Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: O wizjerach elektronicznych...

  1. #31
    | OlyJedi Awatar Careme
    Dołączył
    Jun 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.626
    Siła reputacji
    81
    Moja galeria
    Nie za duży?
    XZ-2; O-MD E-M10, mZ: 9-18mm, 25mm, 45mm, 75-300mm | Moje fotki - zapraszam do oglądania, komentowania, krytyki.

  2. #32
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Careme Zobacz posta
    Nie za duży?
    Najwazniejsze, ze miesci sie w torbie dla PEN-ow

    Tak na powaznie w niczym mi nie przeszkadza jego wielkosc i jestem bardzo zadowolony. Cena tez bardzo fajna
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

  3. #33
    | OlyJedi Awatar ajt
    Dołączył
    Mar 2006
    Mieszka w
    Radom
    Posty
    361
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    Jakiś czas temu dokupiłem wizjer VF-4 do EM-5, żeby czasem móc popatrzeć z góry (jakieś makro itp). Kupując byłem przekonany (więc nie przyszło mi do głowy, by dopytać), że wizjer zewnętrzny po prostu przejmie wszystkie funkcje wewnętrznego. Tak się jednak nie stało. W EM-5 można wybrać tryb pracy wizjera z nieco mniejszym obrazem (pojawiają się marginesy naokoło). Jako okularnik z tego trybu właśnie korzystam. Wreszcie nie muszę wciskać okularów w oko, by zobaczyć cały obraz i parametry pod nim. Tymczasem doczepiany wizjer jest traktowany przez aparat inaczej. Dostępny jest tylko tryb pracy z obrazem na cały ekran. Brak możliwości włączenia pomniejszonego obrazu dla większości użytkowników jest zapewne nieistotny, ale dla mnie jest to akurat spora wada. Po kilku próbach użycia, gdy musiałem po raz kolejny czyścić okulary zapaćkane od wewnątrz powiekami, wizjer sprzedałem
    Jeśli obecny właściciel to czyta: email i adres wysyłki gdzieś mi wcięło, za to całkiem niedawno znalazłem instrukcję w postaci cienkiej książeczki, która zawieruszyła mi się w czasie pakowania, więc zapomniałem, że w ogóle była w zestawie i nawet jej wtedy nie szukałem. Teraz znalazłem, to mogę dosłać. Proszę tylko o kontakt
    Ostatnio edytowane przez ajt ; 10.02.15 o 11:01

  4. #34
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Kupiłem taki wizjer jak Adam razem z PL3. E-PL3 poszło do ludzi, a wizjer został mi do PL5. Wykorzystuję go bardzo często do kadrowania. Jak słońce wali w ekranik to nic nie widać, a na tym małym gówienku pięknie wszystko widzę.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  5. #35
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Kupiłem taki wizjer jak Adam razem z PL3. E-PL3 poszło do ludzi, a wizjer został mi do PL5. Wykorzystuję go bardzo często do kadrowania. Jak słońce wali w ekranik to nic nie widać, a na tym małym gówienku pięknie wszystko widzę.
    Z takim zamiarem kupilem VF-3
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

  6. #36
    | OlyJedi Awatar Careme
    Dołączył
    Jun 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.626
    Siła reputacji
    81
    Moja galeria
    Korzyści takie jak Bodzip sobie wyobrażam. Przeczytałem opis tego modelu i VF-4 przy czym tylko przy tym drugim jest info o kompatybilności z XZ-2. Nie wiecie czy VF-3 będzie współpracował z XZ-2?
    XZ-2; O-MD E-M10, mZ: 9-18mm, 25mm, 45mm, 75-300mm | Moje fotki - zapraszam do oglądania, komentowania, krytyki.

  7. #37
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Careme Zobacz posta
    Korzyści takie jak Bodzip sobie wyobrażam. Przeczytałem opis tego modelu i VF-4 przy czym tylko przy tym drugim jest info o kompatybilności z XZ-2. Nie wiecie czy VF-3 będzie współpracował z XZ-2?
    Napisz do @jack
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.