Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: E420 vs E510 vs E520, który???

  1. #11

    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Żywiec
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dziekan Zobacz posta
    ... na ekraniku fotki wyglądają dużo lepiej jak w rzeczywistości...
    To mnie najbardziej przeraża, ja tam wolę oglądać dobre zdjęcia na papierze...

  2. #12
    | OlyJedi Awatar dziekan
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Tychy
    Posty
    1.112
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rafał73 Zobacz posta
    To mnie najbardziej przeraża, ja tam wolę oglądać dobre zdjęcia na papierze...
    na papierze zazwyczaj fotki wyglądają lepiej, pisząc to co napisałęm miałem na myśli porównanie jakości obrazu na ekranie LCD tych dwuch puszek.
    www.tekkenolandia.pl
    E-510 / FL-50 / ZD 8 / ZD 35 / ZD 14-54 / Industar 50/2.8

  3. #13

    Dołączył
    Oct 2010
    Mieszka w
    Kraków i najbliższe okolice.
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Witam.
    Wiem, że to pytanie tu padało miliard pięćset razy, ale ja po prostu nie umiem się zdecydować...
    Od zawsze miałam tylko Olympusa, kompakty, analogi. ZAWSZE.
    Moja mama fotograf była zawsze zadowolona z nich, ja też jestem, no właśnie pojawia się ALE. do tej pory robiłam analogowymi aparatami, zenit 12 xp, e75, prakticą, olympusem, minoltą i nawet polaroidem się zdarzyło, ale stwierdziłam, że analogowa zabawa jest zbyt kosztowna jak na mój obecny portfel i chcę zmienić to na lustrzankę i ciężko mi przychodzi się rozstać z Olympusem gdyż byłam bardzo zadowolona z jakości zdjęć (dodatkowo kocham się bawić ps'em)
    I moje pytanie, czy aparat olympus e-510 z obiektywem olympus 40-150 mm, olympus 14-42 mm i 2,8/37 NNP-1B będzie dobrym rozwiązaniem?
    Na forach czytałam, że te 2 obiektywy pierwsze co napisałam do tego aparatu są super i ogólnie mega pozytyw, ale w moja decyzji wtracili sie dwaj koledzy fotografowie - fani Nikona, mowiacy ze Olympus jest do ****..
    Prosze o radę, czy ten aparat jako pierwsza lustrzanka, głównie do zdjęc bedzie w porzadku? prosze nie krzyczec! ; )
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Prosze o radę, czy ten aparat jako pierwsza lustrzanka, głównie do zdjęc LUDZI (tu miało być jeszcze :P )bedzie w porzadku? prosze nie krzyczec! ; )
    Ostatnio edytowane przez KittyDead ; 17.10.10 o 17:13 Powód: Automatyczne scalenie postów

  4. #14
    | OlyJedi Awatar kornik50000
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    88
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Do **** to jest papier toaletowy... Jako pierwszy aparat to będzie super...tym bardziej ze ostatnio można zakupić e-510 w dualu naprawdę tanio ( do 1000zł) .
    E-510 14-42 , helios 58/2
    Pentax k10d , torba szkieł , błyski i inne graty
    .................................................. ..
    Nie ważne jaki masz pędzel, ważne jak nim malujesz.

  5. #15
    | OlyJedi Awatar Sebu$
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Miasteczko : Wieś : * *niepotrzebne skreślić
    Posty
    527
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KittyDead Zobacz posta
    Witam.
    Wiem, że to pytanie tu padało miliard pięćset razy, ale ja po prostu nie umiem się zdecydować...
    Od zawsze miałam tylko Olympusa, kompakty, analogi. ZAWSZE.
    Moja mama fotograf była zawsze zadowolona z nich, ja też jestem, no właśnie pojawia się ALE. do tej pory robiłam analogowymi aparatami, zenit 12 xp, e75, prakticą, olympusem, minoltą i nawet polaroidem się zdarzyło, ale stwierdziłam, że analogowa zabawa jest zbyt kosztowna jak na mój obecny portfel i chcę zmienić to na lustrzankę i ciężko mi przychodzi się rozstać z Olympusem gdyż byłam bardzo zadowolona z jakości zdjęć (dodatkowo kocham się bawić ps'em)
    I moje pytanie, czy aparat olympus e-510 z obiektywem olympus 40-150 mm, olympus 14-42 mm i 2,8/37 NNP-1B będzie dobrym rozwiązaniem?
    Na forach czytałam, że te 2 obiektywy pierwsze co napisałam do tego aparatu są super i ogólnie mega pozytyw, ale w moja decyzji wtracili sie dwaj koledzy fotografowie - fani Nikona, mowiacy ze Olympus jest do ****..
    Prosze o radę, czy ten aparat jako pierwsza lustrzanka, głównie do zdjęc bedzie w porzadku? prosze nie krzyczec! ; )
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Prosze o radę, czy ten aparat jako pierwsza lustrzanka, głównie do zdjęc LUDZI (tu miało być jeszcze :P )bedzie w porzadku? prosze nie krzyczec! ; )
    będzie dobrym rozwiązaniem i będziesz zadowolona

