Strona 47 z 103 PierwszyPierwszy ... 3745464748495797 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 1025

Wątek: Fujifilm X10/X20/X30

  1. #461
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.060
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria

    Odp: Fuji X10/X50

    Witam !

    To by bylo ok co piszesz ale zwroc uwage, ze kazdy ma prawo zabrac swoj glos i wyrazic swoja opinie na temat x10.

    Wiele czasu zajelo mi zapoznanie sie z opisami i zdjeciami z x10 bo zainteresowal mnie ten aparat i staralem
    sie podejsc bardziej krytycznie do jego cech.

    Nie chodzilo o jechanie po x10 ale o jakas przeciwwage w ocenie tego urzadzenia.

    Ustalilem, ze sa argumenty ktore mozna nazwac mniej korzystne i napisalem na ten temat
    co odbilo sie nerwowoscia ze strony Epicure i zaczela sie przepychanka, ktora stala sie po odpowiedziach tego kolegi
    dalej malo sensowna bo przemawia przez niego bardziej "milosc wlasna" do sprzetu i spostrzeganie jedynie wlasnych
    racji i wlasnego punktu widzenia wynikajace ze zbudowania sobie jedynie wlasnej i slusznej filozofii wokol ktorej
    wszystko sie kreci jak rozkrecony pieknie grajacy baczek z napisem "x10".

    Uwazam, ze warto pisac o x10 dobrze jak i zle... i nazywac po imieniu argumenty ZA i PRZECIW...
    a nie szarpac sie ze soba jak dzieci w piaskownicy

    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  2. #462
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria

    Odp: Fuji X10/X50

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    ...kazdy ma prawo zabrac swoj glos i wyrazic swoja opinie na temat x10.

    (...)

    ...przemawia przez niego bardziej [że niby przeze mnie] "milosc wlasna" do sprzetu i spostrzeganie jedynie wlasnych
    racji i wlasnego punktu widzenia wynikajace ze zbudowania sobie jedynie wlasnej i slusznej filozofii wokol ktorej
    wszystko sie kreci jak rozkrecony pieknie grajacy baczek z napisem "x10".
    Tak, to z pewnością jest opinia na temat X10.

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    Uwazam, ze warto pisac o x10 dobrze jak i zle... i nazywac po imieniu argumenty ZA i PRZECIW...
    No ale gdzie te argumenty? Bo jak o nie proszę, to odpisujesz tylko jakieś bzdety o "miłości do Fuji".
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #463
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.060
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria

    Odp: Fuji X10/X50

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Tak, to z pewnością jest opinia na temat X10.



    No ale gdzie te argumenty? Bo jak o nie proszę, to odpisujesz tylko jakieś bzdety o "miłości do Fuji".
    Witam !

    No prosze jaki nieuprzejmy sie zaczynasz robic

    Wypisze wady do ktorych pewnie zaraz odniesiesz sie w stylu "odwracania kota ogonem".

    - za wysoka cena do jakosci jaka oferuje
    - zbyt duze gabaryty jak na konstrukcje z mala matryca
    - jego kieszonkowosc ma wiele do zyczenia
    - brak wymiennej optyki
    - gorsza jakosc obrazu od tanszych puszek
    - bledy w oprogramowaniu w obejsciu sprzetowych uwalek matrycy (temat wystepowania bialych plam)

    Czytalem, ze w x10 wczesniej poprawiali programowo jeszcze cos z AF-em.

    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  4. #464
    yendash
    Gość

    Odp: Fuji X10/X50

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    Witam !

    No prosze jaki nieuprzejmy sie zaczynasz robic

    Wypisze wady do ktorych pewnie zaraz odniesiesz sie w stylu "odwracania kota ogonem".

    - za wysoka cena do jakosci jaka oferuje
    - zbyt duze gabaryty jak na konstrukcje z mala matryca
    - jego kieszonkowosc ma wiele do zyczenia
    - brak wymiennej optyki
    - gorsza jakosc obrazu od tanszych puszek
    - bledy w oprogramowaniu w obejsciu sprzetowych uwalek matrycy (temat wystepowania bialych plam)

    Czytalem, ze w x10 wczesniej poprawiali programowo jeszcze cos z AF-em.

