Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Kradzież! -info o kradzieżach sprzętu

Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    To nie sprzęt, ale ukradziono mi felgi oryginalne RENAULT VEL SATIS 17x7J ET35 z NOWYMI nigdy nie jeżdżonymi oponami zimowymi Targum Winter 4 o rozmiarze 215/55/17 bieżnik Michelin Alpin4 oraz zaworami ciśnienia w kołach, które są zalogowane do mojego auta.

Więcej informacji https://www.facebook.com/events/1619619121624733/
    Większa niż mysikrólik - radość mysikrólika | Mój fotowątek | Na co dzień tworzę dom utkany z marzeń

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Rabbit
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    130
    Moja galeria
    Aniu, dajcie jeszcze ogłoszenie o kradzieży na OLX (daw.Tablica) tam dużo też sprzedają, trzeba utrudnić złodziejowi sprzedaż

Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Rabbit Zobacz posta
    Aniu, dajcie jeszcze ogłoszenie o kradzieży na OLX (daw.Tablica) tam dużo też sprzedają, trzeba utrudnić złodziejowi sprzedaż
    Czaimy się z nadzieją, że może tam opublikuje. Wbrew pozorom nie ma zbytu za bardzo na te felgi, więc raczej na giełdzie ich nie sprzeda... chociaż kto wie.
    Większa niż mysikrólik - radość mysikrólika | Mój fotowątek | Na co dzień tworzę dom utkany z marzeń

OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Felgi pojda oddzielnie, opony oddzielnie. Sprawdz lokalny skup zlomu - tylko nie pytaj, ale sie tam pokrec - jak kupuja kradziony towar to sie tym nie chwala, tylko utykaja gdzies po dziurach, zeby nie bylo widac.

Chyba, ze z garazu (zgaduje) nie zginelo nic innego - wtedy to robota pod konkretnego klienta i samochod.
    Czlonek najgorszego, najstraszniejszego, najokropniejszego, najwiekszego, najgrozniejszego, najpaskudniejszego, najbrzydszego, najdluzszego Forumowego TWA jakie mozesz sobie tylko wyobrazic !!!! A po godzinach: Spammer Spicell Kommando Foken Wulf Destrojer.
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez k@czy Zobacz posta
    Felgi pojda oddzielnie, opony oddzielnie. Sprawdz lokalny skup zlomu - tylko nie pytaj, ale sie tam pokrec - jak kupuja kradziony towar to sie tym nie chwala, tylko utykaja gdzies po dziurach, zeby nie bylo widac.

Chyba, ze z garazu (zgaduje) nie zginelo nic innego - wtedy to robota pod konkretnego klienta i samochod.
    K@czy - obrobiono kilka piwnic, a także domków w okolicy. My nie trzymamy normalnie opon w piwnicy, ale dzisiaj miały być założone na samochód (ironia losu) i mąż odpuścił noszenie ich na 4 piętro. Skradziono wszystkim przede wszystkim felgi z oponami, ale także rowery, telewizory itp. U nas nie było nic innego wartościowego. Np. pudła po obiektywach zostały tylko przejrzane. No nic, dziękuję Wam za rady, będziemy szukać. Tak chociaż dla samej zasady, aby nie odpuścić.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    193
    Moja galeria
    Macie ubezpieczone mieszkanie?

Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Siła reputacji
    148
    Moja galeria
    Mam nadzieję że skradzione rzeczy się odnajdą.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA