Strona 11 z 282 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 2813

Wątek: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

  1. #101
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    z tych dwóch radioaktywnych 67 lepsze, więcej powiem pomysł bardzo fajny


    na marginesie - przebiłem się przez Twoją dyskusję z yamada - chłop ma rację, nie ma co sobie wątku zaśmiecać. Lepiej mniej zdjęć ale takich bardziej starannych i dopracowanych. W tej ostatniej wrzutce wszystkie te zwykłe zdjęcia budynku to takie trochę śmieci - fakt, poprawnie naświetlone i tylko tyle - tam nie ma nic, przepraszam - tam nie widać nic - tam był pomysł i materiał na zdjęcie takie właśnie jak 67

  2. #102
    dzarro
    Gość

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    Cytat Zamieszczone przez CzaRmaX Zobacz posta
    Dzarro a co Ci się podoba w szybach i co byś zmienił? Pytam się ponieważ mam pewien plan co do tych zdjęć ale zajmie mi to sporo czasu i będą dwie wersje z szybą i bez
    Miałem na myśli tę serię 50-52, nawet ostatnie montowane jest spoko. Podobają mi się - bo są oparte na prostym pomyśle. Tylko te fajansiarskie ramki bym wywalił .

    Z ostatniej wrzutki podoba mi się 66. Jest chyba poruszone - ale co tam. Drzewo wygląda nieźle - trochę za słabo wyróżnia się z tła.

    Mam jedną zasadniczą refleksję: więcej czystych kadrów, mniej szopa-pracza. Obróbka powinna wydobywać zalety kompozycji, nie zaś dodawać coś czego nie ma w kadrze.
    Ostatnio edytowane przez dzarro ; 17.11.12 o 15:48

  3. #103
    | OlyJedi Awatar BIKER
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    zapomniana "Ziemia obiecana" obecnie Miasto bezprawia. Ale to moja Łódź.
    Posty
    4.175
    Siła reputacji
    125
    Moja galeria

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    CzaRmax to bardzo fajne, że kręci Ciebie improwizacja i obróbka. Niektóre foty naprawdę bardzo interesujące. Tylko jeśli pozwolisz jedno ale, lepiej mieć węższą specjalizację i ją poprawiać, niż rozpraszać własne chęci. Pomyśl nad tym co ja proponowałem, co dwóch to nie jeden, a jest jeszcze barmichał.

  4. #104
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    @ Jan_S

    Cholera no patrz a mnie 68 się bardziej podoba hehe. Ale dobrze, dobrze różnorodność musi być i trzeba robić z dwie/trzy wersje to każdemu coś przypasi

    Zdjęcia budynków były jedynie kadrowane i wyprostowane i nic więcej z nimi nie robiłem ale skoro nikt tego nie zauważył to chyba dobrze to zrobiłem więc wrzucenie ich chyba nie było takie bez celowe. Jedynie B-CZ zostało przerobione na B-CZ

    W samych miniaturach wrzucę teraz ich ordżinalesy.

    @ dzarro

    Mam w planie zrobienie takiego złączonego zdjęcia z 4 pór roku ale wiadomo zajmie to rok. Ustawię w pokoju córki statyw (mniej więcej zaznaczę czymś gdzie stoi) i postaram się zimą, wiosną, latem i jesienią zrobić serie zdjęć w ładną bezchmurną pogodę

    @ BIKER

    Spoko, spoko damy radę coś wykombinować w któryś weekend

    Z tym zaśmiecaniem to trochę dziwna sprawa bo zdążyłem się w tym wątku przekonać, że jedni coś uważają za fajne a inni wręcz przeciwnie no i powiedzmy jest to takie badanie z którego później można jakąś średnią wyciągnąć. I przyznam się, że każdą wypowiedź traktuję poważnie i staram się z niej coś wyciągnąć na przyszłość. Tak więc wszystkim dziękuję za wypowiedzi i co by złego nawet o czymś nie powiedzieli
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB173002.JPG
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	443,5 KB
ID:	74130   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB173009.JPG
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	474,4 KB
ID:	74131   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB173015.JPG
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	465,7 KB
ID:	74132   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB173016.JPG
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	445,5 KB
ID:	74133  

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB173018.JPG
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	429,7 KB
ID:	74134  
    Ostatnio edytowane przez CzaRmaX ; 17.11.12 o 14:05

  5. #105
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    A tak wracając do zdjęcia 45 oraz kilku miniatur tego samego kawałka ściany z kolorowych luksfer kilka postów później w połączeniu z tym co wyszło w 67 i 68 to może coś takiego:

    70.



    71.

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	334,2 KB
ID:	74190   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	268,4 KB
ID:	74191  

  6. #106
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    A jak Wam się podoba panorama w jednym kadrze? Z 10 czy 15 razy rzucałem telefon wysoko w górą aby to zrobił i tylko jeden raz wyszło w miarę . Aparatem tu już chyba bym tak nie rzucał

    72.

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	422,6 KB
ID:	74192  

  7. #107
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    te pozawijane i poskręcane luksfery to mogły by być na okładkę płyty jakiegoś nawalonego marychą szarpidruta mi się podoba

  8. #108
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    te pozawijane i poskręcane luksfery to mogły by być na okładkę płyty jakiegoś nawalonego marychą szarpidruta mi się podoba
    Szybciej to z miniatury poniżej mogłoby służyć dla tych nawalonych marychą ale luksfery skręcone myślę, że tworzą fajny efekt nawet do tego aby wykorzystać je do czegoś innego
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	222,7 KB
ID:	74235  

  9. #109
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    Jeszcze coś w nawiązaniu do serii gdzie jest 68 i fabryka na podstawie, której zostało przerobione zdjęcie.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	591,2 KB
ID:	74243  

  10. #110
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria

    Odp: CzaRmaX BYŁ/BYŁA/BYŁO/BYLI sobie

    psychodelicznie i mało fotograficznie się tu porobiło, 71 jako grafika fajne jest

Podobne wątki

  1. [Fotopolis] Byli członkowie zarządu Olympusa aresztowani
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17.02.12, 13:59
  2. byli uzytkownicy C4000 laczcie sie ;)
    By qwerty in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13.07.09, 00:07
  3. Stronka z fotkami, może była?
    By mirliso in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.10.08, 07:22
  4. Stronka z fotkami (może była)
    By mirliso in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19.12.07, 12:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.