Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: kobiecy dylemat ;)

  1. #11
    | OlyJedi Awatar kornik50000
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    88
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Zgadzam się z przedmówcą co do c 400 tyle ze koleżanka chce wziąć na raty.A teraz co raz mniej jest zestawów (nowych)z tym aparatem ( o ile jeszcze jakieś są).
    Więc moje propozycje

    Sony a200 + 18-70 + 75 - 300 cena jakieś 2100 za jakieś 400zł dostaniesz 50mm 1.7 tanie/dobre szkło portretowe.

    Albo Uwaga Jest promocja na Olumpusa e-420 z dwoma kitami za 1699zł tylko nie wiem czy będzie ci leżał w łapkach. Minusem jest to ze np: do portretu na początek będziesz musiała sobie radzić manualami (m42 + helios)

    To moje propozycje Ale ze mam olka, jestem na tym forum to całym serduchem polecam firme na O
    E-510 14-42 , helios 58/2
    Pentax k10d , torba szkieł , błyski i inne graty
    .................................................. ..
    Nie ważne jaki masz pędzel, ważne jak nim malujesz.

  2. #12
    | OlyJedi Awatar Misiaczek51
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    172
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    E-520 z dwoma obiektywami to naprawdę na początek wspaniały zestaw. Gdyby starczyło pieniążków (no przecież raty) pomyśl o E-620. Niektórzy na tym forum twierdzą że znacznie lepiej radzi sobie z prześwietleniami w jasnych partiach niż E-510/520, co moim zdaniem było jego największą bolączką, zmuszającą do bezustannego korzystania z RAW.
    Jeżeli jesteś tego świadoma (chociaż myślę że ta świadomość przyjdzie później) to za tą cenę będziesz miała bardzo uniwersalny, niezawodny o bardzo dobrej optycznej jakości zestaw.
    Druh Smiena Zenit Zorkij Practica Canon Oly 5050 8080, Nikon D90 + 18-105 + 70-300 VR +50/1.4

  3. #13
    Moderator - opiekun giełdy Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Iwo
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.473
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Z tych zestawów aparatów najlepszym rozwiązaniem jest k-x. Kupisz niezłą puchę, a jak zrobi się ciepło zdążysz doskładać do teleobiektywu. e-5x0 to fajne puchy, ale słabsze od k-x bez dwóch zdań. No chyba, że na kwocie <2000zł ma się skończyć cała impreza zakupowa.
    No ale jeśli na raty bierzesz - to możesz spróbować wziąć go z dwoma szkłami za 2500zł.
    Sprzedam: Samyang 7,5mm f/3,5,

  4. #14
    Awatar onkiel
    Dołączył
    Dec 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    28
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Witam, popatrz sobie na zdjecia robione tymi aparatami, bo do puszki mozna sie przyzwyczaic i nia pstrykac ale to zdjecia kazdy oglada a nie puszke. zobacz ktore bardziej ci sie podobaja. ja osobiscie kupilem olka w dualkicie i pojechalem na wakacje. bylem zadowolony ze zdjec i aparatu bo niewielki. moj szwagier ma 50d canona i cala mase obiektywow ale do tego trzeba jeszcze chodzic na silownie zeby to targac
    najwazniejsze jest to ze mi moje zdjecia sie podobaja, bo to ja i moja rodzinka je ogladamy, a aparat lezy w torbie
    Nowy w systemie Olympus

  5. #15
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.059
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez tn1 Zobacz posta
    dzięki za tak liczny odzew

    jeśli chodzi o LCD - nie zależy mi na tym by był odchylany, filmiki - mogą być, ale też niekoniecznie muszą, ponieważ mam od tego kamerę

    grip nie jest w zestawie, tylko starczyłoby mi jeszcze pieniążków na jego zakup..

    wiem, że apetyt będzie rósł, dlatego szukam systemu który ma dużo możliwości jeśli chodzi o obiektywy.. i nie są one w cenach 2000zł najtańszy bo na to na razie na pewno nie będzie mnie stać..
    Witaj !

    Zarobkowo powiadasz tez... ? Moze to ?

    http://allegro.pl/item868709581_niko...abel_hdmi.html

    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

Podobne wątki

  1. E1 i dylemat co do obiektywu.14-54, 11-22, czy 12-60
    By kaammiil in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 28.12.10, 13:56
  2. GF1 czy PEN - mam dylemat!
    By TOKIN in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 15.12.10, 19:38
  3. dylemat
    By Dawid in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 1.10.09, 22:37
  4. Dylemat: 50-200 + 25/f1.4 vs. 35-100
    By tymczasowy_ in forum E-System
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 1.08.07, 12:32

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.