Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Cześć chce kupic aparat uzywany do 1500zl pomozcie na co zwrocic uwage

  1. #11

    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Mam jeszcze jedno pytanie bo siedze i siedze i czytam a profesjonalny kompakt np taki to dobra zecz czy jednak lustrzanka bo jak sie siedzi i czyta coraz to wiecej to czlowiek malo ze glupieje to juz nie wie czego chce, a kupic trzeba wmiare szybko bo szykuja mi sie wakcje i trzeba bedzie robic zdjecia i 24h. Co wy na to. Tu przynajmniej nowy z gwarancja oczywiscie model ten jest przykladem ale posiada lampe wbudowana a pen nie;-(
    sebaa (10505)
    Lokalizacja: Kraków Olkusz Sosnowiec
    1 289,00 zł
    z dostawą: 1 309,00 zł



    NOWY APARAT FUJI S200EXR S200 + KARTA SD PL GW FV

  2. #12
    | OlyJedi Awatar marek7001
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Posty
    905
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rally_krakow Zobacz posta
    Mam jeszcze jedno pytanie bo siedze i siedze i czytam a profesjonalny kompakt np taki to dobra zecz czy jednak lustrzanka bo jak sie siedzi i czyta coraz to wiecej to czlowiek malo ze glupieje to juz nie wie czego chce, a kupic trzeba wmiare szybko bo szykuja mi sie wakcje i trzeba bedzie robic zdjecia i 24h. Co wy na to. Tu przynajmniej nowy z gwarancja oczywiscie model ten jest przykladem ale posiada lampe wbudowana a pen nie;-(
    sebaa (10505)
    Lokalizacja: Kraków Olkusz Sosnowiec
    1 289,00 zł
    z dostawą: 1 309,00 zł



    NOWY APARAT FUJI S200EXR S200 + KARTA SD PL GW FV
    To by Cię żona z domu pognała, toż to ze wszystkim waży prawie kilogram...
    Były: 3 Canony PS, 2 Lumixy FZ, 2 Olympusy E-System /14-54II, 40-150/, Nikon D5000 /18-105/, E-PL2, E-PL3, E-PL5 /14-42, 14-150,12-50, 40-150, 14/2.5, 20/1.7, 45/1.8, Nokia LUMIA 920, 930 GOLD, LG G4, G5,G6, G7, Huawei P30 Pro jest ​Huawei Mate 50 Pro
    Galeria Olympusclub: http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=21795




  3. #13

    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Ale co wazy kilogram i tak ja bede to nosil ale waga to nie jest przeszkoda koledzy specjalisci bo odchodzimy od watku co mam dobrego kupic czy przy zdjeciach z lustrzanek trzeba przewaznie sie bawic w programach i je obrabiac???? To moze zeczywiscie zawansowany kompakt znalazlem jakiegos olympusa 800 cos tam zum optyczny 26 chyba to juz calkiem no teleobiektyw to to nie jest ale nie trzeba go nosic ze soba

  4. #14
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rally_krakow Zobacz posta
    Ale co wazy kilogram i tak ja bede to nosil ale waga to nie jest przeszkoda koledzy specjalisci bo odchodzimy od watku co mam dobrego kupic czy przy zdjeciach z lustrzanek trzeba przewaznie sie bawic w programach i je obrabiac???? To moze zeczywiscie zawansowany kompakt znalazlem jakiegos olympusa 800 cos tam zum optyczny 26 chyba to juz calkiem no teleobiektyw to to nie jest ale nie trzeba go nosic ze soba
    Nie trzeba obrabiac wiecej niż z kompaktów.

    w sp-800 akurat "zoom" masz znacznie większy niż w kitowym teleobiektywie.

