Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: Też możesz pomóc - 1% na... (i inne akcje charytatywne)

Awatar DarioB
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria

Pomoc dla Kibica Lechii!

Witam,
    w imieniu serwisu Lechia.net pragnę zachęcić do udziału w II serii aukcji charytatywnych, z których całkowity dochód przekażemy kibicowi Lechii Gdańsk Pawłowi Wyglądale, którego dopadła SEPSA. Do tej pory z dobrowolnych datków mamy zebrane już ponad 6 tysięcy, czyli około 1/3 całej kwoty. Brakującą sumę mamy nadzieję zebrać podczas aukcji, które wystartowały wraz z początkiem maja.

http://www.lechia.net/201002071281/w...pomoc-dla-pawa

Dziś finiszuje II seria aukcji charytatywnych:
    http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=615728

W Mieście Starym Jak Świat...
    www.dariob.net - Dziesiątki tysięcy zdjęć mojego autorstwa
    www.lechia.net - Archiwum Prasowe, Galerie, Kolekcja Pamiątek, itd. - moje dzieło!

Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Większa niż mysikrólik - radość mysikrólika | Mój fotowątek | Na co dzień tworzę dom utkany z marzeń

| OlyJedi Awatar Syd Barrett
    Mieszka w
    Krk
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

pomoc dla Kariny

Mojej koleżanki siostra choruje na stwardnienie rozsiane (tzw. SM - jest chorobą ośrodkowego układu nerwowego, charakteryzującą się obecnością rozsianych ognisk demielinizacji w mózgu i rdzeniu kręgowym).
    Istnieje nowatorska operacyjna metoda leczenia/zaleczania tej choroby. Operacja ta jest zupełnie nie refinansowana przez NFZ i dopiero przecierają się szlaki do tego, aby tak się mogło stać w przyszłości. Koszt operacji to ok 20tys zł.
    Karina przeszła już wstępne badania i kwalifikuje się do leczenia operacyjnego, operacja jest przewidziana na początek 2011 roku.
    Piekliśmy ciasta, które następnie sprzedawaliśmy po mszy w kościele Redempterustów w Podgórzu (w Krakowie). Planujemy jeszcze jedną taką "imprezę" na jesień. Napiszę na Forum, jak będzie już termin.
    Tymczasem kto chciałby pomóc, komu zostałoby trochę reszty z nowonabytego szkiełka bardzo proszę wpłacać:

Nr subkonta
    PKO I/O Kraków
    Nr 43 1020 2892 0000 5102 0186 7076
    Tytuł: Karina Pałka

(ważne to "ł")

------------------------------

Istnieje również możliwość przekazania 1% podatku:
    Co należy zrobić aby przekazać 1% swojego podatku:
    1. Oblicz podatek należny Urzędowi Skarbowemu, a następnie odlicz 1% od tego podatku. Wpisz tę informację do odpowiedniej rubryki w formularzu PIT.
    2. Nie dokonujesz sam(a) wpłaty na konto Fundacji, jedynie podajesz jej nazwę (Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. Bł. Anieli Salawy) i numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (000005557.
    3. Podatnik, który pragnie przekazać 1% na konkretny cel, będzie mógł zamieścić w rubryce „Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem" imię, nazwisko lub hasło (Karina Pałka) osoby posiadającej subkonto w fundacji. Ważne jest żeby podać dokładnie Imię i Nazwisko tj Karina Pałka (z polskimi znakami).
    Poniżej przykładowy wypełniony fragment PIT-u, czyli te same instrukcje, co powyżej tylko już na druku rozliczenia rocznego.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie do Ady (to Jej siostra) adapalka[maupa]gmail.com lub do mnie sydbaret[maupa]o2.pl
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	44,1 KB
ID:	36658  

| OlyJedi Awatar grizz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    131
    Moja galeria
    Nie napisałeś adrestata konta...

| OlyJedi Awatar Syd Barrett
    Mieszka w
    Krk
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    Nie napisałeś adrestata konta...
    Racja!

Nr subkonta:
    PKO I/O Kraków
    Nr 43 1020 2892 0000 5102 0186 7076

Adresat:
    Fundacja na rzecz chorych na SM im. bł. Anieli Salawy

Tytuł:
    Karina Pałka

matio
    Gość

akcja charytatywna wyprawka dla mukolinka

Zachęcam wszystkich forumowiczów do wsparcia akcji charytatywnej wyprawka dla mukolinka

Pomóż dzieciom chorym na mukowiscydozę w edukacji szkolnej. Pozwól im odnaleźć swoją pasję. Celem akcji jest dofinansowanie i zrefundowanie do końca września przynajmniej 20 wyprawek szkolnych dla chorych na mukowiscydozę. A to dopiero początek ...

Wyobraź sobie, że każdego miesiąca musisz wydać np. 800 zł na leczenie swojej pociechy plus opłacić wszystkie rachunki oraz sprostać specjalistycznej diecie dziecka. Czy stać Cię wtedy będzie na odpowiednią wyprawkę dla dziecka?

