Strona 3 z 62 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 611

Wątek: Jaki telefon?

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    179
    Moja galeria
    TOKIN- mam HTC Legend- mniejszy wyświetlacz niż Desire i po 36 godzinach od ładowania telefon jedzie już na rezerwie.

W tej kwestii bez jakiegos konkretnego przełomu technologicznego nic sie nie zmieni.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    Nowa Zelandia w moim obiektywie http://forum.olympusclub.pl/threads/...C5%82ej-Chmury
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 45/1.8 + 9-18 + 100-300

| OlyJedi Awatar bruder
    Mieszka w
    k. Gdańska
    Siła reputacji
    10
    Moja galeria
    Fajne telefony ma htc. Ja mam HTC magic.

Bateria trzyma 2-3 dni. Jak doupisz ladowarke i baterie to spelni twoje wymagania .

Hmmm nie rozumiem troche tego punktu z tym ze ma miec notatnik przypominajkę i coś tam jeszcze. Skoro telefon ma mieć androida to bez problemu pobierzesz sobie z marketu takie aplikacje.

Mi w HTC podoba się wszystko oprócz tej baterii. Jak dużo śmigam po internecie to co drugi dzien ładuję.

Nie pracowałem z innymi dotykowymi smartfonami i nie mogę porównać. Kiedyś miałem SPV z WM. Android jest o niebo lepszy!

Jak chcesz to mogę sprzedać samsunga avile Ale tam nie ma androida i ekran sporo gorszy od tego w htc.

Tutaj: http://tomasz.topa.pl/k/androidmożesz poczytać o androidzie i o sprzecie z nim związanym. Również o tabletach i o HTC Magic.
    5D | 17-40 | 85 | 48 AF-1

| OlyJedi Awatar Tojfi
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez TOKIN Zobacz posta
    Dobra. Obniżam wymagania - zamiast 4 dni, niech bateria trzyma choć ...3

Xperia 8 - temu fonowi przyglądałam się, troche niepokoi...bateria.. w relacjach w necie czytam, że czasem nawet jednego dnia nie jest w stanie przezyć - a to juz przesada lekka! Inna sprawa, że żywotnośc baterii zalży od tego co się z fonem wyczynia, no ale niepokoją takie doniesienia...
    No i ten aparat - wszyscy narzekają..
    Ogólnie jednak ten telefon biorę pod uwagę - także ze względu na cenę!
    Xperia X8 ma baterię Li-Polymer 1200 mAh, trochę to mało ale mi spokojnie 2 dni wytrzymuje, w tle chodzi kilka apsów, które też wpływają na większe zużycie baterii, podświetlanie ekranu mam ustawione na auto (czym ciemniej, tym ciemniej świeci).

Jak ktoś napierdziela w gierki albo bawi się non stop telefonem + wifi + GPS to nie dziwota, że wykończy baterię w kilka godzin .

Aparat jest do kitu bo nie ma żadnych ustawień ani AF, ale da nim radę zrobić dość dobrą (jak na telefon) fotkę. Video jak na ta klasę telefonu też nie jest złe, 640x480 30kl/s.
    Ostatnio edytowane przez Iwo ; 2.09.12 o 10:51 Powód: język
    Pozdrawiam Rafał M.

C-220Z, E-520 + ZD 14-42 + ZD 14-54 + ZD 70-300 + Tumax DPT386AFZ-OP + Raynox DCR-250

| OlyJedi Awatar TOKIN
    Mieszka w
    Cieszyn
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Na teraz rozważam Xperię X8 lub Samsunga Ace, nie ukrywam też, że czekam na zmianę cennika u operatora, może coś zejdzie z ceny i albo pojawi się kolejna opcja, albo wybór stanie się bardziej oczywisty...

Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    HTC Hero. Ma wszystkie funkcje, o których pisałaś (no, ale większość z nich wynika po prostu z Androida). Za wolny procek. Ładowanie codziennie (kilka godzin dziennie rozmawiam przez telefon), nie sądzę, by podziałał dłużej jak 36 godzin, tylko z włączonym GPRS. Z wifi i bt, to przy moim użytkowaniu, ładowanie po 6-8 godzinach. To samo dotyczy chyba wszystkich smartfonów. We wtorek o 17 skończyła mi się bateria na wyjeździe (telefon odpięty od ściany o 8 rano).
    Jak dorzucić jeszcze GPS, to pewnie aparat nie pociągnie więcej jak 5 godzin.

Pozdrawiam
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

| OlyJedi Awatar dog_master
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Pozwolę sobie na szybko pozbierać opinie

Szukam małego smartfona:
    - małego, małego, małego (większość fajnych to 12cm długości... stanowczo za duże, nie daję rady tego obsługiwać, niech ma te ok. 10cm max)
    - wifi, bluetooth, hsdpa
    - android
    - dobry aparat
    - dobra bateria (no dobra, w cuda nie wierzę, przygotowuję się na ładowanie co chwilę...)

Ktoś miał do czynienia z HTC Wildfire S? Spełnia wszystkie moje wymagania, ale może zna coś ktoś podobnego?
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

| OlyJedi Awatar Warmik
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria

Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Ooo, dzięki, o X10 mini pro słyszałam, ale o tej nowszej nie... Muszę poczytać, co to

HTC Gratia jeszcze jest, ale już zdążyłam ją odrzucić

Zastanawiam się w ogóle, czy w perspektywie kilku lat (bo tyle chciałabym, żeby mi telefon posłużył) opłaca się kupować coś bez systemu czy bardziej iść w Andro i niestety dotyk...
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

| OlyJedi Awatar motoko
    Mieszka w
    Szkocja
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dog_master Zobacz posta
    Pozwolę sobie na szybko pozbierać opinie

Szukam małego smartfona:
    - małego, małego, małego (większość fajnych to 12cm długości... stanowczo za duże, nie daję rady tego obsługiwać, niech ma te ok. 10cm max)
    Nie rozumiem: co ma wielkość telefonu do jakości jego obsługi?

Poleciłbym ZTE Blade/Orange San Francisco którego posiadam od ponad pół roku ale on ma 116mm.
    I cyfra i analog...

Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Dzięki, o tym ZTE nie słyszałam. Troszkę duży... Ale ciekawy, a pierwsze słyszę

A wielkość ma niestety dla mnie duże znaczenie. Dużych telefonów (wysokość jak wysokość, szerokość najbardziej, a wszystkie są w miarę proporcjonalne) nie jestem w stanie obsługiwać jedną ręką, no wypada mi no :P nie sięgam :P No nie daję rady Jakby to nie był problem to już dawno wzięłabym pewnie HTC Desire Z lub coś podobnego. A takiego mikruska spokojnie obsłużę jedną ręką. Nie mówię, że chcę pisać w ten sposób smsy, ale głupie przejście po menu jest dla mnie awykonalnew w np. HTC HD2...