  5. #15
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.060
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rally_krakow Zobacz posta
    Czesc tak jak w tytule potrzebuje waszej pomocy w kupnie aparatu bo zona truje ze chce miec lustrzanke bo jej kompakt nie daje rady. Poczytalem tu i tam i znalazlem pare aparatow na allegro a z nich najbardziej podoba mi sie e-510 tylko zauwazylem ze sprzedajacy nie kiedy podaja liczbe zrobionych zdjec przez aparat. Mam rozumiec ze lustrzanka wytrzyma do jakiejs ilosci i potem nadaje sie tylko do kosza. Jesli uwarazcie ze powienienim sie zaiteresowac innym modelem lub marka to napiszcze z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi w moim temacie bo mi sie bardzo przydadza przy poczatkach zabawy w fotografii polprofesjonalnej a od czegos trzeba zaczac. Andrzej
    Witam !

    1. Z czym kompakt Twojej zony nie daje sobie rady ?
    2. Jakie rodzaje zdjec robi zona ?
    3. Jaki to jest kompakt ?
    4. Jaki format odbitek chcecie robic


    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  6. #16
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria
    Ja na kolegi miejscu kupilbym cos z tej dwojki i mial wszystko w jednym - mala waga, ciekawe foty wypluwa kazdy, dlugi zoom, multum funkcji, wbudowana lampa, nic tylko robic zdjecia - Sony HX1 albo Fuji HS10.

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez nyny ; 25.08.10 o 09:31
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  7. #17
    Alleg_pl
    Gość
    s100exr ma wieksza (fizycznie) matryce niż s200 exr, i ciekawszy obiektyw.
    HS10 to ogolnie otalna porażka jesli chodzi o jakość obrazu.
    Jesli szukasz stricte kompaktu szukaj S100EXR, natomiast ja bym sie skłaniał w strone bezlusterkowców (nex, u4/3)

  8. #18

    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    no widze ze jakies konkrety padly w moim watku i juz sparwadzam wasze propozycje ten hs10 ta jakas nagrode dostal roku czy cos ze najlepszy kompakt. pochodze jeszcze po sklepach zobacze co mi zaoferuja sprzedawcy co beda chwalic i jak kupie to dam wam znac na forum ale jesli macie jakies jeszcze propozycje co do aparatow ze ten lepszy od tego w tej cenie to zmila checia przeczytam i moze ktorys z was sie przyczyni ze kupie to co zachwala. Mam pytanie bo mi sie przydazylo co musi miec aparat z parametrow zeby zdjecia w nocy wychodzily super co czego musi miec duzo aby byly ostre.

  9. #19
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar judasz
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    kraina OZ
    Posty
    1.021
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rally_krakow Zobacz posta
    no widze ze jakies konkrety padly w moim watku i juz sparwadzam wasze propozycje ten hs10 ta jakas nagrode dostal roku czy cos ze najlepszy kompakt. pochodze jeszcze po sklepach zobacze co mi zaoferuja sprzedawcy co beda chwalic i jak kupie to dam wam znac na forum ale jesli macie jakies jeszcze propozycje co do aparatow ze ten lepszy od tego w tej cenie to zmila checia przeczytam i moze ktorys z was sie przyczyni ze kupie to co zachwala. Mam pytanie bo mi sie przydazylo co musi miec aparat z parametrow zeby zdjecia w nocy wychodzily super co czego musi miec duzo aby byly ostre.
    w nocy aparat musi miec statyw i statyw i statyw
    Z kazdym dniem mojego zycia nieublaganie zwieksza sie liczba tych osob ktore moga mnie pocalowac w d...!
    pozdrawiam reszte !
    http://judasz007.blogspot.com/ ------- www.karolphotography.co.uk

  10. #20

    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    statyw????

Podobne wątki

  1. 12-60 - na co zwrócić uwagę przy kupnie?
    By rah in forum Obiektywy 4/3
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15.11.10, 00:40
  2. Pomozcie mam malo czasu,a chce kupic cyfrowke!!!
    By sam in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20.05.06, 23:49
  3. C-765 na co zwrócić uwagę przy zakupie?
    By rademenez in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28.09.04, 13:38
  4. jak sprawdzic uzywany aparat przed zakupem?
    By tom soyer in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 9.07.04, 23:30
  5. Chcę kupić aparat cyfrowy
    By Jacek K in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10.08.03, 19:10

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.