Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Dysk F jest niesformatowany

  1. #11
    sneyk
    Gość
    PENDRIVE jak najbardziej działa !
    Może sformatowac ten dysk ??
    nie wiem juz (

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    368
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sneyk Zobacz posta
    PENDRIVE jak najbardziej działa !
    Może sformatowac ten dysk ??
    nie wiem juz (
    Jak sformatujesz to stracisz zdjęcia. Spróbuj wyjąć kartę a potem włożyć jeszcze raz, jak nie pomoże to spróbuj poprzez czytnik. Jak zakończysz to wszystko z sukcesem to sformatuj w aparacie. Nie zaszkodzi co jakiś czas formatować. Zapamiętaj, że każda nowa karta musi być formatowana.

  3. #13

    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    20
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Nie wiem jaka masz "windę" ale w W7 (przynajmniej u mnie) zdarzyło się kilka razy, ze był komunikat, że karta jest niesformatowana i usłużnie proponuje format. Nie wiem czemu tak jest, ale był dostęp do danych na tej karcie. Na wszelki wypadek tylko powtórzę, że jak sformatujesz, to stracisz zdjęcia z karty! Nie zawsze trzeba wierzyć w to co proponuje System.
    Tak czy owak:
    Za poprzednikami: kup sobie czytnik kart na Alle.. i ciesz się bezpiecznym (dla aparatu) i nieskrępowanym transferem zdjęć.
    .................
    O heniobe widzę mnie ubiegł

  4. #14
    sneyk
    Gość

    Question

    Na początek kupiłam sobie kartę
    SanDisk EXtreme III ComactFlash
    Naprawdę muszę kupowac ten czytnik ??

  5. #15
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    368
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    sajonara



    Tak czy owak:
    Za poprzednikami: kup sobie czytnik kart na Alle.. i ciesz się bezpiecznym (dla aparatu) i nieskrępowanym transferem zdjęć.
    .................
    O heniobe widzę mnie ubiegł [/QUOTE]

    Racja ale pod jednym wszakże warunkiem : BARDZO UWAŻNYM I DOKŁADNYM WKŁADANIEM KARTY ZARÓWNO DO CZYTNIKA JAK I DO APARATU !!! JESZCZE BARDZIEJ.... bo styki bardzo cieniutkie i delikatne, bardzo....
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Cytat Zamieszczone przez sneyk Zobacz posta
    Na początek kupiłam sobie kartę
    SanDisk EXtreme III ComactFlash
    Naprawdę muszę kupowac ten czytnik ??
    NIE MUSISZ ale jak źle /tfu, tfu na Psa urok/ wsadzisz kartę do aparatu to .... naprawa aparatu /tfu,tfu...../ kosztuje dziesiątki razy drożej niż czytnik, poza tym w takich sytuacjach jak masz teraz może być to wyjściem.
    Ostatnio edytowane przez heniobe ; 30.12.09 o 18:50 Powód: Automatyczne scalenie postów

  6. #16

    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    20
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Nie musisz.
    1. Czytnik zapewnia szybki transfer danych z karty i na kartę (warto kupić)
    2. Bierzesz czytnik i kartę w kieszeń i idziesz do sąsiada by mu na jego kompie pokazać jakie zdjęcia właśnie zrobiłaś, aparat pozostawiasz w domu (warto kupić)
    3. Dzwoni mąż do drzwi, zrywasz się sprzed kompa, zahaczasz nogą o kabel USB i Twój E- - ileśtam z nowiuteńkim obiektywem ląduje na podłodze (warto kupić)
    być może powodów jest więcej i są bardziej bezcenne, ale dla tych trzech wysupłałbym te 20 zł z kieszeni.

  7. #17
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    368
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sajonara Zobacz posta
    Nie musisz.
    1. Czytnik zapewnia szybki transfer danych z karty i na kartę (warto kupić)
    2. Bierzesz czytnik i kartę w kieszeń i idziesz do sąsiada by mu na jego kompie pokazać jakie zdjęcia właśnie zrobiłaś, aparat pozostawiasz w domu (warto kupić)
    3. Dzwoni mąż do drzwi, zrywasz się sprzed kompa, zahaczasz nogą o kabel USB i Twój E- - ileśtam z nowiuteńkim obiektywem ląduje na podłodze (warto kupić)
    być może powodów jest więcej i są bardziej bezcenne, ale dla tych trzech wysupłałbym te 20 zł z kieszeni.
    Z tym chodzeniem do sąsiada to bym się zastanowił, a jak Piesek pociągnie za kabelek i zwali aparat na podłogę ?

  8. #18
    sneyk
    Gość
    No to mogę kupic ten czytnik, właśnie na Allegro :P
    To podajcie jakiś link akutualny bo ja się nie znam :P
    Jak pisałam mam kartę :
    SanDisk EXtreme III ComactFlash

  9. #19
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    368
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sneyk Zobacz posta
    No to mogę kupic ten czytnik, właśnie na Allegro :P
    To podajcie jakiś link akutualny bo ja się nie znam :P
    Jak pisałam mam kartę :
    SanDisk EXtreme III ComactFlash
    Dowolny byle miał wejście na kartę " CF " bo jakiej by nie był marki to i tak będzie chiński...

  10. #20
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sneyk Zobacz posta
    Naprawdę muszę kupowac ten czytnik ??
    Nie traktuj tego jak przymus. To po prostu tani sposób na wybawienie od Twoich kłopotów Nawet taki czytnik za 20 zł będzie dużo lepszy, niż męczenie się z aparatem podłączanym kablem do kompa.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.