    Pozdrawiam
    Jakże strasznie muszą się dzisiaj czuć wszyscy, którzy kupili sam korpus e-pl1 za 2300. A jakże strasznie nabywcy e-p1, którzy "nabijani" marketingiem olego płacili prawie po 3,5k. O tych od E-1 to już*nawet nie wspomnę. I za co to? Za "kiepską" matrycę, gdzie konkurencja w postaci NC zjada większość tych korpusów na przystawkę i mitologię telecentryczności? O jakież to przykre, że ktoś kupuje te "zabawki" w cenie używanego 5D, który sam siebie na śniadanie pożera.
    No i dlaczego x-z1 nie ma wymiennego obiektywu, przecież bez tego ten aparat nie powinien istnieć???
    ...
    Naprawdę, chciałbym żeby x10 rozdawano jako dodatki do świątecznego karpia, ostatecznie do kapusty na bigos w warzywniaku, ale fumy są i nie dodają. Pogodziłem się z tym, ciągle mi się podoba ten aparat (a nawet bardziej dzisiaj niż wczoraj) i nie widzę białych plam w oczach moich dzieci. Czy jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja???

  5. #465
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria

    Odp: Fuji X10/X50

    Cytat Zamieszczone przez Rafał Czarny Zobacz posta
    ps. A tak na marginesie któryś z modów mógłby poprawić temat i wywalić nieistniejący x50.
    Mówisz i masz
    Oglądałem dziś X10. Ładny.
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  6. #466
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria

    Odp: Fuji X10

    Tyle czasu dziewczeta tracicie na pitu pitu, ani potraw swiatecznych nie zrobicie na czas, ni spaceru swiatecznego z aparatem...
    X10 to aparat specyficzny, jak X100, mnie sie osobiscie widzi ale nie kupie, bo cena zaporowa, to kto kupi jego sprawa i ile na tym straci/zyska, wszak wiadomo, ze kazdy swoje chwali, poki nie sprzeda, zas wtedy odwrotnie jest...

    zapraszam do dzialu humor zaraz cos dorzuce z zycia wzietego, na rozluznienie miesni

    pozdrawiam serdecznie
    Janek
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

  7. #467
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.060
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria

    Odp: Fuji X10/X50

    Cytat Zamieszczone przez yendash Zobacz posta

    Naprawdę, chciałbym żeby x10 rozdawano jako dodatki do świątecznego karpia, ostatecznie do kapusty na bigos w warzywniaku, ale fumy są i nie dodają. Pogodziłem się z tym, ciągle mi się podoba ten aparat (a nawet bardziej dzisiaj niż wczoraj) i nie widzę białych plam w oczach moich dzieci. Czy jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja???
    Witam !

    Mozna pisac wiele na + i - ale
    najwazniejsze jest, ze jestes zadowolony ze sprzetu ktorego kupiles i ktorym robisz foty.


    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  8. #468
    yendash
    Gość

    Odp: Fuji X10

    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Tyle czasu dziewczeta tracicie na pitu pitu, ani potraw swiatecznych nie zrobicie na czas, ni spaceru swiatecznego z aparatem...
    pozdrawiam serdecznie
    Janek
    U mnie w kuchni praca wre. Wyrobiłem się już z zawodowymi obowiązkami, mogę się teraz namiętnie pastwić kulinarnie i fotograficznie. Jeszcze tylko jakieś drzewo trzeba kupić Tylko... nie pamiętam jak to jest, czy najpierw miałem wylać zawartość szklaneczki do potrawy czy jednak "spróbować". I tak żyjąc z tymi wątpliwościami, mógłbym zacytować klasyka. Starsi znają

