Strona 413 z 415 PierwszyPierwszy ... 313363403411412413414415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4.121 do 4.130 z 4146

Wątek: Olympus XZ-2

  1. #4121

    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez TomekH Zobacz posta
    [...]a niedawno jeszcze odsprzedałem znajomemu i jemu jeszcze służy.
    A co kupiłeś w zamian? Bo ja chyba jednak poddam się i też sprzedam olka w stanie jakim jest.

  2. #4122
    Awatar many_moons_ago
    Dołączył
    Aug 2014
    Mieszka w
    POLSKA/Niemcy
    Posty
    66
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria
    Odgrzany kotlet, ale może komuś się przyda.
    Hi15kl/s. działa z włączonym MF czyli, mówiąc prosto, z odchyloną dźwignią Fn2 w stronę gripu.

  3. #4123
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Tarnów/Kraków
    Posty
    900
    Siła reputacji
    80
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez entedwa Zobacz posta
    A co kupiłeś w zamian? Bo ja chyba jednak poddam się i też sprzedam olka w stanie jakim jest.
    kupiłem (zresztą od Forumowicza) E-m1 II . pozdrawiam

  4. #4124
    | OlyJedi Awatar markus74
    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Posty
    124
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Odświeżając trochę temat wrzucam kilka fotek z tegorocznych wakacji w Trójmieście aby przypomnieć wszystkim użytkownikom jaki XZ-2 jest doskonały w fotografii ulicznej






    Ostatnio edytowane przez markus74 ; 28.07.18 o 22:57

  5. #4125
    Jd
    Gość
    A ja mam od dzisiaj problem z XZ-2. Dzisiaj rano wyjąłem kartę SD aby zgrać zdjęcia na PC. Po ponownym jej włożeniu w slot w aparacie nie chce się "zaklinować' tylko z powrotem
    wyskakuje i "sprężynuje". Aparat oczywiście jej nie widzi. Czy ktoś też spotkał się z takim problemem ? Gdzie można ewentualnie naprawić taką usterkę? Do serwisu Olka chyba nie ma co słać bo naprawa wyniesie co najmniej połowe jego aktualnej wartości. Szkoda mi go bo zdjęcia robi znakomite jak na kompakt.

  6. #4126
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Dociśnij paznokciem albo zapałką aż zaklika
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  7. #4127
    Jd
    Gość
    Próbowałem ale nic z tego . Karta nadal wyskakuje w górę. Nawet nie próbuje sie "zaklinować".

    PS Szukam dobrego niezależnego serwisu bo do Olka nie ma co wysyłać bo juz dawno po gwarancji.
    Ostatnio edytowane przez Jd ; 12.08.18 o 18:03

  8. #4128
    Jd
    Gość
    Oto odpowiedź serwisu Olympusa:

    Szanowny Panie,

    serdecznie dziękuję za kontakt z naszym serwisem.

    Bardzo się cieszę, że posiada Pan sprzęt naszej firmy, lecz przede wszystkim jest mi bardzo przykro, ale naprawa aparatu XZ-2 jest już poza ofertą napraw serwisu Olympus z powodu braku części zamiennych.

    W ramach rekompensaty chciałbym Panu zaoferować 20% zniżki na zakup nowego sprzętu w naszym sklepie internetowym:

    http://shop.olympus.pl

    Jeżeli byłby Pan zainteresowany, proszę o kontakt zwrotny. Pomogę w wyborze odpowiedniego sprzętu. Aktualnie z oferty aparatów kompatowych marki Olympus możemyu Panu zaoferować model TG-5:

    https://shop.olympus.eu/pl_PL/aparat...zne/tough/tg-5

    Dodatkowo poniżej zamieszczam listę nieautoryzowanych serwisów, które mogą pomóc w naprawie sprzętu. Są to serwisy godne polecenia.

    W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

    Z wyrazami szacunku,
    Maciej
    P.............






  9. #4129

    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    96
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    Fajnie że dali tę listę innych serwisów.
    23 sierpnia premiera Panasonica LX100 II - może się skusisz?

  10. #4130
    Jd
    Gość
    XZ-2 wczoraj wysłałem do niezależnego serwisu w Poznaniu.

    Co do LX100 II to przestałem płacić "frycowe" za nowości. Teraz kupuje jak sprzęt osiągnie rozsądną cenę. Miałem LX100 Mark I i czuje niedosyt. Chciałem kupić go ponownie ale wybór padł na Sony RX100 III. I nie żałuję.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.