Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 224 z 224

Wątek: Dylemat E510 i 30D - 2 body na gwarancji i za 2800zl

  1. #221

    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz
    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y
    Cytat Zamieszczone przez dinx6
    ja też macałem 350D z tym szkłem. IMO tu Canon wygrywa szybkością i cichą pracą AF. przegrywa natomiast światłem.
    Sekret polega na tym, że szkła o większym świetle innych marek dają przy najmniejszej ogniskowej gorsze zdjęcia, niż szkła Canona o świetle 4.0.
    I to by było na tyle.
    nie generalizuj... bo zaraz Ci powiem, coś o zuiko 35-100 f2 ;p jaki to on daje gorszej jakości obraz od eLki dla ubogich...


    tu była mowa o 14-54 i 17-85... w życiu nie zamieniłbym tego pierwszego na ten drugi...

    Myślę, że należy - mimo wszystko - zachować proporcje.
    Pozdrówka

  2. #222
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    grizz:

    noo, straszna tandeta z tego 17-85, przynajmniej w dotyku. macałem swego czasu i wykonanie jest na poziomie 14-45...


    moby:

    Twoim wywodom chyba podziekujemy...

  3. #223

    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KaarooL
    grizz:

    noo, straszna tandeta z tego 17-85, przynajmniej w dotyku. macałem swego czasu i wykonanie jest na poziomie 14-45...


    moby:

    Twoim wywodom chyba podziekujemy...


    Mówisz o sobie w liczbie mnogiej, no no...
    Ja Tobie też dziękuję.
    Swoją drogą dziękowanie wywodom, to dosyć oryginalna forma stylistyczna.
    Pozdrówka

  4. #224

    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    65
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    A ja mialem na mysli Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM (nie wiem skad wdarl sie blad 85 , ale takiego obiektywu ze swiatlem 2.8 nie znam, a taka dyskusja) i Canon EF 17-40 f/4 L USM .
    Przeciez porownywanie 17-40 z duzo slabszym 17-85 jest totalnym nieporozumieniem. Wiec o takie porownanie mi chodzilo. Wybralem Tamrona 17-50 2.8 (w testach wypda porownywalnie z 17-40 i 17-55 jednak tanszy) ale ta kwestia nadal mnie meczy bo kaske zawsze mozna dozbierac zwlaszcza do IS .

    Na domiar zlego jeszcze 40D wszedl z LV (kurde to olek mial byc najlepszy, a juz sadzilem ze firma odzyje, a tu kurcze niezle canon moze namieszac). I to co najbardziej w nim mi sie podoba to wymienna matowka z pomoca ostrzenia w manualach ewentualnie siatkowa i czyscidelko matrycy. Chociaz sadze, ze LV w canonie nie bedzie takie fajne jak w E510 w canonie tylko w trybie manualnym).

Podobne wątki

  1. Czy warto płacic za rozszerzenie gwarancji?
    By qwerty in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24.07.06, 22:44
  2. E-500 body, ja chcę samo body!
    By Smerf Maruda in forum E-System
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 6.12.05, 12:44

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.