Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: Fociszcza z p-otworka.

  1. #21
    | OlyJedi Awatar voovoo2
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    2.638
    Siła reputacji
    121
    Moja galeria
    Dzięki Dzemski Producent jest chyba w Lublinie?Znasz może adres?

  2. #22
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    okolice P-ń
    Posty
    1.064
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    Raczej nie. Ten model co zamówiłem - Zero 2000 to produkcja chyba w Chinach.
    http://www.zeroimage.com/
    Rolleicord, Canon
    flickr

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gibberpl Zobacz posta
    Raczej nie. Ten model co zamówiłem - Zero 2000 to produkcja chyba w Chinach.
    http://www.zeroimage.com/
    dokładnie chińskie toto jest

    voovoo2, ten lubelski, a raczej chełmski producent to przegina ostro pałę z cenami. Za najzwyklejszy otworek życzy sobie 1500 zł.

  4. #24
    Awatar gaw270
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Mazowsze
    Posty
    70
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    fajna sprawa mam kolegę który przerobił tanim kosztem starą Smienę na foto do robienia fotografi szczelinowej bardzo pokrewne i daje fajne efekty otwór w obiektywie otwarty na maksa, przesłona szczelinowa bardzo mała szczelina z czarnego naprawde czarnego materiału w tym przypadku karton w korpusie, c-b klisza, statyw i wio ustawił aparat wyostrzył na dystans i powoli kręcił rolką przesuwając klisze, potem wywołanie, skan i na prawde jestem pod głębokim wdziekiem tego co wyszło całaść koszt mniej niż 50 zet

  5. #25
    | OlyJedi Awatar voovoo2
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    2.638
    Siła reputacji
    121
    Moja galeria
    Do Dzemski i gibberpl: dzieki Panowie za info.Pozdrawiam

  6. #26
    Awatar cresky
    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    45
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dzemski Zobacz posta
    ten lubelski, a raczej chełmski producent to przegina ostro pałę z cenami. Za najzwyklejszy otworek życzy sobie 1500 zł.
    Przesadzasz nazywając kamery produkowane przez Pana Michała "najzwyklejszymi" . To jest górna półka a nie badziewie z pewnego znanego serwisu aukcyjnego

    Tutaj recenzja kamery Omfman 612m - bo tak się zowią te otworki:
    http://www.aparaty.tradycyjne.net/recenzja,164.html

    A tutaj inne modele produkowane przez Pana Michała:
    http://domy-jednorodzinne.info/grupy...k,1958326.html

    Zero Image również jest świetnym wyborem, kiedyś można je było nabyć w krajowej dystrybucji ale z tego co się orientuje sprzedaż umarła

    Jeśli ktoś jest chętny na Zero Image w stanie sklepowym model Zero 2000 dokładnie taki jak kolegi to mogę wystawić na forumowej giełdzie.
    "Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe - ale nie prościej."

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez cresky Zobacz posta
    Przesadzasz nazywając kamery produkowane przez Pana Michała "najzwyklejszymi" . To jest górna półka a nie badziewie z pewnego znanego serwisu aukcyjnego

    Tutaj recenzja kamery Omfman 612m - bo tak się zowią te otworki:
    http://www.aparaty.tradycyjne.net/recenzja,164.html

    A tutaj inne modele produkowane przez Pana Michała:
    http://domy-jednorodzinne.info/grupy...k,1958326.html

    Zero Image również jest świetnym wyborem, kiedyś można je było nabyć w krajowej dystrybucji ale z tego co się orientuje sprzedaż umarła

    Jeśli ktoś jest chętny na Zero Image w stanie sklepowym model Zero 2000 dokładnie taki jak kolegi to mogę wystawić na forumowej giełdzie.
    Omfmany, to dopracowane Zerówki (sam autor to mówi, że rozebrał chińczyki, obmierzył i dopracował robiąc swoje kamery). Z ceną przesadza z deka, a swoimi fochami zniechęca do zakupu. Byłem gotów kupic kilkakrotnie jego kamery, ale tak się foszył, że sobie darowałem (raz chciał sprzedać, raz nie chciał sprzedać, raz mówił, że czuje sentyment do kamery i nie sprzeda, znów innym razem bez problemów sprzedawał, ale komuś bardziej znanemu, a nie zwyczajnemu dzemskiemu). Dlatego darowałem sobie zakup tej kamery, kupiłem Holgę, a z czasem zrobię sobie samodzielnie otworek.

    Pan Michał wystawia swoje kamery właśnie na wspomnianym znanym serwisie aukcyjnym ( w cenie od 1500 zł wzwyż), więc biorąc Twoje stwierdzenie za pewnik, jego kamery to tez badziew ;P
    Ostatnio edytowane przez dzemski ; 14.06.10 o 12:51

  8. #28
    Awatar cresky
    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    45
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dzemski Zobacz posta
    Pan Michał wystawia swoje kamery właśnie na wspomnianym znanym serwisie aukcyjnym ( w cenie od 1500 zł wzwyż), więc biorąc Twoje stwierdzenie za pewnik, jego kamery to tez badziew ;P
    O tym, że na Allegro wystawia nie wiedziałem, biję się w pierś maiłem na myśli naprawdę słabe jakościowo wyroby oferowane na tym serwisie.

    Noszę się z zamiarem zakupu Omfmana 612m i jestem w szoku po Twoich niemiłych przygodach z zakupem. Dam znać jak to się u mnie zakończyło.
    "Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe - ale nie prościej."

  9. #29
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Holga WPC120, Ilford FP4+, chemia własnej roboty (Kodakowski D76 zmodyfikowany boraksem, utrwalacz) + tonowanie w PSie.

    Fota przedstawia dworzec kolejowy Lublin - Zemborzyce.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	010.jpg
Wyświetleń:	252
Rozmiar:	206,3 KB
ID:	37067  

  10. #30
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    okolice P-ń
    Posty
    1.064
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    Jest klimat. To format 6x9 ?
    Rolleicord, Canon
    flickr

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.