Strona 370 z 376 PierwszyPierwszy ... 270320360368369370371372 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3.691 do 3.700 z 3753

Wątek: Klub Kibica

| OlyJedi
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    108
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Pewnie tak ale co mi do tego?
    To pieniądze od FIFA a nie moje.
    Myślę jednak, że w tych pieniądzach jest cząstka pieniędzy każdego z nas konsumentów, ogladaczy TV ...
    FIFA nie ma sadu z drzewami na których rosną pieniądze! Może ma jeszcze "pralnie" ?
    Są to pieniądze sponsorów np. firm z odzieżą i urządzeniami sportowymi, pieniądze za prawa do transmisji itp.
    A zatem producent butów sportowych, odzieży, piłek .... Kanały TV, Stacje radiowe ... pobieraja w cenie usług czastki pieniędzy od tzw. sponsorów.
    CND MY: (ogół ) jako kupujący, konsumenci płacimy za to.
    (Zawsze wkurzam sie jak widzę, że coś sponsoruje ENERGA, ORLEN, LOTOS, dostawcy gazu, wody... bo tak naprawde to sponsoruje SPOŁECZEŃSTWO) .
    Wobec tego za dziadostwo "powinniśmy" mieć wpływ na cześć wynagrodzenia dla DZIADÓW! I np. powinny one przeznaczone na szkolenie ich następców.!?

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    chwilowo Frankfurt am Main
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Myślę jednak, że w tych pieniądzach jest cząstka pieniędzy każdego z nas konsumentów, ogladaczy TV ...
    Są to pieniądze sponsorów np. firm z odzieżą i urządzeniami sportowymi ...
    Niezupełnie każdego z nas tylko tych, którzy kupują produkty tych firm.
    Ja daję sobie radę bez butów Adidasa, krótkich spodenek Nike itp.
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    (Zawsze wkurzam sie jak widzę, że coś sponsoruje ENERGA, ORLEN, LOTOS, dostawcy gazu, wody... bo tak naprawde to sponsoruje SPOŁECZEŃSTWO) .
    Wobec tego za dziadostwo "powinniśmy" mieć wpływ na cześć wynagrodzenia dla DZIADÓW! I np. powinny one przeznaczone na szkolenie ich następców.!?
    Wkurzać się możesz (mnie też wkurza sponsorowanie leni i nieudaczników) ale wiedz, że sponsor nie ma wpływu na rozdział pieniędzy.
    Rozliczając swój roczny dochód też masz prawo przeznaczyć 1% np na jakieś chore dziecko ale nie możesz zażądać kupna konkretnego leku.
    Różnica tylko taka, że 1% dochodów ORLEN-u to duuuużo więcej niż 1% Twojego dochodu.
    W moim wątku numer zdjęcia jest w nazwie pliku.
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria
    Fajny był ostatnio taki fabularyzowany film o FIFA - w kontekście przekrętów i aresztowań z górnej półki za wybór Kataru.
    Tam straszne pieniądze są przewalane.
    Ale, ale ... to co napisałem to podtrzymam. Z tymi 10 000 km to Glik przesadził. Ale weźmy taką Jędzrejczyk. Dziewczyna kiedyś udzielała wywiadu jak wygląda jej życie. Treningi i treningi bez końca. Dobrze jeśli to się przekłada na wyniki w zawodach. Nie masz domu, męża dzieci tylko trener i dyscyplina w żywieniu. Cały czas rozpisany na sekundy.
    Jeśli za to mają profity, jeśli stać ich na ten helikopter, to ja naprawdę im nie zazdroszczę. Niech mają.
    Reprezentanci Byłej NRD, ostatnio wyszło że i Rosji poszli na skróty i poszli w doping. Popatrzcie - na olimpiadzie w Soczi nawet laboratorium było skorumpowane.
    Dlatego uważam, że sportowiec który jest czysty i potrafi dać siebie wszystko powinien mieć godziwą zapłatę.
    Fakt - nasza reprezentacja wszystkiego z siebie nie dała. Teraz czytam o różnych tłumaczeniach, nie będę cytował - są ogólnie dostępne.
    A te 30 lat ? No bo jak nie ma wyników to po co się męczyć. Raz zawał miałem, po co mi drugi
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||popieram stopkę Krakmana ||

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andtor2
    Siła reputacji
    169
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    ...Dlatego uważam, że sportowiec który jest czysty i potrafi dać siebie wszystko powinien mieć godziwą zapłatę. ...
    Tu oczywiście się z Tobą zgadzam pomijając już ile to godziwie wynosi, niech i będzie w milionach kwota
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Mieszka w
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    ... pomijając już ile to godziwie wynosi ...
    Tu jest sedno. Nie ile tylko dla kogo!
    Czy godziwie dla np. piłkarza, który przestał kopać piłkę w wieku 35 lat i żyje z kapitału, to tyle samo co np dla kardiochirurga, który aby żyć operuje do 60-ki?

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    231
    Moja galeria
    Naprawdę masz taką wiedzę czy tylko wyczytałeś/usłyszałeś gdzieś w jakimś opiniotwórczym medium?
    Też czarno widzę
    Dziwny skład jakby Vital nie skończył próbować.
    być może - ale trzeba pamiętać że liga narodów to nie impreza docelowa
    więc nawet 6 miejsce mnie nie będzie boleć, jeśli da to pozytywny efekt we wrześniu na MŚ
    niemniej już jutro Polska - Rosja
    emocje na pewno bedą

Pewnie tak ale co mi do tego?
    To pieniądze od FIFA a nie moje.
    ja tam też nikomu do portfela nie zaglądam - bo i co mi do tego
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

szlajający się gulasz goni króliki - zapraszam
    gulasz goni po górach - zapraszam równie gorąco

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    155
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ...

ja tam też nikomu do portfela nie zaglądam - bo i co mi do tego
    Zaglądanie do portfela, a ocena systemu premiowania, to dwie różne sprawy. Ja tam bez zaglądania do portfela uważam, że wypłacanie naszym zawodnikom nagród za mundial jest chore, niezależnie od ich wysokości.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Mieszka w
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    ... uważam, że wypłacanie naszym zawodnikom nagród za mundial jest chore ...
    Pewnie FIFA musi jakoś wydać pieniądze, które otrzymała z niejasnych źródeł.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    155
    Moja galeria
    Ok, ale jeśli dobrze zrozumiałem, to kasę od FIFA dostał PZPN, a nie piłkarze i PZPN może ją wydać na co chce.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    108
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Ok ... PZPN może ją wydać na co chce.
    być może ale PZPN piłkarzom musi wypłacić tyle ile zobowiązał się umową przed mistrzosttwami. Bez względu na wynik.