Strona 368 z 390 PierwszyPierwszy ... 268318358366367368369370378 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3.671 do 3.680 z 3899

Wątek: Klub Kibica

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    234
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta

Głosujemy na żenadę mundialu? Dla mnie Glik i Lewandowski
    czemu Glik - przecież prawie nie grał ??
    dla mnie Lewy i nieszczęsny Szczęsny

Szacun dla Szczęsnego.
    a za co że się tak spytam - jak dla mnie słabiuteńki występ tego pana...

Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Dla mnie to "występ" naszej całej drużyny to żenada i niestety, ten ostatni mecz w mojej ocenie tego nie zmienia.
    dokładnie !!!
    lepiej było się nie kwalifikować niż grać w takim stylu
    szkoda, bo na eliminacjach naprawdę fajnie grali..

no ale nic w przyszłym tygodniu final six
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

szlajający się gulasz goni króliki - zapraszam
    gulasz goni po górach - zapraszam równie gorąco

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    No właśnie, nie grał, przez własna głupotę i być może pijaństwo. Nawet bardziej niż "być może". Za to bezwzględnie atakował mnie z telewizora "reksunom". Szczyt obciachu. Lewandowscy nie wymagają wyjaśnień. Szczęsny miał odwagę grać. Źle, że wyszedł z bramki? Gdyby został nie byłoby lepiej. Nie bądźmy Janem T., który zawsze krytykuje w ten sposób. Jak wyjdzie, to miał czekać, jak czekał, to miał wyjść (nie chodzi mi nawet o Sz., tylko o wczorajszy mecz). Jak bramka padnie, to każdy głupi wie, że stało się źle. Przy pierwszej bramce też nie miał zupełnie nic do powiedzenia. Drugi mecz? Nie róbmy sobie jaj.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    Rosja
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    117
    Moja galeria
    I dobrze. Hiszpania grała cały mecz jak Japończycy ostanie 10 miut z Polską.

Mieszka w
    Przed Dolinką Będkowską
    Siła reputacji
    81
    Moja galeria
    I dobrze. Gra się po to aby strzelać bramki a nie dla podawania sobie piłki od nogi do nogi.
    "Skoro nie można wiedzieć wszystkiego co się da wiedzieć o wszystkim, to piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego, niż wiedzieć wszystko o jednym" - B.Pascal 1854
    Sony A6000+kit 16-50

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Trochę tu, trochę tam
    Siła reputacji
    233
    Moja galeria
    ... i być może pijaństwo. Nawet bardziej niż "być może".
    Naprawdę masz taką wiedzę czy tylko wyczytałeś/usłyszałeś gdzieś w jakimś opiniotwórczym medium?
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ... no ale nic w przyszłym tygodniu final six
    Też czarno widzę
    Dziwny skład jakby Vital nie skończył próbować.
    Ostatnio edytowane przez helmuth ; 1.07.18 o 19:56
    W moim wątku numer zdjęcia jest w nazwie pliku.
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andtor2
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria
    Tak wracając jeszcze do występu naszych piłkarzy, to może wyglądałby on inaczej gdyby premia pieniężna (ok. pół miliona zł. na głowę) była uzależniona od tego co pokazali na tych mistrzostwach. Niemieccy piłkarze (z tego co można wyczytać w internecie) nie dostali żadnej premii.

Cyt z internetu:
    ..."Drużyny, które odpadły w fazie grupowej mogą liczyć na 8 milionów dolarów. Taką premię powinna dostać nasza federacja.
    Jednak to nie koniec pieniędzy jakie dostanie Polska, bowiem kolejne 1,5 miliona przysługuje reprezentacji Polski za zwrot kosztów przygotowania do mundialu
    Ile z tych pieniędzy przypadnie piłkarzom? Oficjalnie nie wiadomo, jednak za awans na mundial nasi piłkarze dostali 35 procent z kwoty, którą wtedy dostał PZPN od Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Jeśli kadra wynegocjowała przed mundialem równie wysoki odsetek, to będzie to prawie 2,8 miliona dolarów, czyli ponad 11 milionów złotych premii dla piłkarzy."
    (podobnoż wynegocjowali 40% kwoty jaką dostał PZPN)

.
    Ostatnio edytowane przez andtor2 ; 1.07.18 o 20:29
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    320
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Tak wracając jeszcze do występu naszych piłkarzy, to może wyglądałby on inaczej gdyby premia pieniężna (ok. pół miliona zł. na głowę) była uzależniona od tego co pokazali na tych mistrzostwach. Niemieccy piłkarze (z tego co można wyczytać w internecie) nie dostali żadnej premii.

Cyt z internetu:
    ..."Drużyny, które odpadły w fazie grupowej mogą liczyć na 8 milionów dolarów. Taką premię powinna dostać nasza federacja.
    Jednak to nie koniec pieniędzy jakie dostanie Polska, bowiem kolejne 1,5 miliona przysługuje reprezentacji Polski za zwrot kosztów przygotowania do mundialu
    Ile z tych pieniędzy przypadnie piłkarzom? Oficjalnie nie wiadomo, jednak za awans na mundial nasi piłkarze dostali 35 procent z kwoty, którą wtedy dostał PZPN od Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Jeśli kadra wynegocjowała przed mundialem równie wysoki odsetek, to będzie to prawie 2,8 miliona dolarów, czyli ponad 11 milionów złotych premii dla piłkarzy."
    (podobnoż wynegocjowali 40% kwoty jaką dostał PZPN).
    Ja im nie żałuję, Glik powiedział, że między kontuzją a ostatnim występem przebiegł 10 000 km.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||popieram stopkę Krakmana ||

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andtor2
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Ja im nie żałuję, Glik powiedział, że między kontuzją a ostatnim występem przebiegł 10 000 km.
    Pewnie dlatego z lotniska w Warszawie do domu poleciał helikopterem, taki był zmęczony
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Ile maratonów dziennie z tego wychodzi?