Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ustawa o prawach autorskich

  1. #1
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria

    Ustawa o prawach autorskich

    Ustawa o prawach autorskich poprawiona
    Sejm przyjął kolejną nowelizację ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, tym razem uwzględniającą wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 24 maja tego roku. Zgodnie z projektem rządowym, przygotowanym w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, wszyscy współtwórcy utworu audiowizualnego zostali zrównani w prawie do otrzymywania dodatkowego, pozaumownego wynagrodzenia z tytułu określonych form eksploatacji utworu audiowizualnego.
    wiecej ť http://wiadomosci.polska.pl/kultura/...9,from,rss.htm

    P.S.
    przydalby sie linki w tym poscie do ustaw... pozniej wrzuce no chyba ze ktos mnie wyreczy
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  2. #2
    | OlyJedi Awatar rodia
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    883
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    No to czekamy na linki

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Wlkp
    Posty
    328
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    No to macie linka do ustawy z dnia 9 maja 2007 o zmianach

    http://isip.sejm.gov.pl/servlet/Sear...=D20070662.pdf

  4. #4
    diabolique
    Gość
    tak a propos mam pytanie: zrobiłem zdjęcie fragmentu budynku, na którym znalazła się reklama. Do redakcji zadzwonił wykonawca tej reklamy pytając czy mają zgodę na zamieszczenie zdjęcia tej tablicy.
    Przyznam, że pierwszy raz spotykam się z czymś takim i nie wiem co sądzić.

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Wlkp
    Posty
    328
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Przeciez dla reklamodawcy jest to tylko korzysc, poza tym zdaje sie ze prawo prasowe dopuszcza taka mozliwosc. Ale sprawdz jeszcze dokladnie w prawie prasowym. Wg tego co mi wiadomo, nie ma prawa miec zadnych roszczen w tym zakresie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.