Strona 3 z 60 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 600

Wątek: Fuji X100/X100S/X100T/X100F/X100V

  1. #21
    | OlyJedi Awatar merti
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    kajś miedzy Hanysomi a Góralomi
    Posty
    543
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    ... i można wróżyć że jeśli pozostali się przekonają to czeka nas sentymentalna przyszłość - puszki rodem z tamtych lat ... JA jestem za...
    E-420 +14-300 oraz inne szpeje
    From The Earth

  2. #22
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Też jestem za, nawet jeśli miałoby to kosztować
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #23
    | OlyJedi
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    32
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Przy sigmie dp1 odstrasza mnie obiektyw, jak dla mnie jest za szeroki to pierwsza wada a po drugie za ciemny. Naprawili to w dp2 jednak zdublowali cenę. Przy okazji nie mają one wizjera (po za tym na sanki).

    Ja nie mam nic przeciwko temu żeby spece od marketingu celowali w mój sentyment bo po prostu dają mi to co chciałbym mieć. Stara zorka sobie leży na moim biurku z tylko jednego powodu... daje mi tylko jedno... frajdę z robienia zdjęć.

  4. #24
    rodzyn
    Gość
    piszą:
    cube007 | 2010-09-20 10:12:36
    wg photorumors.com cena ok 150tys. jenow, u nas dodatkowo nowy VAT

    czyli 1500-1600 dolarów

    i przemineło - jak sen złoty ...
    gdyby jeszcze wymienne szkła , ale ...
    Ostatnio edytowane przez rodzyn ; 20.09.10 o 12:02

  5. #25
    | OlyJedi Awatar Raven_Design
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Zawiercie
    Posty
    207
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Piękny... Ech...
    .

  6. #26
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria
    Piękny
    Sterowanie wszystkimi parametrami na pokrętła, solidna obudowa.
    Ten wizjer też zdaje się genialny, połączenie EVF z optycznym bardzo pomysłowe.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

  7. #27
    EuroLiberty
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez snuffi Zobacz posta
    Co do wizjera. Dzieki takiemu rozwiazaniu masz nieograniczone mozliwosci wyswietlania informacji w wizjerze przy zachowaniu dobrodziejstwa ovf.
    Przy tak małym wizjerze na jaki się zanosi o dobrodziejstwach jakie niesie OVF nie może być mowy. Jak rozumiem przy zastosowanym przez Fuji OVF będziemy mieć doczynienia z paralaksą, co jest wyjątkowo upierdliwe. Chyba, że będzie dostępna opcja jej korekcji. Przykładowo na OVF zostanie wyświetlona ramka odpowiadająca obrazowi padającemu na matrycę.

    Wolałbym dobrej jakości EVF niż protezę OVF. Nawet średniej jakości EVF jaki stosuje Panasonic w GF1.

    Aparat ciekawy. Będzie sporo kosztować. Jeśli ktoś ma ciśnienie na małe, to pewnie przyniesie mu sporo radości. Osobiście wolałbym "grzmota" D7000 z 35/1,8.

    Pozdrawiam

  8. #28
    yendash
    Gość
    Może i retro ale... współczesne wydmuszki nijak się mają do tego czym zajmuje się ergonomia. Ja nie narzekam na pokrętła, to dzisiejsza bylejakość kazała im powtykać dzieścia błyszczących guzików i pooblepiać naklejkami... super, mega exr, avchd... i 50 pierdylionów pixeli etc.//

  9. #29
    | OlyJedi Awatar heyahero
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    1.035
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    Przy tak małym wizjerze na jaki się zanosi o dobrodziejstwach jakie niesie OVF nie może być mowy. Jak rozumiem przy zastosowanym przez Fuji OVF będziemy mieć doczynienia z paralaksą, co jest wyjątkowo upierdliwe. Chyba, że będzie dostępna opcja jej korekcji. Przykładowo na OVF zostanie wyświetlona ramka odpowiadająca obrazowi padającemu na matrycę.

    Wolałbym dobrej jakości EVF niż protezę OVF. Nawet średniej jakości EVF jaki stosuje Panasonic w GF1.

    Aparat ciekawy. Będzie sporo kosztować. Jeśli ktoś ma ciśnienie na małe, to pewnie przyniesie mu sporo radości. Osobiście wolałbym "grzmota" D7000 z 35/1,8.

    Pozdrawiam
    Mam starego grzmota od fuji, kliszaka. Korekta paralaksy jest i działa to nienajgorzej. Też za bardzo nie rozumiem łączenia OVF z EVF, przy słabych parametrach tego pierwszego. Może jest to związane z pracą układu AF, nie wiem. Niemniej jednak kto jak kto, ale OlyTaliby są przystosowane do pracy ze "światełkiem w tunelu"
    Swoją drogą - piękna maszynka, optyka niczego sobie. Czekam na jakieś oficjalne sample, choć znając życie cena będzie raczej kolekcjonerska.

    Pozdrawiam
    "There's no such thing as free titties"

  10. #30
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    Przy tak małym wizjerze na jaki się zanosi o dobrodziejstwach jakie niesie OVF nie może być mowy. Jak rozumiem przy zastosowanym przez Fuji OVF będziemy mieć doczynienia z paralaksą, co jest wyjątkowo upierdliwe. Chyba, że będzie dostępna opcja jej korekcji. Przykładowo na OVF zostanie wyświetlona ramka odpowiadająca obrazowi padającemu na matrycę.
    Pozdrawiam
    Widziałeś filmik promocyjny na egadget?
    Wynikałoby z niego, że kiedy korzystasz z OVF widoczna jest zielona ramka, ukazująca co będzie na zdjęciu, a po naciśnięciu przełącznika widzisz obraz z EVF mającego 1.440.000 punktów.
    Więc to chyba całkiem fajny bajer.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

Podobne wątki

  1. Fuji x100f czy Olympus pen f
    By Mr_Crowley in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14.03.20, 11:01
  2. Fuji X100 - jako 1 aparat?
    By erol in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11.09.15, 11:32
  3. [OlyTest] E-P5 vs X100s (czyli pojedynek w stylu retro)
    By Jan_S in forum Korpusy micro 4/3
    Odpowiedzi: 132
    Ostatni post / autor: 31.05.14, 10:18
  4. E-P3 czy X100?
    By Kamol3 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 110
    Ostatni post / autor: 14.11.12, 00:31
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20.09.10, 19:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.