Wyprawka, którą pomożesz sfinansować może być znaczącą pomocą dla rodziny, a na pewno ogromną radością dla samego dziecka

Jeśli chcesz wspomóc nasze działania darowizną:

MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
    ul.Celna 6; 30-507 KRAKÓW
    BNP PARIBAS Fortis BANK I O/Kraków
    86 1600 1013 0002 0011 6035 0001

http://www.mukowiscydoza.pl/index.ph...mukolinka.html

Dziękujemy za każdą pomoc! Pamiętaj, że czasem wystarczy wysłać link do swoich znajomych

wyślij SMS
    o treści: DPWYPRAWKA
    na nr 7255
    Koszt SMS: 2,44 zł (z VAT)

wyślij SMS
    na nr 7355
    Koszt SMS: 3,66 zł (z VAT)

wyślij SMS
    na nr 7455
    Koszt SMS: 4,88 zł (z VAT)

wyślij SMS
    na nr 7555
    Koszt SMS: 6,10 zł (z VAT)

Pamiętaj także o 2011 roku :
    MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
    KRS 0000097900
    w pozycji doprecyzowania celu 1%: Wyprawka dla Mukolinka

http://www.mukowiscydoza.pl

Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    http://kalinajanowska.blog.onet.pl/ Kilkumiesięczna Kalinka walczy z bardzo rzadką odmianą raka, która zaatakowała jej... oczy.

Fundacja Dzieciom
    "Zdążyć z Pomocą"
    01-685 Warszawa ul. Łomiańska 5

41124010371111001013219362

koniecznie z dopiskiem:
    "NA LECZENIE KALINY JANOWSKIEJ"

Wpłaty zagraniczne:
    (w walucie INNEJ niż USD i EURO):

SWIFT (BIC): PKOPPLPW
    nr konta - IBAN:
    PL41124010371111001013219362

koniecznie z dopiskiem:

Wpłaty w EURO:

nr konta - IBAN:
    PL31124010371978001016513186

koniecznie z dopiskiem:

Wpłaty w dolarach USD:

nr konta - IBAN:
    PL86124010371787001017402700

koniecznie z dopiskiem:
    Większa niż mysikrólik - radość mysikrólika | Mój fotowątek | Na co dzień tworzę dom utkany z marzeń

| OlyJedi Awatar Sebastian_T
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Drodzy Klubowicze,

w zeszłym roku m.in. dzięki Wam udało nam się sfinansować operację Małgosi (miała stópki końsko-szpotawe - a obecnie już prawie normalnie chodzi), zebraliśmy też środki na protezę dla Rafałka.

W tym roku postawiliśmy sobie za cel uzbieranie środków dla niewidomych Maćka i Mikołaja. Chłopcy właśnie poszli do szkoły i aby bardziej normalnie się uczyć (nie tylko czytania i pisania, ale np. języków obcych czy nut - jeden z chłopców marzy o graniu na pianinie), potrzebna im jest tzw. linijka brajlowska z urządzeniem lektorskim (koszt całości to, bagatela, 30.000 zł). Jeśli uda się zebrać 20.000 zł, my, jako stowarzyszenie, dołożymy z własnych środków brakujące 10.000 zł.

O Maćku i Mikołaju oraz ich potrzebach możecie poczytać tutaj, tam też jest od razu formularz do wpłaty i wszelkie namiary.
    Pomyślcie o nich czasem
    Ostatnio edytowane przez Sebastian_T ; 30.11.10 o 13:55
    Sebastian_T

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Plumek
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria

Arrow Czy wyobrażasz sobie, że nie możesz chodzić???

Kurczę, nie umiem pisać takich tekstów...

Dobra. Krótko i na temat:

"Prosimy o finansowe wsparcie leczenia małej, sympatycznej Julki Jakubiak, która urodziła się z porażeniem mózgowym. Mimo że obecnie ma 7 lat (ur. 13.06.2003 r.) – nadal jeszcze ma problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz wymową. Dziewczynka przeszła już wiele operacji i zajęć rehabilitacyjnych. Jednakże olbrzymią szansą jest kolejny turnus rehabilitacyjny w Mielnie, podczas którego będzie mogła uczyć się chodzić w specjalistycznym kombinezonie kosmicznym "Adeli". Koszt takiego turnusu wynosi ok. 13 tys. zł. Zatem bardzo prosimy o udział w aukcji, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki".
    Porażenie mózgowe to jedna z wielu przypadłości, na które cierpi mała, dzielna Julka...

Co mam z tym wspólnego? Ano moje "Małpy". Znacie je dobrze, bo wzruszają. Postanowiłam zrobić z nich użytek i wykorzystać fakt, że fotografia została doceniona w konkursie fotograficznym. Przekazałam 3 odbitki na aukcje charytatywne dla Julki, o której mowa wyżej. Odbitki mają białe rameczki, wyglądają naprawdę świetnie.

Tutaj jest link do aukcji tej fotografii: "Nie ma jak u mamy"

Można też licytować inne fotografie. Cena wywoławcza każdej z nich to 20 PLN.

Mogę na Was liczyć, prawda?
    TUTAJ możesz oceniać moje zdjęcia, a zobaczyć ich więcej możesz TUTAJ

Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Siła reputacji
    81
    Moja galeria
    Hej...

To i ja zapodam propagandowy plakat:

może ktoś stwierdzi że 1 % podaruje na ratownictwo górskie w Karkonoszach i okolicach - na pewno nam nie zaszkodzi

w jaki sposób - opisane jest tutaj : http://gopr.org/podatek/
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plakat-poziom-maly.jpg
Wyświetleń:	248
Rozmiar:	292,7 KB
ID:	42986