Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Obróbka zdjęc...

  1. #21
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.059
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Forever_k3w Zobacz posta
    Głównie radził bym się uczyć w photoshopie. Jest to trudne ale daje niesamowite możliwości i efekty Praca na warstwach i maskach to podstawa Osobiście najwięcej używam szopa i chyba się przyzwyczaiłem Gimpa nie ogarniam Oprócz tego Corel x2 i photoscape
    Pozdrawiam
    Witam

    Jak znasz Shopa... szybko w GIMP-ie zaskoczysz jak tam jest

    Moim zdaniem GIMP nie moze rownac sie z profesjonalnym
    produktem ADOBE ale sa rozwiazania, ktore sprawiaja, ze
    lubie GIMP-a.

    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  2. #22
    | OlyJedi Awatar kurokial
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    755
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Moim zdaniem zarówno PS jak i Gimp są profesjonalnymi narzędziami ot kwestia przyzwyczajenia. Najlepiej ogarnąć 'swój' zestaw narzędzi bo najlepiej jest mieć coś w czym prosto się robi coś, w drugim coś innego a w trzecim jeszcze co innego itd.

    Na Xp używałem PS, Gimp, Microsoft Picture Manager oraz PhotoFiltre Studio.
    Nie mówię o obróbce HDR'a
    Wstyd ale miałęm same piraty teraz jestem całkiem legalny ( z systemem włącznie ) Linux i te sprawy.
    zZz

  3. #23
    pink33
    Gość

    UuuUuu...

    Hoho.. myślałam, że ten temat bd miał maX 1 stronę :P
    A tu takie zainteresowanie..
    Ściągnęłam GIMPA i na razie radzę sobie ,ale jestem początkująca - więc nie wiem jeszcze ile obrabiac i gdzie ,aby nie przegiąc/lub zamało zmienic :P
    Myślę ,że jak już bd się więcej orientowała w temacie to będę mogła zacząc zabawę z Photoshop'em
    Pozdrawiam Wszystkich ^^

  4. #24
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez pink33 Zobacz posta
    Hoho.. myślałam, że ten temat bd miał maX 1 stronę :P
    A tu takie zainteresowanie..
    Ściągnęłam GIMPA i na razie radzę sobie ,ale jestem początkująca - więc nie wiem jeszcze ile obrabiac i gdzie ,aby nie przegiąc/lub zamało zmienic :P
    Myślę ,że jak już bd się więcej orientowała w temacie to będę mogła zacząc zabawę z Photoshop'em
    Pozdrawiam Wszystkich ^^
    No to powodzenia.Ja zaczelem zabawe w szopie jakis czas temu.Mysle,ze okolo 7-8% jego mozliwosci poznalem.
    Jesli poznasz dobrze Gimpa to mysle ze na wersje szopa CS14 mozesz smialo sie przesiasc.Mam nadzieje ze do tej pory juz wyjdzie

  5. #25
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Dawid
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Pomorze :)
    Posty
    2.226
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    PS. Jakby co do raw-ów jak dla mnie świetna jest camera raw

  6. #26
    | OlyJedi Awatar Misiaczek51
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    172
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Chyba nikt nie wymienił Photoshop Elements. Obecnie dostępna jest wersja 8 PL ale starsze też wystarczą. I działa z Adobe RAW. Koszt to 350 zł. Jesteś legalny, masz potężne narzędzie. A stopniowe opanowanie programu ( zaręczam wcale nie takie trudne w stopniu podstawowym) będzie procentować w przyszłości gdy postanowisz sięgnąć po którąś z wersji Pro (chociaż nie wiem po co). Program jest szybki, precyzyny i legalny za niewielką kwotę.
    Druh Smiena Zenit Zorkij Practica Canon Oly 5050 8080, Nikon D90 + 18-105 + 70-300 VR +50/1.4

  7. #27
    | OlyJedi Awatar kurokial
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    755
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez pink33 Zobacz posta
    Hoho.. myślałam, że ten temat bd miał maX 1 stronę :P
    A tu takie zainteresowanie..
    Ściągnęłam GIMPA i na razie radzę sobie ,ale jestem początkująca - więc nie wiem jeszcze ile obrabiac i gdzie ,aby nie przegiąc/lub zamało zmienic :P
    Myślę ,że jak już bd się więcej orientowała w temacie to będę mogła zacząc zabawę z Photoshop'em
    Pozdrawiam Wszystkich ^^
    Jeżeli chcesz z GImpa przesiadać się potem na PhotoShopa to powodzenia życzę. Ciężko znaleźć to co nas interesuje w danej chwili i to działa w dwie strony. Gimp jest potężnym narzędziem jak i PS nie da się ukryć, że ten drugi to pierwowzór. Mirka nie słuchaj bo on to umie więcej niżeli te 7-8% tylko się droczy. Prawdopodobnie nie ma osoby która zna PS'pa w 100% ale nie wnikam. Na warstwach można również pracować w Gimpie!

    Pozdrawiam.
    zZz

  8. #28
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kurokial Zobacz posta
    Mirka nie słuchaj
    O nie,nie drocze sie,tylko realnie patrze na to co umiem a co program potrafi.
    Po zlosci polece takie cos http://www.serif.com/photoplus/x3/videos/
    kiedys podawalem stronke na ktorej jest codziennie jakis program za darmo do sciagniecia.Wlasnie tam na niego trafilem.Nawet dla zaawansowanego amatora jest az za dobry.CameraRaw z nim pracuje w kazdej wersji,czego o CS3 nie mozna powiedziec.Gradienty,maski,warstwy,stemple,szybka latka........-jest wszystko co potrzeba

  9. #29
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    kiedys podawalem stronke na ktorej jest codziennie jakis program za darmo do sciagniecia.
    Może to http://www.giveawayoftheday.com/ Tam trafiają się fajne programy, do obróbki zdjęć, zmniejszania, etc.
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  10. #30
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dog_master Zobacz posta
    Może to http://www.giveawayoftheday.com/ Tam trafiają się fajne programy, do obróbki zdjęć, zmniejszania, etc.
    Tak slonko to ta strona.Tylko ja nieszczesny w niemieckiej wersji ja mam nieswiadom tego,ze mozna po amerykansku tez czytac.

Podobne wątki

  1. Kadrowanie i obróbka zdjec.
    By szczesliwy in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15.03.09, 00:22
  2. Różna obróbka zdjęć
    By Sagarmatha in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 2.10.07, 17:22
  3. Obróbka starych zdjęć
    By briesen in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18.10.06, 13:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.