB
ID:	189523   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SW SM.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	248,2 KB
ID:	189524   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SW SM2.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	297,3 KB
ID:	189525  
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  9. #2779
    Awatar hastour
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    141
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Łoo. Z czego ten dym w szklance? Prawdziwy suchy lód, czy po prostu w ten sposób schładzasz dym zrobiony jakoś inaczej?
    Bo ja się ostatnio zastanawiałem, czy np. wydmuchując dym przez słomkę obłożoną lodem schłodze go na tyle, żeby się tak fajnie po ziemi snuł zamiast w górę lecieć.

  10. #2780
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez hastour Zobacz posta
    Łoo. Z czego ten dym w szklance? Prawdziwy suchy lód, czy po prostu w ten sposób schładzasz dym zrobiony jakoś inaczej?
    Bo ja się ostatnio zastanawiałem, czy np. wydmuchując dym przez słomkę obłożoną lodem schłodze go na tyle, żeby się tak fajnie po ziemi snuł zamiast w górę lecieć.
    Zastanawiałem się nad suchym lodem ale dałem sobie spokój. Ten dym to z e-fajki a szklankę schłodziłem wodą, ale przy takim sposobie to i tak loteria co wychodzi finalnie

    Dobra..., sto lat mnie tu nie było to coś tak bardziej na wesoło

    1250.



    1251.



    1252.



    1253.

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SW SM 1.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	370,4 KB
ID:	193016   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SW SM2.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	393,3 KB
ID:	193017   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SW SM.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	362,1 KB
ID:	193018   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SW SM3.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	373,3 KB
ID:	193019  

    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

Podobne wątki

  1. [Fotopolis] Byli członkowie zarządu Olympusa aresztowani
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17.02.12, 13:59
  2. byli uzytkownicy C4000 laczcie sie ;)
    By qwerty in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13.07.09, 00:07
  3. Stronka z fotkami, może była?
    By mirliso in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.10.08, 07:22
  4. Stronka z fotkami (może była)
    By mirliso in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19.12.07, 12:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.