Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Też możesz pomóc - 1% na... (i inne akcje charytatywne)

| OlyJedi Awatar Quentin35
    Mieszka w
    Żagań
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

Pomoc zwierzakom

Za namową koleżanki postanowiłem założyć wątek związany z pomocą zwierzętom (głównie psom), które z różnych przyczyn los potraktował nieprzyjemnie. Będę tu umieszczał m.in. informacje/prośby o przygarnięcie znajd, zaadoptowanie ze schroniska zwierzaków, które tam trafiły. Może akurat ktoś będzie miał ochotę pomóc lub przygarnąć, któregoś z braci mniejszych Oczywiście jeśli ktoś będzie miał ochotę także może umieszczać tu takie informacje/ogłoszenia

Zatem pierwszy rzut:
    Link dla facebookowych http://www.facebook.com/?sk=lf#!/album.php?aid=2082772&id=1004226282&fbid=167619201 7026
    I opis dla pozostałych: "Terier Rosyjski - bardzo przyjaźnie nastawiona, wesoła suka, która trafiła do schroniska w Józefowie. Ona naprawdę pilnie potrzebuje domu. Czesanie, szczotkowanie i inne zabiegi pielęgnacyjne zajęły nam naprawdę dużo czasu, ale suka potrzebuje domu, kochających właścicieli i kąpieli A tak poza tym to kolejny pies, który znalazł się nie tu gdzie powinien.
    Chcesz pomóc, adoptować, zapraszamy.
    Schronisko dla zwierząt - Józefów k.Legionowa, Strużańska 15"

I druga sprawa http://www.facebook.com/?sk=lf#!/album.php?aid=41963&id=113956451992705
    I opis "Śliczna sunia - Biszon, odebrana z koszmarnej hodowli czeka na swój dom!
    Ma około 5 lat. Jest malutka. Rasy Biszon.
    Parę dni temu została odebrana z psudo hodowli, gdzie żyła w strasznych warunkach.
    Sunia jest jeszcze w szoku, wciąz zamknieta w sobie i przerażona.
    Czeka na nowy, kochający dom, na ludzi o dobrym, otwartym sercu, którzy pokochają ja miłością ma jakie to maleństwo zasługuje.

kontakt:
    Ola: 503 14 33 55
    Iwona: 506 403 514

prentis@onet.pl
    fpbm_adopcje@wp.pl "

Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Siła reputacji
    81
    Moja galeria
    było górsko - teraz ogniście :

Pewnie mało kto na Forum jest z Gminy Łomianki - ale jesli jest i chce wesprzeć OSP - to ma niepowtarzalną szansę

w jaki sposób - opisane jest tutaj

http://www.osp.lomianki.art.pl/podatek.html

| OlyJedi Awatar Sebastian_T
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    A ja, podobnie jak w zeszłym roku, pozwolę sobie przypomnieć "o nas". Na początku 2010 roku mieliśmy 20 podopiecznych, w lutym 2011 roku jest ich już już 42.
    Oprócz "drobnych" comiesięcznych wydatków na rehabilitację, leki, turnusy, opiekę medyczną dla wszystkich podopiecznych, ale też na pomoc socjalną (ubrania, żywność) dla podopiecznych z najbiedniejszych rodzin, sfinansowaliśmy w poprzednim roku operację Małgosi, kupiliśmy protezę nogi dla Rafałka, wsparliśmy sprzętem AGD (kuchnie gazowe, żelazka, czajniki elektryczne, kuchenki mikrofalowe) oraz ubraniami i zabawkami (o których nikt zazwyczaj nie pamięta podczas różnych akcji wsparcia - a dzieciaki jednak potraciły swoje rzeczy też...) 3 rodziny z bliźniętami z zalanych podczas powodzi terenów, wspierając nasze dzieciaki łączną kwotą przekraczającą 191 tysięcy złotych.

