Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 230

Wątek: Kupujemy drukarkę do zdjęć do domu.

  1. #21

    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    do Rafała

    sorry a czego nie rozumiesz ? napisze tobie prościej

  2. #22
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    No to mi wychodzi,ze w polsce uslugi drogie jednak sa.Ja sobie kalkuluje w ten sposob.
    Papier A4 dobrej jakosci 25 szt-okolo -20€
    kpl tuszy do drukarki (jakis Epson)-35€
    Kpl w tej cenie starczy na te 25 zdjec w tym formacie,chociaz czesto po 10 zdjeciach jeden kolor wrzeszczy,ze umiera.
    Razem za fotke jedna wychodzi mi wg tego okolo 2€ za odbitke.
    W labie o bardzo dobrej renomie i znakomitej wspolpracy,robia naprawde znakomite wydruki cena jednej odbitki w formacie A4 to =0,99€.Do calosci zamowienia doliczaja 2,55€ za przesylke.Przy ilosci powyzej 20 sztuk prowizja 10% przy wiecej jak 50 30%.Jesli jestem staly klient to bonusy caly czas,wystarczy,ze rocznie zamawiam wiecej jak za 100€.
    Wszystko odbywa sie przez internet,place po obejrzeniu,gdy cos nie tak jeden telefon i poprawiaja.Nie zadaja zwrotu niechcianych wykonanych odbitek.
    Czyli mi wychodzi,ze moje wykonanie jest dwa razy drozsze-tylko w materialach,nie licze mojego czasu,pradu.

  3. #23
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar MartinP
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    215
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    do spandexa

    Cytat Zamieszczone przez spandex Zobacz posta
    Witam, pytanie dotyczy drukarki do zdjęć -zamiast foto labu:
    mam p50 i B1100 obydwie ze stałym zasilaniem w tusze, bardzo polecam p50 plus stałe zasilanie w tusze ,dobry (5 gwiazdek papier) plus profile pod papier i tusze, ( za 100zł profile zrobią Ci do skutku - miałem przebarwienia niebieskiego ) taki papier był ale jest nadal ten sam
    adres firmy, która da rade podam na e-meila, cena wydruku, nie liczę, bo tusze wychodzą 000 nic, po zainstalowaniu systemów cały koszt to praktycznie papier , aaa robię wydruki 13x18 większe to daje już na ploter
    pozdrawiam wszystkich w temacie
    spandex (siedzący w poligrafii i reklamie)
    to co kolego napisałeś, a raczej to w jaki sposób to napisałeś wygląda jak efekt darmowego tłumacza arabsko-polskiego. Pisz po Polsku!
    E-520 i inne foto szpeje

  4. #24
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    No to mi wychodzi,ze w polsce uslugi drogie jednak sa.Ja sobie kalkuluje w ten sposob.
    Papier A4 dobrej jakosci 25 szt-okolo -20€
    kpl tuszy do drukarki (jakis Epson)-35€
    Kpl w tej cenie starczy na te 25 zdjec w tym formacie,chociaz czesto po 10 zdjeciach jeden kolor wrzeszczy,ze umiera.
    Razem za fotke jedna wychodzi mi wg tego okolo 2€ za odbitke.
    W labie o bardzo dobrej renomie i znakomitej wspolpracy,robia naprawde znakomite wydruki cena jednej odbitki w formacie A4 to =0,99€.Do calosci zamowienia doliczaja 2,55€ za przesylke.Przy ilosci powyzej 20 sztuk prowizja 10% przy wiecej jak 50 30%.Jesli jestem staly klient to bonusy caly czas,wystarczy,ze rocznie zamawiam wiecej jak za 100€.
    Wszystko odbywa sie przez internet,place po obejrzeniu,gdy cos nie tak jeden telefon i poprawiaja.Nie zadaja zwrotu niechcianych wykonanych odbitek.
    Czyli mi wychodzi,ze moje wykonanie jest dwa razy drozsze-tylko w materialach,nie licze mojego czasu,pradu.
    No to teraz ja.
    Papier Epson 5 gwiazdek- Ultra premium presentation matte jednostronny - $15 za 50sztuk
    8x100ml tuszu pigmentowego kazdego koloru - $100 (zwykly kosztuje 2x razy taniej i tez w sumie daje rade)- wystarcza cos pewnie na kilkaset do powyzej tysiaca , jak nie wiecej wydrukow A4-zalozmy tysiac - $0.10/A4
    Drukarka tez pewnie wystarczy na jakies kilka tysiecy wydrukow, wec niech bedzie, ze 10 000 stron za $350, czyli A4 $0.035.
    Pi razy drzwi jeden wydruk A4 kosztuje mnie 0.035+0.10+0.30=$0.45/A4
    Na oko 1.50PLN za wydruk calkowicie pod kontrola.
    Podejrzewam, ze przy drozszych nosnikach, lub wiekszych, to porownanie wypada jeszcze lepiej.
    Ale tez pewnie troche drozej przy dobrych papierach blyszczacych.
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  5. #25

