Strona 51 z 401 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 4006

Wątek: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

  1. #501
    | OlyJedi Awatar BIKER
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    zapomniana "Ziemia obiecana" obecnie Miasto bezprawia. Ale to moja Łódź.
    Posty
    4.175
    Siła reputacji
    125
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    Też mam takie wnioski.

  2. #502
    | OlyJedi Awatar pers
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    Bardzo fajny wątek – rower + aparat fotograficzne to idealne połączenie. Przyznam się, że też zabieram aparat fotograficzny na moje przejażdżki rowerowe. Można ustrzelić fajne zdjęcia.

  3. #503
    | OlyJedi Awatar BIKER
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    zapomniana "Ziemia obiecana" obecnie Miasto bezprawia. Ale to moja Łódź.
    Posty
    4.175
    Siła reputacji
    125
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    Witaj, miło Ciebie widzieć i dzięki z ciepłe słowa. Długo sie to rodziło, ale tak mnie wciągnęło, że nawet nie będe próbował się od tej frajdy uwalniać. Dopóki starczy zdrowia.
    W szarości codziennej to mi sprawia największą przyjemność.
    Pozdrowerki
    c.d.n.

  4. #504
    Awatar GrzegorzSz
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Amstelveen
    Posty
    58
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    wiewióry są fajne niestety nie mam do nich szczęścia są szybkie i bardzo płochliwe jeszcze mi się nie udało zrobić jakiegoś ciekawego zdjęcia
    a lubie te zwierzątka
    E-520 14-54 f 2,8 70-300 f 4 stałka 50mm f 2.0
    --------------------------------------------------
    moja galeria http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=25234

  5. #505
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzSz Zobacz posta
    wiewióry są fajne niestety nie mam do nich szczęścia są szybkie i bardzo płochliwe jeszcze mi się nie udało zrobić jakiegoś ciekawego zdjęcia
    a lubie te zwierzątka
    Za pozowanie trzeba płacić.
    Weź orzechy
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  6. #506
    | OlyJedi Awatar majeczek78
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Oława
    Posty
    944
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    Witaj Biker. Wiewióry superanckie. Zwierzaki to sympatyczne więc tym bardziej fajnie mieć je na fotach. A te wcześniejsze z modelkami to pierwsze trochę nie ostre ale tak to fajnie.
    "Jeżeli nie jesteś zdolny widzieć więcej ponadto co widzialne, nie możesz zobaczyć niczego" - Ruth Bernhard

  7. #507
    | OlyJedi Awatar BIKER
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    zapomniana "Ziemia obiecana" obecnie Miasto bezprawia. Ale to moja Łódź.
    Posty
    4.175
    Siła reputacji
    125
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    Witam.
    Ostatnio wszelkie okazje do focenia zabiera mi zaangażowanie w pracy. Ale zbliża się wyjazd na kolejną wycieczkę i trzeba się pogodzić z zasadą "coś za coś". Mimo to znalazłem trochę czasu, aby ponownie potrenować z 7-14 mm. Kłaniam się za objektyw Jackowi i składam serdeczne podziękowanie.
    Na krótki trening wybrałem Manufakturę w nocnej scenerii i Pałac Poznańskiego znany również jako Muzeum miasta Łodzi, od którego zacznę.
    Wybrałem się ze statywem do znanego w Łodzi zabytku aby uwiecznić jego piękne wnętrza. Nie przypuszczałem że spotka mnie tam niezbyt miła niespodzianka. Mimo darmowego wstępu objekt nie był oblężony przez oglądających, miałem więc nadzieję na kilka ciekawych kadrów. Gdy zacząłem rozstawiać statyw i mierzyć na kartce WB, usłyszałem od personelu, że ze statywem zdjęć w pałacu robić nie wolno!!!???
    Rozumiem że każdy objekt tego typu musi mieć swoje przepisy, ale miałem nadzieję że da się w tej kwestii dogadać (ew.opłata). Nic z tego personel pozostał nieubłagany a żeby było ciekawiej na moje pytanie dlaczego, usłyszałem że na statywie mógłbym zrobić "zbyt artystyczne zdjęcia".
    Mocno zirytowany pospacerowałem więc kilkanaście minut po pałacu i zrobiłem kilka fotek z ręki. Na jednej z fotek widać stojący z boku statyw. Nie jestem zadowolony ze wszystkich.
    dla Was przygotowałem 3 kadry, na więcej nie miałem po prostu ochoty.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7222323 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	759,5 KB
ID:	67499   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7222330 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	772,3 KB
ID:	67500   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7222348 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	757,5 KB
ID:	67501  

