Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

  1. #1
    Centus
    Gość

    zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    nie wiem czy ktos poruszal juz ten temat , zbliza sie zima a mimo wszystko chcialo by sie wyjsc z aparatem i focic , pozostaje kwestia wyboru rekawiczek , w sumie musialy by spelniac kilka warunkow , byc cieple zeby palce nie grabialy , nie slizgac sie na uchwycie aparatu zeby nie spadl , byc na tyle cienkie ze da sie wyczuc spust i obslugiwac przyciski , czy sa jakies specjalistyczne rekawiczki zaprojektowane pod fotografow zimowych ?

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Dzuiko
    Dołączył
    Mar 2011
    Mieszka w
    (z)Dolny Śląsk
    Posty
    886
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria

    Odp: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    Centusie, a nie lepiej by pomysleć o ciepłym ubranku na korpus ? Wiesz, taki fiuterał. Kumpel wykończył na mrozie E-300. Fakt, że było minus kilkanaście...

  3. #3
    Centus
    Gość

    Odp: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    hmmm , cieple ubranko na korpus powiadasz ... ale mi o palce chodzi a nie o puszke ona se rade da

  4. #4
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar moose
    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Biebrza
    Posty
    736
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria

    Odp: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    Wędkarskie na podlodowe wędkowanie. Ciepłe i z otwieranymi palcami z kciukiem włącznie, np.:
    http://allegro.pl/grube-neoprenowe-r...907410648.html
    "Jeden zarabia na to życie tym, co umie. Drugi robi to, co musi. Wżdy mnie poszczęściło się w życiu jak mało któremu rzemieślnikowi, chyba że niektórej ******. Płacą mi za rzemiosło, które szczerze i prawdziwie lubię."
    Sapkowski: Bonhart, "Chrzest ognia"

  5. #5
    Centus
    Gość

    Odp: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    Cytat Zamieszczone przez moose Zobacz posta
    Wędkarskie na podlodowe wędkowanie. Ciepłe i z otwieranymi palcami z kciukiem włącznie, np.:
    http://allegro.pl/grube-neoprenowe-r...907410648.html
    rewelacja , z tego co wyczytalem nie powinny sie slizgac , a jak sie sprawdza to otwieranie palcow ?

  6. #6
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar moose
    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Biebrza
    Posty
    736
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria

    Odp: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    Mam inne, wełniane z nakładką na palce ( coś takiego - http://allegro.pl/rekawice-strzeleck...889551810.html). Nie wiem jak w tych, ale z moimi nie miałem kłopotów z otwieraniem i wytrzymałością rzepów. Podejrzewam, że te też będą dobre. Może gdzieś na forum wędkarskim ktoś testował takowe?
    "Jeden zarabia na to życie tym, co umie. Drugi robi to, co musi. Wżdy mnie poszczęściło się w życiu jak mało któremu rzemieślnikowi, chyba że niektórej ******. Płacą mi za rzemiosło, które szczerze i prawdziwie lubię."
    Sapkowski: Bonhart, "Chrzest ognia"

  7. #7
    Centus
    Gość

    Odp: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    te pierwsze mnie przekonuja , argument za , to ze nie powinny sie slizgac , ja na wielkich mrozach nie bede focil , ale nawet juz teraz po dluzszym chodzeniu paluchy grabieja

  8. #8
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.387
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria

    Odp: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    Jak chcesz wydać 100,- to lowepro choćby tutaj ; http://www.foto-net.pl/sklep/produkt...rozmiar-L.html ,
    ale są raczej cienkie . Ja preferuję zwykłe robocze z castoramy za 2-5 zł nakrapiane, efekt ten sam.
    Jacek

  9. #9
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    W sumie mam 3 pary zalezy co gdze i kiedy.
    Pierwsze to mam podobne do tych pierwszych co zalinkowal moose ale ze stajni Shimano mam te neoprenki.
    Drugie natomiast to podobne tez do tego drugiego linka od moose ( w sensie system podobny tylko naterial inny) nio i zamias rzepow mam magnesy co bardzo przydatne jest na zasiadkach zeby nie ploszyc halasem od rzepow, kolor maskujacy, a firma to remington.
    No i trzecie to wzialem swoje skorzane i poobcinalem wszystkie palce tak po okolo 3-4cm.

    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  10. #10
    Centus
    Gość

    Odp: zimowe fotografowanie - jakie dobre rekawiczki

    dzieki za propozycje , ale chyba zostane przy pierwszej propozycji z tymi neoprenowymi za ok 40 pln , wydaja sie rozsadnie zaprojektowane , cena rozsadna , musze poszukac jakiegos sklepu w Poznaniu z takimi duperelami zeby rozmiar dobrac na moje lapsko

Podobne wątki

  1. Zimowe łowy
    By bruder in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 4.11.12, 00:07
  2. Zimno w palce - jakie rękawiczki?
    By jozinzbazin in forum Akcesoria systemu 4/3
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 2.03.11, 23:08
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 4.11.10, 22:42
  4. zimowe drzewa
    By qwerty in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 4.03.05, 21:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.