Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Też możesz pomóc - 1% na... (i inne akcje charytatywne)

| OlyJedi Awatar Fisher7811
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    Kolejny raz zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz mojego synka MIkołaja. Dzięki dotychczasowej pomocy Mikołaj już drugi rok uczęszcza do specjalistycznego przedszkola, a my dostrzegamy postępy robione przez młodego Wierzymy, że dalsza terapia pozwoli MIkołajowi na samodzielne funkcjonowanie. Z góry dziekuje wszystkim za okazane wsparcie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Proszę podaruj mi 1.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	226,1 KB
ID:	166357

| OlyJedi Awatar Jack
    Mieszka w
    Błonie
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria

Dla Przemka Szumielewicza

Cytat Zamieszczone przez Jack Zobacz posta
    Zwracam się o pomoc, która nic nie kosztuje, a jedyną fatygą jest dopisanie dwóch linijek na rozliczeniu rocznym. Mój kolega Przemek, który wprowadzał mnie w zagadnienia handlu aparatami Olympus, uległ wypadkowi w 2001 i od tej pory żyje z niedowładem czterokończynowym. Potrzebuje on wsparcia dla swojej codziennej egzystencji i stałej rehabilitacji.
    W linku poniżej - ulotka PDF ze szczegółowymi informacjami.
    http://fundacjaavalon.pl/nasi_benefi...tmpl=component

Pięknie dziękuję!
    Podobnie, jak rok temu, chciałbym przypomnieć, że US daje nam znowu prawo do zdecydowania, jak wykorzystać 1% naszego podatku. O ile ktoś z Was szukałby podpowiedzi, proszę także o rozważenie powyższego. Dziękuję.

| OlyJedi Awatar Jack
    Mieszka w
    Błonie
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jack Zobacz posta
    Podobnie, jak rok temu, chciałbym przypomnieć, że US daje nam znowu prawo do zdecydowania, jak wykorzystać 1% naszego podatku. O ile ktoś z Was szukałby podpowiedzi, proszę także o rozważenie powyższego. Dziękuję.
    Podobnie, jak rok temu, chciałbym przypomnieć, że US nadal daje nam prawo do zdecydowania, czy nasz 1% podatku wykorzystamy na szczytny cel, czy damy spokój i zostanie wykorzystany do, np. załatania strat telewizji publicznej w 2016 roku. Oczywiście każdy ma wybór. Kwestia tego, co zrobimy podczas wypełniania zeznania rocznego za 2016. Możemy odpowiednie rubryczki pozostawić puste i wtedy cały podatek będzie... (nie wiem, co napisać?), albo spędzić kilkanaście sekund więcej i uratować chociaż ten 1%. Jakby kto nie miał pomysłu, dokąd wysłać ten procent, bardzo proszę o skorzystanie z powyższej podpowiedzi. Pięknie dziękuję
    P.S. Brakuje jeszcze poprzedniego cytatu, chodzi mi o 1% na: http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_be...rzemyslaw.html

| OlyJedi Awatar Jack
    Mieszka w
    Błonie
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Jeszcze prośba o pomoc mojego kolegi, wieloletniego pracownika Olympus: http://www.fundacjaonkologicznanadzi...ore=1153944548

alan41
    Gość
    do kiedy trzeba się rozliczyć w Urzędzie Skarbowym?

| OlyJedi Awatar Fisher7811
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    Jak co roku zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz mojego synka Mikołaja. Dzięki dotychczasowej pomocy Mikołaj już trzeci rok uczęszcza do specjalistycznego przedszkola, a my dostrzegamy postępy robione przez młodego Wierzymy, że dalsza terapia pozwoli MIkołajowi na samodzielne funkcjonowanie. Z góry dziękuję wszystkim za okazane wsparcie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mikołaj 1%.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	113,6 KB
ID:	187620

sergiozasa
    Gość
    do kwietnia