    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    do MartinP

    No tak człowiek chce pomóc ale go zaraz zganią tylko jaki to ma sens???( a ja w tym wątku czytam kup ta kup tamta tylko nikt nie napisze dlaczego już w między czasie dałem namiary trzem osobą na tusze i system stałego zasilania, mam nadzieje, że pomogłem spandex ( mam to co mam i o tym pisze)
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Poproszę odpal swoje gg to Ci wszystko napisze pozdrawiam spandex
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Witam piszesz ouro( draczego walisz z górnej półki,l do zastosowań domowych :http://sklep.komputerswiat.pl/index....-a4-50szt-250g pisze my tu o zastąpnieniu labu tak jak buło w pście - a nie alll= profesiolan
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Papier Epson 5 gwiazdek- Ultra premium presentation matte jednostronny - $15 za 50sztuk
    taaaa oryginał , a gdzie indziej?
    do do mirek 54
    8x100ml tuszu pigmentowego każdego koloru - $100 no tak pisz 8x 100 ml a epson p50 ma 6 to co ty piszesz??????? i po co masz w tym biznes?????jakie 8? a morze nie znasz tej drukarki tylko piszesz , żeby pisać?
    skąd taka cena??? ja mam po 0.67centów

    Na oko 1.50PLN za wydruk calkowicie pod kontrola. no jutro policze w ale juą dzisiaj mniemam , że to 0,012 GR ( bez papru
    Podejrzewam, ze przy drozszych nosnikach, lub wiekszych, to porownanie wypada jeszcze lepiej. tego autor wątku nie pytał)
    Ale tez pewnie troche drozej przy dobrych papierach blyszczacych. tego niestety nie wiem__________________
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Witia1 odpal gg
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    wszystkm dziekuję zamykam temat dalej to na priw i tak się nie wyrabiam
    Ostatnio edytowane przez spandex ; 4.12.10 o 21:53 Powód: Automatyczne scalenie postów

  6. #26

    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    co kupc?drukarka

    Witam do domu omijamy laby co grupa poleca zdjęcia 13x18 nie więcej warunek tanio i w miarę dobrze - tak dla rodziny poz nowy SPANDEX

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Spandex, jesteś prawdopodobnie Chińczykiem, który używa translatora do tłumaczenia na język polski.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  8. #28
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Spandex, wszyscy chcą poznać Twoje zdanie w temacie drukarek, ale pozwól nam odczytać Twoje teksty bez dopytywania się co miałeś na myśli.

    A wracając do tematu, jak się ma sytuacja gdybym chciał robić wydruki na formacie A3? Ktoś ma jakieś doświadczenia?

  9. #29
    Moderator - opiekun giełdy Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Iwo
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.473
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Hej. No dobra przekonujecie mnie coraz bardziej do zamienników.
    Znalazłem na dziś dzień na allegro przynajmniej 3 do Epsona p50- INK-Mate, trigon ink i Trigon Ink Premium.
    Jaki jest teraz najlepszy i popularny zarazem tusz zamienny?
    Drugie pytanko: są dwie opcje z zbiornikami:
    -opcja z "wiecznymi kartridżami" z chipami.
    -opcja z wystającymi na zewnątrz zasilającymi zbiornikami po 100ml na każdy kolor
    Jest jakiś problem z tymi pierwszymi? czy zasychają etc.
    Nie zależy mi na zastawianiu tuszem biurka, bo nie będę często i dużo drukował póki co,
    więc mogę dolewać do mniejszych zbiorników tuszem z szuflady.
    Sprzedam: Samyang 7,5mm f/3,5,

  10. #30
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez spandex Zobacz posta
    No tak ......
    i tak się nie wyrabiam
    Pozwol, ze zgodnie z sugestia RC odpowiem ci w Twoim ojczystym jezyku- polski to trudna jezyka...:
    以改变翻译,因为小你的工作。
    为此,尝试写比较慢,因为没有人会 明白
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

Podobne wątki

  1. Jak szybko i skutecznie skalibrować drukarkę ??
    By Peter1976 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19.02.09, 15:49
  2. Gdzie serwisować drukarkę Olympus 330
    By Swierszcz in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 5.12.03, 18:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.