Strona 5 z 1051 PierwszyPierwszy ... 3456715551055051005 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 10501

Wątek: Zdjęcia lotnicze

  1. #41
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    mnie podoba sie najbardziej 1 i 6. Reszta niestety słabiutkie bardzo dobre
    ...był Olek jest A6000

  2. #42
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lessie
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    wrocław
    Posty
    2.256
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    kilka moich przy okazji wysyłania do przelania na papier
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pc317581_8x6_249.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	195,6 KB
ID:	1133   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pa226265_8x6_733.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	155,1 KB
ID:	1134  

  3. #43
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lessie
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    wrocław
    Posty
    2.256
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    coś temat zdechł chwilowo - dla ożywienia:

    ATR 72-200 w pięknych okolicznościach pogody wrocławskiej, jakiś tydzień temu

  4. #44
    Awatar KOKO
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    30
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Foty aluminiowych ptaszków super. Mieszkałem kiedyś na Ursynowie a tam była droga podejścia na okęcie i z balkonu sobie pstrykałem było extra. Tyle że jakieś 15 lat temu.

  5. #45
    | OlyJedi Awatar rrrradek
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    504
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KOKO
    Foty aluminiowych ptaszków super. Mieszkałem kiedyś na Ursynowie a tam była droga podejścia na okęcie i z balkonu sobie pstrykałem było extra. Tyle że jakieś 15 lat temu.
    no to mieszkaliśmy po dwóch stronach okęcia . Ja mieszkałem jeszcze 4 lata temu w ursusie i dokładnie nad moim blokiem była trasa przelotowa samolotów. tyle tylko, że wtedy jedyny sprzęt jaki miałem to jakas małpka i troche sie nie dało robić fot .

  6. #46
    The z00m
    Gość
    lessie tak przy okazji tego tematu przyszła taka refleksja... jak to jest, że kiedyś przy analogu ludziom wystarczało 400mm na końcu, a teraz nie? Z drugiej strony, wówczas fotografowanie samolotów chyba nie było tak popularne jak teraz.

    Ptaki natomiast fociło się sporo czasu wcześniej nim świat ujżał aparat cyrowy.

  7. #47
    | OlyJedi Awatar rrrradek
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    504
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    15 lat temu na naszym niebie co chwila latały iły 62m, lub Tu-134 i TU-154. Jak widziałeś jakiegoś boeinga to albo British Airways albo inna zachodznia linia i nie były to częste loty. no powiedzmy latające wówczas samoloty nie były tak atrakcyjne a teraz nie dość, że samoloty ciekawsze to jeszcze latają co 30 sekund więc nie musisz czekac półdnia aż pojawi się coś ciekawego . Masz racje kiedyś foto samolotów nie było tak popularne.

  8. #48
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lessie
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    wrocław
    Posty
    2.256
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez The z00m
    lessie tak przy okazji tego tematu przyszła taka refleksja... jak to jest, że kiedyś przy analogu ludziom wystarczało 400mm na końcu, a teraz nie? Z drugiej strony, wówczas fotografowanie samolotów chyba nie było tak popularne jak teraz.

    Ptaki natomiast fociło się sporo czasu wcześniej nim świat ujżał aparat cyrowy.
    mało ktowtedy focił zza płotu ( bo kończyło się wtedy na Łubiance ) więc Ci co mogli to focili z bliska...teraz właściwie wszystko zależy od miejsc. We Wrocławiu 400 to minimum, w Berlinie starczył mi 40-150. Amsterdam i Zurcich to ponoc na szerokim kącie możesz robic bo tam prawie przy pasie startowym stoisz. Niektóre lotniska w "normalnych" krajach nawet płotu nie mają...U nas jest wszystko tajne i poufne.

    No i rozmiar B747 to nie nasze ATR-y...

    Powiem tak, 40-150 opędzam to co stoi na płycie i podejścia. Ale starty mam już za daleko - tu 400-500mm na mały obrazek by się już przydało...
    W Wawie jest gościu robiący niesamowite foty podpiętym do Canona Rubinarem 1000mm, robi nawet te na wysokościach przelotowych...

    popatrz na to:
    http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=16986

    tu trochę z Berlina z 17.02.2007
    B737


    tu mały tłok Arbuzów


    i spory B767 Delty

  9. #49
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lessie
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    wrocław
    Posty
    2.256
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    wczorajszy B 738 Ryanair, próba paningu na 1/50 sek, f/13 ( mniej się nie dało bo światła dużo było )

  10. #50
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Technicznie świetne, ale kolorki szaro bure :/

Podobne wątki

  1. prawo lotnicze a KAP
    By dobas in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 3.08.12, 20:16
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23.10.10, 23:09
  3. Zdjęcia z lotu ptaka - lotnicze - aerofoto
    By Aero73 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 29.06.10, 22:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.