Zobacz wyniki ankiety: 4 lata m43

Głosujących
124. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • posiadam tylko m4/3

    36 29,03%
  • posiadam tylko e4/3

    32 25,81%
  • posiadam m4/3 i e4/3 częściej używam micro

    19 15,32%
  • posiadam m4/3 i e4/3 częściej używam e systemu

    2 1,61%
  • posiadam inny system i m4/3

    20 16,13%
  • posiadam inny system micro

    0 0%
  • posiadam inny system

    15 12,10%
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 120

Wątek: m4/3 cztery lata- ankieta

  1. #21
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar easy_rider
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    1.193
    Siła reputacji
    106
    Moja galeria

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Cytat Zamieszczone przez voovoo2 Zobacz posta
    Do ankiety proponuję dodać bardzo powszechną opcje "nie wiem"
    To dla tych co idą do sklepu i chcą kupić duży aparat... a najlepiej lustrzankę - bo to modne i będą bardziej "profi"

  2. #22
    darkelf
    Gość

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Nie ma opcji posiadam 4/3 i inny system.

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar kowal73
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    140
    Moja galeria

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Dlaczego brak odpowiedzi "posiadam e system i inny duży system", jestem w takiej sytuacji dlatego zaznaczyłem posiadam e4/3. Dla osób które pozbyły się gratów olka dużego lub małego pozostaje opcja posiadam inny system. W sierpniu mija 4 lata od pojawienia się plotek o penach, premiera była parę miechów później. Wiem że na forum olka wyniki mogą być przerysowane ale widać że wśród fanów marki, micro mimo pewnych niedoskonałości okazał się strzałem w 10.
    sprzedam - ZD40-150 f3,5:4,5 (stan sklepowy) - 550
    sprzedam - Klapki zabezpieczające Karty CF do E330 - ostatnie 3 szt w Polsce

    www.k2-stal.pl

  4. #24
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Cytat Zamieszczone przez kowal73 Zobacz posta
    micro mimo pewnych niedoskonałości okazał się strzałem w 10.
    U mnie zdecydowały: praca AF, GF1 rozumiane jako całość, 20/1.7 rozumiane jako całość (wraz z minusami typu bzyczenie podczas filmików).
    Żeby było śmieszniej teraz bardziej obserwuję plotki nt. Olka, szczególnie podobno nadchodzącego modelu pro (w zasadzie liczę na EM5 plus od nowa przebudowane wideo).
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  5. #25
    | OlyJedi Awatar pers
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    U mnie zdecydowały: praca AF, GF1 rozumiane jako całość, 20/1.7 rozumiane jako całość (wraz z minusami typu bzyczenie podczas filmików).
    Żeby było śmieszniej teraz bardziej obserwuję plotki nt. Olka, szczególnie podobno nadchodzącego modelu pro (w zasadzie liczę na EM5 plus od nowa przebudowane wideo).
    Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem. Uważasz, że wideo w OMD jest złe? Bo szczerze gdy patrzyłam na wideo z Pena to mocno się zawiodłem. Oglądałem na stronie Huff'a jego test wideo na 12/2 i chyba 45/1.8 i uważam, że OMD wypadło bardzo dobrze, żeby nie napisać rewelacyjnie, zwłasza w porównaniu z innymi aparatami. Oczywiście byc może moje oczekiwania i przede wszystkim potrzeby są mniejsze od Twoich i stąd to zdziwienie.
    Ostatnio edytowane przez Iwo ; 23.08.12 o 11:07 Powód: ortografia

  6. #26
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Cytat Zamieszczone przez pers Zobacz posta
    Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem. Uważasz, że wideo w OMD jest złe?
    Jest na forum test E-M5 autorstwa Fatmana, wszystko tam widać, fajnie opisane.
    https://forum.olympusclub.pl/threads/81867-Forumowy-test-OM-D-E-M5-autorstwa-fatmana?highlight=forumowy+test+fatmana

    Od aparatu za tyle kasy oczekuję zer0 problemów. Nie wiem czy i kiedy to Oly poprawi, czekam na następny model z "tą" matrycą, z "tym" IBIS i uważnie będę obserwował jak sobie radzi w wideo.

