Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Wystawa foto

  1. #11
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Zerknij jeszcze do Ostrowskiego (Dom Turysty/Jubilat) - cennikowo kiepsko, ale znajomi często się dogadywali.

  2. #12
    | OlyJedi Awatar Syd Barrett
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Krk
    Posty
    636
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    witaj
    od siebie polecam Saturna, tylko koniecznie zrob zdjecia probne w tym samym formacie, w ktorym bedziesz je robil docelowo, zaznaczajac opcje BEZ OBROBKI.
    Diprint nie polecam. Staraja sie ale wole z Saturna, zwlaszcza, ze nowy kodak, ktory maja m.in w diprint jest taki cienki, ze w zasadzie przeswituje pod swiatlo. Jak koniecznie tam, to w wersji blyszczacej. I jeszcze napisz w komentarzu, ze ma byc BEZ OBROBKI, bo jak ja oddalem okazalo sie, ze opcja do zaznaczania tego akurat nie dzialala.

    A co do miejsca w Krakowie mam kolege, ktory akurat chce wynajac sale, w ktorej robi wystawy. Wyjezdza na marzec i kwiecien. Miejsce miesci sie to przy ul. Zacisze 12 (blisko dworca i galerii krk), powierzchnia to ok 10x2.5m, cena naprawde korzystna. Zrobie pozniej ogloszenie i wstawie foty miejsca.

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Syd Barrett Zobacz posta
    witaj
    od siebie polecam Saturna, tylko koniecznie zrob zdjecia probne w tym samym formacie, w ktorym bedziesz je robil docelowo, zaznaczajac opcje BEZ OBROBKI.
    Diprint nie polecam. Staraja sie ale wole z Saturna, zwlaszcza, ze nowy kodak, ktory maja m.in w diprint jest taki cienki, ze w zasadzie przeswituje pod swiatlo. Jak koniecznie tam, to w wersji blyszczacej. I jeszcze napisz w komentarzu, ze ma byc BEZ OBROBKI, bo jak ja oddalem okazalo sie, ze opcja do zaznaczania tego akurat nie dzialala.
    dzięki
    Cytat Zamieszczone przez Syd Barrett Zobacz posta
    A co do miejsca w Krakowie mam kolege, ktory akurat chce wynajac sale, w ktorej robi wystawy. Wyjezdza na marzec i kwiecien. Miejsce miesci sie to przy ul. Zacisze 12 (blisko dworca i galerii krk), powierzchnia to ok 10x2.5m, cena naprawde korzystna. Zrobie pozniej ogloszenie i wstawie foty miejsca.
    Miejsca nie szukam, wystawa będzie na Podkarpaciu.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  4. #14
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Dawid
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Pomorze :)
    Posty
    2.226
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Poligrafie odradzam ze względu na koszta, z sita cena była by kosmiczna, a z solwentu pewnie dużo taniej by nie było

  5. #15
    | OlyJedi Awatar technik219
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    103
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Dlatego pytam Was, a 300 zł dla studenta to jakby nie patrzeć trochę jest, więc nie chciałbym ich wpakować w błoto.
    Co to jest 300 złotych za to by robić za artystę? Student-artysta i do tego przymierający głodem TO JEST TO! Chłopie, prawdziwa sztuka rodzi się w cierpieniu !







    Spoko - to tylko takie rubaszne żarty. Powodzenia i tłumów na wernisażu!

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez technik219 Zobacz posta
    Co to jest 300 złotych za to by robić za artystę? Student-artysta i do tego przymierający głodem TO JEST TO! Chłopie, prawdziwa sztuka rodzi się w cierpieniu !







    Spoko - to tylko takie rubaszne żarty. Powodzenia i tłumów na wernisażu!

    Jakoś mnie to wcale nie rozśmieszyło... I taka uwaga, zdjęcia podróżnicze mają na celu przede wszystkim charakter dokumentalny i też tak chciałbym, żeby były odbierane, raczej fotografia artystyczna kojarzy mi się z zupełnie czymś innym. A głodem dzięki Bogu na razie nie przymieram, jednak na wydanie 300 zł na byle co mnie nie stać, więc chcę się pierw poradzić ludzi w temacie.

    Patrząc na wielkość mojego miasta i przełożenie tego medialne, to ta wystawa, nie jest nawet dobrą inwestycją w promocję. Robię to, bo lubię, a że elementem wystawy jest też slajdowisko, na którym coś poopowiadam, to mam nadzieję, że dzięki mnie dzieciaki trochę poznają geografii (w końcu jestem licencjatem geografii ). Kiedyś ktoś do mojej szkoły podstawowej przyjechał i właśnie w ten sposób pokazywał fotki z Indii. Można powiedzieć, że wtedy jako dzieciak połkałem haczyk i powiedziałem sobie, że kiedyś też tak będę.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #17
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta

    Patrząc na wielkość mojego miasta i przełożenie tego medialne, to ta wystawa, nie jest nawet dobrą inwestycją w promocję. Robię to, bo lubię, a że elementem wystawy jest też slajdowisko, na którym coś poopowiadam, to mam nadzieję, że dzięki mnie dzieciaki trochę poznają geografii (w końcu jestem licencjatem geografii ). Kiedyś ktoś do mojej szkoły podstawowej przyjechał i właśnie w ten sposób pokazywał fotki z Indii. Można powiedzieć, że wtedy jako dzieciak połkałem haczyk i powiedziałem sobie, że kiedyś też tak będę.
    A może jakieś dofinansowanie z GOK/MOK/parafii?

  8. #18
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    A może jakieś dofinansowanie z GOK/MOK/parafii?
    Popytam, ale nie chcę już sępić
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  9. #19
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Popytam, ale nie chcę już sępić
    Skoro i tak, to ma być na dzieciaki, a nie dla Ciebie, to co to za sępienie?

  10. #20
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    Skoro i tak, to ma być na dzieciaki, a nie dla Ciebie, to co to za sępienie?
    W każdym razie i tak najtaniej to chciałbym wydrukować, bo po co przepłacać.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

Podobne wątki

  1. Wystawa Bikearta
    By RadioErewan in forum Wystawy Olympusclub.pl
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 18.04.11, 08:14
  2. Pierwsza `wystawa`
    By roksi58 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 4.12.10, 22:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.