Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Olypmus UK - wypozyczalnia sprzetu 4/3

  1. #1
    | OlyJedi Awatar szalik07
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    144
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Olypmus UK - wypozyczalnia sprzetu 4/3

    Wyczytalem dzis tutaj:

    http://www.photographyblog.com/news/...=Google+Reader

    ciekawa informacje o poczynaniach Olympus UK.

    W skrocie,
    Uruchomili wypożyczalnie sprzętu fotograficznego. Obiektywy, korpusy, lampy z dosc ciekawa opcja.
    Na przyklad, mozna wypozyczyc ZD 150mm f. 2.0 (o watrosci 2000 funtow) na tydzien za 59 f. W stosunku do wartosci obiektywu to nie jest zbyt drogo ale to co mi sie spodobalo, to jesli kupisz po wypozyczeniu dany obiektyw w przeciagu miesiaca, koszt wynajecia Ci zostanie zwrocony.
    Czyli jesli planujesz zakup szkla z polki pro, mozesz go sobie najpierw wypozyzczyc, zobaczyc czy spelnia twoje wymagania, jesli go kupisz, to ten tydzien mozna powiedziec byl gratis a jesli uznasz, ze nie warto wydawac takiej kasy, to przynajmniej nie utopiles w ciemno sporej kwoty.

    Wiem, ze nasz rynek jest inny i jest znacznie mniej potencjalnych nabywcow wyzszej klasy sprzetu, ale milo by bylo gdyby polski oddzial Olypmusa oferowal podobna usluge.

  2. #2
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    o ile się nie mylę, na dzień dzisiejszy taką samą usługę w PL oferuje Sigma, jak kupisz szkło po testowaniu, koszt wypożyczenia jest odejmowany od ceny obiektywu. Świetna sprawa a inni powinni tylko brać przykład.
    pozdrawiam
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  3. #3
    | OlyJedi Awatar czmielek
    Dołączył
    Dec 2007
    Mieszka w
    Sierakowice
    Posty
    999
    Siła reputacji
    37
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez willow32 Zobacz posta
    o ile się nie mylę, na dzień dzisiejszy taką samą usługę w PL oferuje Sigma, jak kupisz szkło po testowaniu, koszt wypożyczenia jest odejmowany od ceny obiektywu. Świetna sprawa a inni powinni tylko brać przykład.
    pozdrawiam
    Czy to oficjalne stanowisko sigmy? Gdzie mozna o tym poczytać. Pomysł świetny.

  4. #4
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez czmielek Zobacz posta
    Czy to oficjalne stanowisko sigmy? Gdzie mozna o tym poczytać.
    Nie uwierzysz, ale na stronie sigmy!

    http://sigma-procentrum.pl/


  5. #5
    | OlyJedi Awatar czmielek
    Dołączył
    Dec 2007
    Mieszka w
    Sierakowice
    Posty
    999
    Siła reputacji
    37
    Moja galeria
    A gdzie jest mowa o zwrocie kasy w razie zakupu? Właśnie o to mi chodziło, bo to że sigma wypożycza to wiem od dawna.

  6. #6
    Alleg_pl
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez czmielek Zobacz posta
    A gdzie jest mowa o zwrocie kasy w razie zakupu? Właśnie o to mi chodziło, bo to że sigma wypożycza to wiem od dawna.

    bylo bylo potwierdzam slowa grizz'a. na nowej stronie nie moge tego znalezc ale bylo tak ze jesli w ciagu chyba 1-2 tyg zdecydujesz sie na zakup to odliczaja koszt wypozyczenia od ceny obiektywu.

Podobne wątki

  1. VIVITAR Pro 648 for OLYPMUS - nowość??
    By ATAMAN in forum Oświetlenie 4/3
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30.03.10, 08:46
  2. Testy sprzętu ...
    By borowik23 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14.05.09, 19:30
  3. Wymiana sprzętu
    By RaptoRi in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 4.06.05, 13:19

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.