    Cytat Zamieszczone przez pers Zobacz posta
    Oglądałem na stronie Huff'a jego test wideo
    Strona Huff'a żyje z reklam, tam wszystko wypada dobrze. JEDYNY wyjątek to ostatnie - imho - przegięcie Pana z ceną/jakością 12-35X, które w bardzo delikatny sposób Huff skomentował w stylu: nie kupuję.

    Cytat Zamieszczone przez pers Zobacz posta
    Oczywiście byc może moje oczekiwania i przede wszystkim potrzeby są mniejsze od Twoich i z tąd to zdziwienie.
    Moje oczekiwania? Brak kaca moralnego i maksymalny fun po zakupie tak drogiej zabawki. Co do jakości wideo, bardzo bym chciał dostać w następcy "maksa" avchd 2 i ekranik odchylany i przekręcany jak w GH2, to wszystko. Niech zapłacą Sony opłatę licencyjną i zrobią tak, żeby wszystko grało. Jeśli chodzi o wideo, test Fatmana mnie uczulił na tą kwestię, bardzo często lecę/biegnę za dzieciakami i ostatnią rzeczą jaką chciałbym widzieć na filmiku są te artefakty makro cośtam.
    Jeśli to poprawią to poproszę p. Joannę o pdf'a

    /edit: i czekam z nadzieją na wypożyczalnie OMD. Sam sprawdzę co i jak z tymi scenami dynamicznymi.
    Ostatnio edytowane przez gietrzy ; 17.08.12 o 13:47
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  7. #27
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    Toruń
    Posty
    215
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    Moje oczekiwania? Brak kaca moralnego i maksymalny fun po zakupie tak drogiej zabawki.
    dobrze napisane, ja na razie na takim kacu jestem. Jakość obrazu nie powala, wideo w scenach dynamicznych to porażka, jak dla mnie za mało guzików. Taki niesmak i obawa, że za chwile producent przestanie rozwijać system... oby myśli i kac minął - w sumie sam sobie TO zafundowałem.

  8. #28
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Bardziej bym się martwił tym, że producent niedługo wypuści lepszą wersję aparatu i będziesz żałować, że nie poczekałeś.
    Ja np tak miałem po zakupie E-P1 i premierze jego następcy.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

  9. #29
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar adambieg
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Miasto nad Brdą
    Posty
    2.812
    Siła reputacji
    108
    Moja galeria

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Cytat Zamieszczone przez nightelf Zobacz posta
    Bardziej bym się martwił tym, że producent niedługo wypuści lepszą wersję aparatu i będziesz żałować, że nie poczekałeś.
    Ja np tak miałem po zakupie E-P1 i premierze jego następcy.
    Do tego to niestety trzeba sie przyzwyczaić. Nowe modele sa wypuszczane 1-2 razy do roku czyli dany sprzet jest aktualny przez gora jeden rok. Takie czasy. Dotyczy to wszystkich produktow. Potem producenci czuja sie zobowiazani przynajmniej obudowe "przeklepać" no i dać na wejściu "nowego" modelu wyższą cenę. Patrz Panasonic GF5.

  10. #30
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: m4/3 czery lata- ankieta

    Topowe modele trochę rzadziej. Im bardziej sprzęt "for fun" tym szybsze zmiany

Podobne wątki

  1. E-420 - coś w środku lata...
    By xfire in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21.04.12, 19:04
  2. Lata obiektyw w nowym Olympusie sp 510 uz
    By maglev in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 8.02.07, 15:32
  3. Kolory lata
    By Tadeusz Jankowski in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26.09.06, 09:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.