Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 103

Wątek: e510 kontra e600/620

  1. #21
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar judasz
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    kraina OZ
    Posty
    1.021
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    ja to nawet nie wiem co napisac ,jak przeczytalem co kolega tam ma ,ale zamiast body czy czegokolwiek chyba bym polecil jakas fajna lekture do poczytania,i doooozo praktyki a wtedy zobaczysz ze problem nie lezy po stonie puszki ,ale skoro lubisz wydawac pieniadze to z ta szklarnia chyba tylko do E5 trza sie podpiac,ewentualnie jakies E3 bo reszta to srodki posrednie beda.
    ps. jak masz za dozo hajsu to tez E5 nie pogardze, a i NYNY cos tam pisal ze by chcial . pzdr.
    Z kazdym dniem mojego zycia nieublaganie zwieksza sie liczba tych osob ktore moga mnie pocalowac w d...!
    pozdrawiam reszte !
    http://judasz007.blogspot.com/ ------- www.karolphotography.co.uk

  2. #22
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez judasz Zobacz posta
    ja to nawet nie wiem co napisac ,jak przeczytalem co kolega tam ma ,ale zamiast body czy czegokolwiek chyba bym polecil jakas fajna lekture do poczytania,i doooozo praktyki a wtedy zobaczysz ze problem nie lezy po stonie puszki ,ale skoro lubisz wydawac pieniadze to z ta szklarnia chyba tylko do E5 trza sie podpiac,ewentualnie jakies E3 bo reszta to srodki posrednie beda.
    ps. jak masz za dozo hajsu to tez E5 nie pogardze, a i NYNY cos tam pisal ze by chcial . pzdr.
    Jesli "ewentualnie E-3", to juz moze lepiej E-30?
    Choc i tak ta szklarnia, co zostala wymieniona to smiesznie wspolgra (a raczej nie wspolgra) z korpusem, ktory z nia przyszedl.

    T.
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


  3. #23
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wiktor19 Zobacz posta
    ... co do e-30 , ogolnie pelnej klatki, to chyba jeszcze do tego nie doroslem...
    Czy ja dobrze rozumiem że Kolega uważa E-30 za pełną klatkę???
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  4. #24
    wiktor19
    Gość
    z calym szacunkiem co do niektorych kolegow, czy obiektywy ktore posiadam (pisalem przez przypadek), oraz braku rozleglej i wspanialej wiedzy na temat fotografii, wyjasniam jeszcze raz:
    fotografia zajmuje sie tylko i wylacznie dla relaksu i rozrywki, nie traktuje tego jako jedyny sluszny powod by czlapac po ziemi. lubie to robic, moja wiedza ogranicza sie (co nietrudno wywnioskowac z moich wczesniejszych wypowiedzi) tylko do tego co sam gdzies sobie wygrzebalem, co potrzebowalem w danej chwili i na co mialem czas, a tego nie mam w nadmiarze. jezeli uwaza kolega Java, ze jest to zart, to jest w bledzie, zapraszam do mnie. przy kuflu piwa , z mila checia naucze sie czegos .
    e-30 - niestety moja wiedza = moja porazka, gdzies musialo cos mi sie obic o uszy + wyglada powaznie , no i sie zblaznilem.
    jeszcze raz prosze mnie traktowac "lopatologicznie". mam sprzet o ktorym nie mam zielonego pojecia, wiem ze jest wiele wart i chcialbym zaczac do niego dorastac. jesli komus to przeszkadza, to niech sobie idzie na paczka.

  5. #25
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria
    Jak chcesz to mozemy sie wymienic ja ci E3, a ty mi jakies szkielko,ktore sie Tobie najmniej podoba
    Wilk syty i owca cala i sie nauczysz bo na dobry kurs foto jeszcze starczy ci kasy

    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  6. #26
    wiktor19
    Gość
    jeszcze raz prosze nie traktowac mnie jak debila. to ze jestem wszechwiedzacym guru fotografii, nikogo nie upowaznia do robienia ze mnie debila albo idioty. tego typu uwagi prosze ew zalatwiac albo osobiscie, albo ew tel.

  7. #27
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wiktor19 Zobacz posta
    jeszcze raz prosze nie traktowac mnie jak debila. to ze jestem wszechwiedzacym guru fotografii, nikogo nie upowaznia do robienia ze mnie debila albo idioty. tego typu uwagi prosze ew zalatwiac albo osobiscie, albo ew tel.
    A ja proszę trochę więcej loozu, poczucie humoru nie jest obce wielu forumowiczom co nietrudno dostrzec. Wybacz ale i ja potraktowałem twoją listę szkieł jako żart z nas. Jest dla mnie niezrozumiałe że ktoś kto ma szklarnię za tyle tysięcy złotych zastanawia się nad kupnem jednego z tanich body. Przy takim kapitale bez wahania wziął bym oba i sam porównał. Jeżeli to nie żart jak piszesz - to szacunek, i nie traktuj nas tak śmiertelnie poważnie.
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  8. #28
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar judasz
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    kraina OZ
    Posty
    1.021
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    wiktor , nikt nie traktuje cie jak debila ,i nie odbieraj mnie zle,poprostu wystarczy sprawdzic na necie ceny twoich szkielek i juz bedziesz wiedzial ze to nie kitowe sloiki,ale ok masz bardzo dobre szkielka z wysokiej poleczki,i jako amator poprostu nie potrafisz ich wykorzystac ,chetnie bym sie z toba na te piffffko umowil ale mam do ciebie jakies 1800km. a po pijaku nie jezdze poporostu napisalem ze do szkielek ktore posiadasz poprostu pasuje dobra pucha.przeciez do wysmienitego kawioru nie nalejesz szmpana z tesco ? pzdr. i bez zadnej obrazy i nabzdyczania sie prosze

    ps.moje zdanie - nie zmieniaj puszki ,bo to tobie nic nie da przy braku wiekzych umiejetnosci .
    Z kazdym dniem mojego zycia nieublaganie zwieksza sie liczba tych osob ktore moga mnie pocalowac w d...!
    pozdrawiam reszte !
    http://judasz007.blogspot.com/ ------- www.karolphotography.co.uk

  9. #29
    zonkinho
    Gość
    Mając szkieł za 15 patyków (licząc ceny na rynku wtórnym) nie brałbym się za nic poniżej e-5 Powyżej nic nie ma, więc wybór ograniczony.

    Choć ja bym to wszystko puścił w allegro i kupił sobie tą pełną klatę

  10. #30
    wiktor19
    Gość
    chyle pokornie czolo i przepraszam za nietakt z mojej strony. myslalem na poczatku o pozbyciu sie calosci, ale doszedlem do wniosku,dlaczego nie sprobowac czegos wiecej niz "u cioci na imieninach".

Podobne wątki

  1. E-1 kontra M-42
    By nex in forum E-System
    Odpowiedzi: 107
    Ostatni post / autor: 30.07.14, 17:28
  2. e600 a e620
    By skiro in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 3.04.11, 19:12
  3. czy to jest szmelc ,czy będzie działać z E600
    By macieknr1 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.03.11, 07:53
  4. Zestaw do E600 - co o tym myslicie
    By macieknr1 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 9.10.10, 14:10
  5. ZD 14-45 kontra ZD 14-54
    By gama in forum E-System
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 25.02.07, 11:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.