Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 75

Wątek: amatorskie, portret.

  1. #21
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    89
    Moja galeria
    Ostatnia propozycja bernarda74 najsensowaniejsza. Choc dalej nienaturalne, bo oko jest jednak w cieniu, a na propozycjach za ostro wyciagniete i moj mozg krzyczy "cos nie tak!" To jest tego typu zdjece, ze nie ma co ratowac. Do kosza. Zrobic nowe starajac sie ustrzec bledow.
    Jest takie powiedzenie - "z piachu bicza nie ukrecisz" spotykane tez w nowozytniejszej, ostrzejszej wersji ktorej nie bede przytaczal.

    Thomasso
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


  2. #22
    bernard74
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Thomasso Zobacz posta
    Ostatnia propozycja bernarda74 najsensowaniejsza. Choc dalej nienaturalne, bo oko jest jednak w cieniu, a na propozycjach za ostro wyciagniete i moj mozg krzyczy "cos nie tak!" To jest tego typu zdjece, ze nie ma co ratowac. Do kosza. Zrobic nowe starajac sie ustrzec bledow.
    Jest takie powiedzenie - "z piachu bicza nie ukrecisz" spotykane tez w nowozytniejszej, ostrzejszej wersji ktorej nie bede przytaczal.

    Thomasso
    to prawda jak wspominalem fota wyjciowa byla slaba by nie powiedziec tragiczna pracowac z taka fota jest bardzo ciezko , pomimo tego staralem sie wyciagnac jak najwiecej sie da , ale jak piszesz ze z piachu bicza nie ukrecisz - to jest przyklad ze slabe zdjecia mozna postrac sie lekko uratowac przy dobrym pliku wyjciowym byly by tylko kosmetyczne poprawki

  3. #23
    | OlyJedi Awatar fura
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Oklice Bielska-Białej - pipidówa
    Posty
    342
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Thomasso ma racje, spróbuj jeszcze raz, rozświetl blendą z tej ciemniejszej strony, jak nie masz to lustrem, styropianem czymkolwiek jasnym, takie niby nic a efekt daje od razu widoczny

  4. #24
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    89
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fura Zobacz posta
    Thomasso ma racje, spróbuj jeszcze raz, rozświetl blendą z tej ciemniejszej strony, jak nie masz to lustrem, styropianem czymkolwiek jasnym, takie niby nic a efekt daje od razu widoczny
    O blenda dobry pomysl! Od siebie dodam, ze fajna przenosna blende "5 w 1" o srednicy 60 cm mozna kupic w cenie ok 75 pln. Wiec nie majatek.
    Jest to 5 w 1 - mamy tam blende biala, srebrna, zlota, czarna i dodatkowo kolo na ktorym jest to przypinane sluzy jako 60cm dyfuzor.

    T.
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


  5. #25
    Awatar feelthevibe7
    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Posty
    69
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    dzis wrzuce cos nowego, udało mi sie namówić siostrzenice do pozowania, nie za darmo ale mysle ze wart )

    6. zdj. pod tytułem 'Samara'
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	samara tlo.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	114,4 KB
ID:	42693  

  6. #26
    bernard74
    Gość
    Witaj

    Raczej prawie nigdy tak nie pisze ale tragedia , nawet chcac osiagnac klimat grozy , cos ala horror , ciemne klimaty, niepokojace to tu ich nie ma poza tym ze ciemno , sa tego typu fotografie sam znam kilku autorow ale zrobic zdjecie w tej stylistyce i tym klimacie to sztuka.

    Moja sugestia nie rob fot czarnych pokazuj nam rozne postaci ale oswietl je , pomysl nad kadrem , nad motywem co chcial bys wyrazic , czy nas lekko zaniepokoic czy nawet przestraszyc czy dac do myslenia.

    Ot cala filozofia.

  7. #27
    Awatar feelthevibe7
    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Posty
    69
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    kiepsciucha ze mnie ;(

  8. #28
    bernard74
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez feelthevibe7 Zobacz posta
    kiepsciucha ze mnie ;(
    e tam , zaraz kiepsciucha , poprostu trzeba pomyslec troche , poczekac na odpowiednie swiatlo i bedzie znacznie lepiej.

    Bo widzisz poszedles gdzies , zrobiles duze zblizenie w dodatku w ciemnosci i jeszcze nie za darmo

    Powaznie rzecz biorac eksperymentuj napewno sie uda, znajdziesz jakis jezyk tylko ten sie nie myli co nic nie robi
    Ostatnio edytowane przez bernard74 ; 31.01.11 o 19:49

  9. #29
    Awatar feelthevibe7
    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Posty
    69
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    tło jest podkładane poczekam na ładniejsze dni i zdjęcia w plenerze moze cos wyjdzie pozdro

  10. #30
    Awatar feelthevibe7
    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Posty
    69
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    7. zegarek
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zegarek.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	320,5 KB
ID:	43177  

Podobne wątki

  1. Amatorskie fotki Liftera
    By Lifter in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 184
    Ostatni post / autor: 24.05.11, 23:19
  2. amatorskie porównanie e-620 i E-3
    By polmos in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23.03.10, 07:58
  3. Ślubne amatorskie
    By OBYWATELGC in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 15.08.08, 06:38
  4. Amatorskie zdjęcia
    By MAX 126 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12.11.05, 00:20

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.