  8. #508
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    Znam ten ból, w większości cerkiewek na moim terenie też patrzą krzywym okiem na statyw. Nie wiem co implikuje taką postawę, bo jest sprzęt który zrobi technicznie dobre zdjęcie z ręki przy świeczce.
    Mimo to najczęstsza postawa to "nie, bo nie"
    Jeszcze w cerkwiach grecko-katolickich nie ma takich obostrzeń, natomiast w prawosławnych bywają żądania co do wielkości i wagi publikowanego pliku, a nawet ograniczenia tylko do użytku prywatnego.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  9. #509
    | OlyJedi Awatar BIKER
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    zapomniana "Ziemia obiecana" obecnie Miasto bezprawia. Ale to moja Łódź.
    Posty
    4.175
    Siła reputacji
    125
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    Witaj Boguś, miło Ciebie widzieć. Ja myślę że wszelkie trudności z jakimi można się spotkać przy fotografowaniu, zależą tak naprawdę od dobrej lub złej woli ludzi, niezależnie od tego czy focimy w objekcie miejskim czy prywatnym. Potwierdzają to moje przygody zarówno te ciekawe jak i niemiłe. Mógłbym na ten temat prawie książkę napisać. Pewna Pani która kilka lat temu wpuściła mnie na taras wieżowca łódzkiej telewizji na 16 piętrze przez swój pokój biurowy, o mało nie straciła za to pracy. Ktoś jej próbował perswadować, że mogłem być.............samobójcą. A ja się uparłem że zrobię ładną panoramę mojej Łodzi.
    A z Pałacem Poznańskiego jest historia odwrotna niż z muzeum Kinematografii w pałacu Scheiblera. Tam mnie przyjęto z otwartymi rękami, a jak wysłałem kilka zrobionych we wnętrzach fotek, znów dostałem zaproszenie na sesję solo. No cóż jacy ludzie, takie intencje. Pałac Poznańskiego to symbol przepychu i historia rodziny pewnego obcokrajowca, który robił karierę biznesową w całej Europie, a w Polsce i Łodzi zapuścił korzenie w czasach gdy nasz kraj przez 123 lata deptały buciory zaborców i okupantów. Wśród eksponatów w naprawdę przepięknych wnętrzach znalazło się też miejsce na historię muzyka Rubinsteina, też obcokrajowca ale urodzonego w Łodzi w tych samych czasach. O Polsce i Łodzi w tym pałacu jest tak naprawdę niewiele, a największa zbieżność polega właśnie na działalności wyeksponowanych osób w Łodzi i tym co po sobie zostawili. Takie mieliśmy dzieje jako kraj i do dziś widać w róznej formie(nie zawsze miłej) skutki tych dziejów, bo dostęp do wielu objektów dla psjonatów historii czy fotografowania jest blokowany przez dziwne ograniczenia.

    Dzień póżniej zabrałem po południu statyw i ruszyłem potrenować kadry na Manufakturze w wieczornej scenerii. Tu też nie było oblężenia wszak mamy wakacje. Na tle ciemniejącego nieba mogłem swobodnie poszukać nowych kadrów korzystająć z nieprzeciętnych możliwości 7-14.
    Zaliczyłem również podziemny kanał wodny pod placem Wolności.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7212311 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	651,4 KB
ID:	67507   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7212312 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	574,6 KB
ID:	67508   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7212316 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	655,3 KB
ID:	67509   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7222354 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	777,2 KB
ID:	67510  

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7222355 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	749,2 KB
ID:	67511  
    Ostatnio edytowane przez BIKER ; 29.07.12 o 10:08

  10. #510
    Awatar GrzegorzSz
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Amstelveen
    Posty
    58
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria

    Odp: Rowerowo- fotograficzna kariera BIKERA.

    ciekawe miejsce ładne zdjęcia też lubie pozwiedzać i popstrykać trochę i niestety często słyszę nie nie z lampą to nie wolno ze statywem też jak by to naprawde komuś przeszkadzało
    E-520 14-54 f 2,8 70-300 f 4 stałka 50mm f 2.0
    --------------------------------------------------
    moja galeria http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=25234

Podobne wątki

  1. Galeria fotograficzna
    By dlugi1 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30.11.10, 23:21
  2. rowerowo.pl
    By dka in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 23.09.06, 11:44
  3. rowerowo:)
    By nib in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21.08.06, 14:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.