    zobacz w galerii jakie fotki robią ludzie Olympusem co jest do ****


    .
    pozdrawiam serdecznie, Sebu$

  6. #16

    Dołączył
    Oct 2010
    Mieszka w
    Kraków i najbliższe okolice.
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    :)

    Dzięki chłopaki.
    Ja też jestem pewna, że będę z niego zadowolona, zwłaszcza, że tka jak mówię to był mój pierwszy aparat kompaktowy, pierwszy analog, ciężko mi się z analogów przerzucić na cyfrówkę i nie wiem jak sobie to jeszcze wyobrażam, ale dziekuję Wam za utwierdzenie mnie w mojej decyzji.

    Co do obiektywów te są ok, nie?

  7. #17
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KittyDead Zobacz posta

    Co do obiektywów te są ok, nie?
    Popatrz w moja galerie-to tylko kity i E 510.Nie jest ona wielkich lotow,ale zawsze da Ci obraz co one moga z ta puszka.

  8. #18

    Dołączył
    Oct 2010
    Mieszka w
    Kraków i najbliższe okolice.
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    :)

    Mirek..
    Na Twoje.?! Już wpadłam w kompleksy.. ale to fakt Kwiaty to najlepsze modelki i modele.. Nie trzeba im mówić jak trzeba się ustawić zawsze wyglądają wdziecznie.
    Na marginesie, nie które kwiaty są przepiękne..
    I ogólnie Twoje zdjęcie są naprawdę super.
    Bardzo mi się podobają..

    A co do puszki.. Może i tylko, ale puszka to puszka, do której zawsze będzie sentyment.

  9. #19
    | OlyJedi Awatar kornik50000
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    88
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Wiesz nie ma sensu wydawać tyle kasy.....Pamiętaj ze to fotograf robi zdjęcie a e-510 jest sprzętem wartym uwagi.... Jak ci czegoś zabraknie a Olek ci tego nie da to dopiero będziesz myśleć nad zmianami. A sprzęcik sprzedaż z niewielka strata ...
    Wejdź sobie w mój wątek i zobacz jak ładnie rysuje długi kit (zdjęcia koncertowe)....
    Za tą cene w innym systemie nie dostaniesz odpowiednika tego aparatu o szkłach nie mówiąc.
    E-510 14-42 , helios 58/2
    Pentax k10d , torba szkieł , błyski i inne graty
    .................................................. ..
    Nie ważne jaki masz pędzel, ważne jak nim malujesz.

  10. #20

    Dołączył
    Oct 2010
    Mieszka w
    Kraków i najbliższe okolice.
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    :)

    No tak, ale ja i tak nie chcę na pierwszy strzał wydawać fortuny na aparat.. Bo jednak na razie jest to amatorka - stricte.. zwłaszcza lustrzanką.

Podobne wątki

  1. Matówka do E420
    By ava3 in forum E-System
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13.07.11, 07:32
  2. początki z e420
    By somebodyhappy in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 4.08.10, 15:50
  3. E420 + Jupiter 37A
    By helios in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30.05.10, 22:57
  4. noc z oly-e420 ....
    By tomq in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28.03.10, 11:27
  5. Co kupić na urlop E510 czy E420???
    By zbig73 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 16.05.08, 12:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.