Strona 382 z 415 PierwszyPierwszy ... 282332372380381382383384392 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3.811 do 3.820 z 4146

Wątek: Olympus XZ-2

  1. #3811

    Dołączył
    Oct 2015
    Mieszka w
    Jawor
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dzięki serdeczne za nawigację. Zaraz zrobię zakupy.
    Gume próbowałem na tę chwilę ruszyć, narazie trzyma. Jak tylko się zacznie coś odklejac odrazu przykleję

  2. #3812

    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    U mnie się nie odklejała na raty, po prostu pewnego dnia odpadła i tyle ją widziałem.

  3. #3813

    Dołączył
    Oct 2015
    Mieszka w
    Jawor
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Mam takie pytanie, bo zakupiłem tulejke i redukcję z 52 na 55. Teraz jeszcze filtry na 55mm CPL i później IR.
    Filtr polaryzacyjny CPL likwiduje flary zatem czy będzie potrzebna osłona na filtr? http://allegro.pl/show_item.php?item...f77d00be2ff62#
    Czy taki filtr montuje sie przed czy za tulipanem?

  4. #3814
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Filtr montuje się przed tulipanem.Tulipan się przydaje, ale spokojnie można bez niego żyć.

  5. #3815

    Dołączył
    Oct 2015
    Mieszka w
    Jawor
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Ale lipa no, myślałem że wszystko jest spasowane tak że oryginalny dekielek olympusa będę mógł założyć jeszcze na wyjściu adaptera;/ Trzeba będzie kupić jakiś na wymiar i sobie domalować napis.
    Panowie, a filtry to lepiej nastawić się o średnicy 52 mm czy 55 mm za reukcją? Czym większy tym lepiej? I jaki standard jest w innych aparatach np w lustrzankach?

  6. #3816

    Dołączył
    Feb 2015
    Mieszka w
    Przed Dolinką Będkowską
    Posty
    3.230
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez krzyszo Zobacz posta
    Ale lipa no, myślałem że wszystko jest spasowane tak że oryginalny dekielek olympusa będę mógł założyć jeszcze na wyjściu adaptera;/ Trzeba będzie kupić jakiś na wymiar i sobie domalować napis.
    Panowie, a filtry to lepiej nastawić się o średnicy 52 mm czy 55 mm za reukcją? Czym większy tym lepiej? I jaki standard jest w innych aparatach np w lustrzankach?
    Ja czytałem kiedyś o takim panu co robił piękne, miękkie zdjęcia czarno białe i używał do tego damskiej pończochy, uzyskując znakomite efekty.
    I nie ma problemu z dopasowaniem.
    "Skoro nie można wiedzieć wszystkiego co się da wiedzieć o wszystkim, to piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego, niż wiedzieć wszystko o jednym" - B.Pascal 1854
    Fuji X-T3 + XZ-2

  7. #3817

    Dołączył
    Oct 2015
    Mieszka w
    Jawor
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DeWuTe Zobacz posta
    Ja czytałem kiedyś o takim panu co robił piękne, miękkie zdjęcia czarno białe i używał do tego damskiej pończochy, uzyskując znakomite efekty.
    I nie ma problemu z dopasowaniem.
    Myslimy o tym samym? :]
    Zaraz zejdę na warsztat i zobaczę czy czasami nie mam gdzieś papieru ściernego
    Ale tak wracając do tematu.. chyba lepiej kupić będzie CPL w wersji Pro Slim, nie kombinować z tym http://allegro.pl/hoya-fusion-cir-pl...273328929.html bo tyle co mi się pobrudzi to mam płyn odrazu zakupiłem to tyle sobie przeczyszczę te szkło.
    Jak myślicie? Bo różnica cenowa to ponad 40 zł.

    A te 52 to taniej i wystarczy ;] redukcja będzie za filtrem.

    ---------- Post dodany o 20:54 ---------- Poprzedni post był o 20:30 ----------

    Olympus zarabia na gadzetach.. kawałek plastiku kilka sprężynek i tylko 99 zł..
    http://webcache.googleusercontent.co...hl=pl&&ct=clnk

  8. #3818
    Awatar many_moons_ago
    Dołączył
    Aug 2014
    Mieszka w
    POLSKA/Niemcy
    Posty
    66
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria
    Dżizas!

    krzyszo, spójrz, do czego doprowadziłeś gościa na moim awatarze.
    Sam jestem amatorem, ale są chyba jakieś granice amatorstwa, skromnie podejrzewam.

    Aha! I jeszcze ta sarkastyczna wypowiedź o Cudownym Dekielku. Gdybyś poczytał trochę to forum, to naprawdę wiele dowiedziałbyś się o swoim aparacie, jak również, że dekiel LC-63A jest tu przedmiotem swoistego kultu.
    Odrobinę szacunku, kurna!

  9. #3819
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Tarnów/Kraków
    Posty
    900
    Siła reputacji
    80
    Moja galeria
    Ostatnio wieczorem niesamowicie czerwona poświata nad Krakowem, XZ-2 był pod ręką
    pozdrawiam
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA261053.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	364,4 KB
ID:	161206  

  10. #3820
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.629
    Siła reputacji
    326
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez TomekH Zobacz posta
    Ostatnio wieczorem niesamowicie czerwona poświata nad Krakowem, XZ-2 był pod ręką
    pozdrawiam
    Pod Wawelem mieszka smok, nad Wawelem wisi smog.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.