Fajnie, jeśli ktoś podczas tegorocznych rozliczeń pomyśli o Stowarzyszeniu "Podwójny Uśmiech" (www.blizniaki.net), abyśmy mogli jeszcze lepiej wykonywać nasze zadania

"Podwójny Uśmiech" Stowarzyszenie na rzecz bliźniąt
    KRS 0000206719
    Ostatnio edytowane przez Sebastian_T ; 31.03.11 o 23:55
    Sebastian_T

| OlyJedi
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria

Dla przedszkola

Drodzy bracia i siostry zjednoczeni w OLYMPUS CLUB POLSKA. Piszę do Was prosząc o głos lecz nie o mnie tu idzie a o przedszkolaków z przedszkola nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach. Każdy głos oddany na to przedszkole przybliży te dzieciaki do nowego placu zabaw. Głosy można oddawać do niedzieli na stronie http://www.postronienatury.pl/konkurs-na-plakat/plakaty/przedszkola/strona,6.html , proszę wpisywać numer pracy:
    GR1-558 , po wyświetleniu obrazka można głosować.Być może to będzie ich pierwszy kontakt z OLYMPUSEM. Pozdrawiam i dziękuję.

Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria

Odp: Dla przedszkola

Chora na raka Ewelina, z dwójką małych dzieci bardzo potrzebuje pomocy, bo grozi im eksmisja:
    http://raknroll.pl/o-fundacji/z-zyci...i-eweliny/2091

Numer konta Fundacji:
    73 1140 2017 0000 4502 1050 9042
    Większa niż mysikrólik - radość mysikrólika | Mój fotowątek | Na co dzień tworzę dom utkany z marzeń

Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria

Aby malutka Natalka mogła żyć i normalnie się rozwijać musi mieć skomplikowaną operację w Niemczech. Czas nagli - potrzeba 110 000 PLN zostały 3 miesiące...
    http://natalkamajchrzak.pl

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” ul.Łomiańska 5 01-685 Warszawa

nr konta:
    15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
    tytułem:darowizna na pomoc i ochronę zdrowia 15170 Natalia Majchrzak

Ostatnio edytowane przez Ania_ ; 2.11.11 o 00:49
    Większa niż mysikrólik - radość mysikrólika | Mój fotowątek | Na co dzień tworzę dom utkany z marzeń

Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria

Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria

Exclamation Córka mojego kuzyna wpadła pod pociąg PROSZĘ O POMOC

Witajcie
    W dniu wczorajszym w Bierutowie (k. Wrocławia) pod pociąg wpadła Ewa. 15letnia córka naszego kuzyna.
    W ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do Wrocławia. Dziś już wiemy, że nie udało się
    uratować nóg Ewy
    . Ewa przebywa nadal w ciężkim stanie w szpitalu. Odzyskała przytomność, ale jeszcze
    do końca nie zdaje sobie sprawy, co się stało.

Razem z rodziną i przyjaciółmi postanowiliśmy wesprzeć Ewę, jeszcze nim opiekę nad nią przejmie odpowiednia fundacja.
    Gdyby ktoś zechciał pomóc Ewie zapraszam:

www.pomozmyewie.pl

Z góry bardzo dziękuję.

Ania

Wydarzenie na Facebooku
    Ostatnio edytowane przez Ania_ ; 17.01.12 o 08:39

karolinaZ
    Gość

Odp: Też możesz pomóc - 1% na... (i inne akcje charytatywne)

Jeżeli jeszcze nie rozliczyliście się za 2011 rok
    i nie wiecie komu przekazać 1% podatku.
    To mogę Wam polecić stowarzyszenie Expatria

http://www.1procentdzieciom.pl

Pomagają najciężej chorym dzieciom z Kresów.
    Nadzieją dla tych dzieci jest przyjazd i leczenie w naszym kraju, niestety ich rodzin na to nie stać.
    My możemy im w tym pomóc. Pamiętajmy o naszych dzieciach ze wschodu.

| OlyJedi Awatar Sebastian_T
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria

Odp: Też możesz pomóc - 1% na... (i inne akcje charytatywne)

I ja niezmiennie chciałbym prosić o pamiętanie o Stowarzyszeniu "Podwójny Uśmiech" (www.blizniaki.net). W zeszłym roku liczba naszych podopiecznych wzrosła do 42, dzięki zebranym środkom udało nam się sfinansować tym dzieciakom bardzo dużo zabiegów, kursów rehabilitacji, turnusów.
    Na stronie jest też program do rozliczania PIT'ów (tutaj - wkrótce pojawią się tam też informacje ze szczegółami rozliczeń za zeszły rok, tylko musimy skończyć księgowe sprawy, bo papierków sporo...)
    Sebastian_T