    ...
    odkorkowałem, więc pierwszą butelkę... i wylałem całą zawartość do zlewu, z wyjątkiem... jednej szklaneczki, którą sobie he, he wypiłem. Następnie odkorkowałem drugą butelkę i postąpiłem tak samo, to znaczy wylałem całą zawartość do zlewu z wyjątkiem jednej szklaneczki, którą sobie wypiłem. Następnie odkorkowałem trzecią flaszkę... i wlałem całą zawartość do butelki, z wyjątkiem jednej szklaneczki, którą sobie... wypiłem. Następnie... odkorkowałem... czwartą, i upiwszy z niej nieco... wylałem butelkę do szklaneczki... Następnie wyciągnąłem butelkę z kolejnego korka... wypiłem jedną szklaneczkę... i wylałem resztę w siebie...

    ---------- Post dodany o 13:38 ---------- Poprzedni post był o 12:00 ----------

    http://500px.com/Wojti
    trochę z x10 w sytuacji kontrolowanej.
    Ostatnio edytowane przez yendash ; 22.12.11 o 13:08

  9. #469
    | OlyJedi Awatar MicSzu
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Wioska
    Posty
    1.189
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    Odp: Fuji X10

    Panowie, zasmiecacie trochę wątek tymi przepychankami '' lepsze/gorsze'' i trzeba stronę za stroną przeklikiwac zamiast oglądac zdjęcia i cieszyc oko

    Koledze Epicure składam GRATULACJE, znakomite zdjęcia===> FUJI powinno je od ciebie wykupic jako promującę X10.
    Sam X10 wydaje się być znakomitym aparatem '' na codzień/wakacje itp ''.
    Cena, jak na to co sobą prezentuje + jakość wykonania moim zdaniem bardzo dobra i odpowiednia ( po za ceną akcesoriów; futerał/osłona ).

    Pozdrawiam Świątecznie;MicSzu.
    E-3,E-510;F8, ZD14-54,S30,ZD40-150,FL50,FL50R,FL36R... i co dalej ? ? ?

  10. #470
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria

    Odp: Fuji X10

    A propos akcesoriów, dzisiaj dostałem z polskiej centrali Fuji paczkę ze skórzanym retro-futerałem do X10 (nie zapłaciłem za niego ani grosza, "załapałem się", więc tym samym stałem się opłacanym przez Fuji talibem ). Mam takie swoje dziwactwo, że nie przepadam za skórzanymi produktami, ale jak dawali za darmo, to wziąłem. Tym bardziej, że w sprzedaży ten futerał kosztuje ponad 300 zł (pewnie wyprodukowali go za 50 zł, a reszta to cena lansu), więc w ostateczności może spróbuję go sprzedać i odbić sobie trochę cenę aparatu.



    To jest dolna część futerału. Jest jeszcze odpinana klapa zakrywająca tył, górę i przód.

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    Wypisze wady do ktorych pewnie zaraz odniesiesz sie w stylu "odwracania kota ogonem".

    - za wysoka cena do jakosci jaka oferuje
    Subiektywne.

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    - zbyt duze gabaryty jak na konstrukcje z mala matryca
    Subiektywne.

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    - jego kieszonkowosc ma wiele do zyczenia
    ???

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    - brak wymiennej optyki
    Subiektywne.

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    - gorsza jakosc obrazu od tanszych puszek
    Niczym nieuzasadnione.

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    - bledy w oprogramowaniu w obejsciu sprzetowych uwalek matrycy (temat wystepowania bialych plam)
    Zgoda. Problem ten jednak nie występuje, gdy matryca działa w technologii EXR. A jak raz ktoś z niej skorzysta, to już nie będzie chciał wyłączyć.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6020-Edit.jpg
Wyświetleń:	575
Rozmiar:	346,4 KB
ID:	58142  
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Podobne wątki

  1. Fuji + Oly ?
    By Kaz de Wro in forum E-System
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 26.10.09, 15:59
  2. Fuji S6 Pro FX
    By C+ in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14.12.08, 13:52
  3. Fuji S5 Pro
    By rocco in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 17.06.08, 15:08
  4. Fuji 602/Olympus 750
    By GieKa in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22.09.03, 16:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.